Перейти до змісту

...коли хоцца XP, а драйвера існують тільки під Windows8


jack74

Рекомендовані повідомлення

Купили племіннику ноут HP Pavilion 15-e096sr (тут його технічні характеристики), ну і принесли мені на "зроби з ним все, що треба"... Тобто ноут був "голий", з самим тільки ДОСом.

Займаючись іншими справами я "мєждудєлом" встановив туди ХРюшу, запустив встановлення драйверів і виявилося, що під два пристроя не знаходить...

Звичайно, останнім часом немало ноутів доводилось "7"-кою прикрашати, бо інших драйверів не знаходилось, але... зайшов на сайт HP і був неприємно здивований, що драйвера на нього є тільки під "8"-ку... Мене то і від "7"-ки верне, а тут тільки "вісімка"...

"8"-ка... З нею я взагалі допоки ще справи не мав, не знаю, як там на неї програми звичні - йдуть/нейдуть?, чи драйвери під різні принтери/сканери/фотоапарати/ та іншу різну периферію шукаються? і т.д.

Шо на ХР, що на "7" (пробував ставити і ту, і ту) все впирається в драйвера на відяху (там Radeon HD 8670M). Пробував насильно підсувати Catalyst-и (v. 13.12 "сімці" і v. 13.9 "ХРюші")

Коротше, хто що порадить, шо дєлать?

Щось мутити з драйверами? Шукати якісь ліві? - Де? Які?

Чи ставити "8"-ку? Я ще ніякої не юзав... Що там з сумісністю з "старими-добрими" стандартними програмками?

А яку "вісімку"? Порадьте перевірену, киньте посиланням на образ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

такі моменти треба виясняти до покупки - тепер лише 8-ка, або альтернативні системи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поставте вісімку і не треба буде ніяких драйверів. Під час встановлення 8 вінди всі драйвера стануть самі, не треба навіть усновчого диску. Я користуюусь вісімкою вже 3 місяці, всі програми які йшли на хрюші і сімці йдуть без танців з бубном.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо Вас зацікавить, маю 8 ку 32, 64 бітну на вибір. Треба буде десь залити образ диска, щоб ви скачали

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Більше року юзав 8-ку, нещодавно поставив 8.1 ( брав ТУТ ) як на мене - найкраща з усіх майкрософтовських ОС, ніяких проблем з драйверами чи програмами не виникало.

Деякі переваги над попередніми:

-швидке встановлення (від 20 до 40 хв в залежності від заліза);

-практично всі драйвера встановлюються автоматично (вручну встановлював лише на старенький Epson CX-4300 - без проблем);

-Швидка загрузка (буквально 15-20 сек);

Коротше кажучи, ні до 7-ки, ні тим більше до ХР не повернусь ні за що! :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

такі моменти треба виясняти до покупки - тепер лише 8-ка, або альтернативні системи

ну, мене не запитували :) поставили вже перед фактом.
Я користуюусь вісімкою вже 3 місяці, всі програми які йшли на хрюші і сімці йдуть без танців з бубном.
а якою саме?

Драйвера на XP ставили з збірника DriverPack Solution?

так. Тай й в онлайн-режимі сайт DRP теж зпасував, не знайшов дров.

Якщо Вас зацікавить, маю 8 ку 32, 64 бітну на вибір. Треба буде десь залити образ диска, щоб ви скачали

якщо вже обкатана, то було б добре. Хоча в неті, в принципі, вже вистачає образів (і "8", і "8.1"), але ж то інет... кіт в мішку... А ноут поїде в село, хтілося б, щоб вже перевірену ставити, щоб не возити його потім туди-сюди...

---------------------------------------

Більше року юзав 8-ку, нещодавно поставив 8.1 ...

ні до 7-ки, ні тим більше до ХР не повернусь ні за що! :_02:

( брав ТУТ )

подякував, спробую качнути і втулити
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На такий ноут ставити XP це іздєватєльство))) По моєму тут варіант один: ставити Windows 7 64-розрядну. І впевнений на 99% що драйвера на неї(відео) можна знайти. Те що нема на оф. сайті HP ще нічого не значить. Стикався з таким не раз і все виходило. Дрова потрібно брати на сайті AMD.

