Перейти до змісту

Новорічне меню


lilechka

Рекомендовані повідомлення

Дівчатка, хочу щось смачненьке та оригінальне приготувати

Поділіться рецептиками та розкажіть що будете готувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дівчатка,

А мо трохи підправити? а то дискримінація получається :)? Ми ж в ЄС плануємо :)

ПС. Особисто - буду робити олів"є. І стояти воно буде по праву сторону від шампанського (а точніше яблучного сідру).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мо трохи підправити? а то дискримінація получається :)? Ми ж в ЄС плануємо :)

ПС. Особисто - буду робити олів"є. І стояти воно буде по праву сторону від шампанського (а точніше яблучного сідру).

Готують то, в основному, дівчатка :) А хлопчики активно їм допомагають

Олів'є у нас не планується. Важкий то салат та й приївся за стільки років

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...та й приївся за стільки років

навіщо ж традиції ламати :)? Хоча б невеличку тарілку. А тіко шо в сусідній темі прочитав, що сідр то, який планував ставити на стіл - Ранетті. Прийдеться ставити "ГДР".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

раджу зробити закуску:

звичайні великі бліни (на всю пательню), зробити піджарку із моркви натертої та цибулі з печерицями дрібно порізаними.

Виходить незвично і доволі смачно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що б не приготували, головне щоб від душі! :_02: . З наступаючим Новим Роком всіх :0050:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А у нас кролик, тушеный в вине. А насчет оливье, в какой то Новый год я приготовила 3 разных салата, интересных, с необычными ингредиентами, сели за стол, а муж :"А где оливье?!". Теперь без него никак.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Олівє, Картошка, Оселедець. Бутерброди з ікрою,Помідори Русь - навіщо змінювати традицію, можна щось просто добавити нове до цього списку і свято гарантоване!))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

головне щоб від душі! :_02:

Дивись, шішлік не пересоли :). А то на другий день голова у нас буде боліти сушити крепко буде))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Олів'є у нас не планується. Важкий то салат та й приївся за стільки років

А в нас без олів"є нікак....на свята завжди стараюся зробити якийсь новий салатик, але всі новомодні салати через трохи приїдаються, а улюблене олів"є ніколи, тож традицію не змінюємо, але й ним одним не обмежуємось. Ось знайшла новий салатик, хочу спробувати САЛАТ "ВАЛЕРИЯ"

200 г крабовых палочек

200 г моркови по-корейски

100 г твердого сыра

4 яйца

1 зубчик чеснока

20 гр. укропа

20 гр.зел.лука

Соль, молотый черный перец, майонез

Морковь выложить в салатник,сыр натереть на кр.терке,крабовые палочки нарезать кубиками (хоча як на мене, то соломкою буде краще),зелень и чеснок измельчить,яйца нарубить,посолить, поперчить и заправить майонезом. Має бути смачний. А ще полюбляю різноманітні салати з пекінської капусти, вона мені універсальна - що недодай, то зі всім получається смачненький салатик. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

смачний салатик

морква на корейській терці

сир чечель-теж довгими пасочками порвати

і курка теж -довгими прядками

заправка-йогурт несолодкий з часничком

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в нас без олів"є нікак....

В кого на столі 31-го не буде олів'є - до тих новий рік не прийде!

Це як забутися поповнити інтернет в кінці місяця :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моя половинка забажала не тільки олів'є, а ще й шубу. Ці два салати вже більш як 20 років в нашій родині на свята готую я.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Горшки в духовці, олів"є нарізав, ріжеться салат з зеленої цибулі під сметанкою, потім намажем бутерів з красними бубочками.Солені огірки-помідори, компот, настоянка на клюкві, шампанське та пиво в холодильнику. Вроді би готові до зустрічі НР. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...