Перейти до змісту

Напарник


Grisha

Рекомендовані повідомлення

Шукаю напарника для взводної гри з зв'язком чере Skype!Ціль:Фарм,прокачка,підвищення КПД.В ангарі техніка від 3 до 10 лвл.Писати в ПП.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Написав би свій теперішній КПД, та й взагалі, зігруватись краще з друзями, щоб розуміти з пів-слова, бо чужому поки поясниш що хочеш зробити - вже і "вспишка про_обана"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

КПД дуже низький WN6 928 WN7 939 Рейтинг эфективности 848,у друзів слабі Пк тому не грають танкі,А самому у рандомі такі цифри не виправити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взводом теж не завжди виходить грати правильно. В команді 15 людей, взвод 2-3. Сильно стату не піднімеш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

КПД дуже низький WN6 928 WN7 939 Рейтинг эфективности 848,у друзів слабі Пк тому не грають танкі,А самому у рандомі такі цифри не виправити

Якщо кпд дуже низький то ніякий взвод його не підрихтує - з такими вміннями тебе швидко розкусять і будуть морозитись. Водиночку можна мати норм КПД, таких прикладів є на борді пару штук точно, в декого по 60% перемог соло. Я зіграв понад 20 тисяч боїв, 99% соло, коли продав ак мав 51% і 1100 ефективність. Висновок - прями руки, вникай в принципи і загогуліни бою, а тоді шукай совзводного.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MANJAK11, я просто звик в реалі всю роботу робити сам і ні на кого не надіятись, і в танках теж так вийшло - за те ніхто не підведе, нікого мама не покличе супчик їсти :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для початку подивись підбірки відео, як люди грають, які тактики, куди їдуть, де встають, як сам бій ведуть. Вибери техніку, що тобі підходить, я наприклад, люблю ПТ та ТТ, в той же час, СТ не моє. Як кажуть, вчись на чужих помилках.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо я правильно зрозумів ти шукаєш совзводного нагібатора щоб підняти % перемог і мати в кого навчитись чогось нового але вимушений тебе розчарувати бо за такі послуги люди в інтернеті беруть гроші а ти хочеш якби на халяву а який зиск твому "напарнику" з тобою катати? Взводом можна грати хіба з друзями або з людьми які тобі підходять по статі, це моя думка. Кпд взводом не піднімеш все залежить від твоїх рук, наведу приклад в мене була стата 48-49 і кпд около 850 коли я перший раз поставив оленемір потім почав дивитись гайди, води, відео всяке разне по танкам і натягнув до 53 і 1200 при тільки соло грі і це при тому що швагро буває любить зайти на огонек пограти)

Тому підняти кпд не таке вже і складне завдання якщо тобі нічого не заважає звісно)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хоча одному чим далi тим важче, хоча ми ж *не ищем легких путей*

та да, а чому так? ще якихось два роки назад соло було 58% без проблем, а чуваки з 52 рахувались раками :)

а зараз 49% то вже папка))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хоча одному чим далi тим важче, хоча ми ж *не ищем легких путей*

та да, а чому так? ще якихось два роки назад соло було 58% без проблем, а чуваки з 52 рахувались раками :)

а зараз 49% то вже папка))

Досвід, люди почали краще грати (в середньому), зміна пріоритетів гри у зв"язку з новими картами, технікою (барабани, супер "лоб", супер дамаг і т.д.). Все це впливає на гру, на перший план виходить правильне розташування команди та спільні дії всіх, в іншому випадку сумно, а якщо і ВБР не в нашу користь - сумно в квадраді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Мені нічого не заважає ходити в зал, катати на велосипеді, тащити купу роботи.

І грати в танки.

komandor8.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...