При виборі ОС для компа користуюся такими простими правилами: процесор одноядерний - Windows XP, дво- і більше ядерний - Windows 7. При наявності 2-3Гб оперативки - x86, 4 і більше Гб оперативки - х64.

Windows 8 не ставлю поки що так як різниці між нею і сімкою не бачу, крім непотрібних плиточних функцій для сенсорних екранів. А те що 8 активно насильно виводять на ринок говорить тільки про те що мєлкософт теж хоче їсти і заробляти. Правда думаю через кілька років можливо 8 і завоює позиції, але не зараз.

В свій час теж не зраждував хрюшці, поки в один вечір не зрозумів що пора. Поставив 7, і ніколи про це не жалію, дрова прогі та ігри під 7 є в достатній кількості.

Удачі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... По моєму тут варіант один: ставити Windows 7 64-розрядну. І впевнений на 99% що драйвера на неї(відео) можна знайти. Те що нема на оф. сайті HP ще нічого не значить. Стикався з таким не раз і все виходило. Дрова потрібно брати на сайті AMD....

Я ж написав, що теж з таким стикався, але тут не той випадок, нажаль... І офіційний сайт пропонує тільки під "8"-ку на це "відео", і неофіційні підтримки теж...

На такий ноут ставити XP це іздєватєльство)))

:) та то я так просто тему назвав :) А проти "7"-ки недлясебе я нічого проти не маю ;)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як фанат xp і ненависник 7, скажу що... 8.1 краща за 7, притому набагато. Вона швидша, немає потворного аеро, плоский інтерфейс достовляє. Не хп звичайно, але вже можна юзати.

Спробуйте 8.1, я думаю вам більше сподобається ніж 7ка. А ноут справді, 8 гіг - хп більше 3 гіг не побачить (є "хакі" - але самі розумієте), підтримка хп закінчується вже 8 квітня. А це значить що оновлень безпеки більше не буде. Я дуже люблю хп, але справді, найбільш раціональний вибір - поставити 8.1 (ні в якому разі не 7).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

соррі за оффтоп, у мене на роботі один "розумник" попоросив на ноут з 4 Гб поставити вісімку 32бітну - бо йому треба максімум проізводілельності....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Більше року юзав 8-ку, нещодавно поставив 8.1 ( брав ТУТ ) ...

ТАМ, дивлюсь, багато різних образів Вінди 8.1 є, а цю ти обрав навмання, чи були якісь підстави?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до речі, а яку обрати? 32 чи 64? Ноут використовуватись має як звичайний домашній "медіагеймсцентр"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Більше року юзав 8-ку, нещодавно поставив 8.1 ( брав ТУТ ) ...

ТАМ, дивлюсь, багато різних образів Вінди 8.1 є, а цю ти обрав навмання, чи були якісь підстави?

Попередня 8-ка була від цього ж автора. Більш як за рік роботи ніяких проблем не виникало, тому й збірку 8.1 взяв його ж.

до речі, а яку обрати? 32 чи 64? Ноут використовуватись має як звичайний домашній "медіагеймсцентр"...

Не знаю, як зараз, але років 2 -3 тому вирішив поекспериментувати і поставив 64-розрядну (тоді ще ХР). Буквально на другий день видалив її - до половини пристроїв не вдалось знайти драйверів, багато програм та ігр не йшли на цій ОС, та й потрібна 64-бітна система в основному для специфічних завдань, а для домашнього використання, ІМХО, досить і 32-бітної.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

соррі за оффтоп, у мене на роботі один "розумник" попоросив на ноут з 4 Гб поставити вісімку 32бітну - бо йому треба максімум проізводілельності....

і був абсолютно правий, якщо в нього нема однопроцесних програм які жеруть більше 3000МБ оперативи. ІМНО

Часто 32 бітна система бачить 3,75Гб. Поясніть мороку з 64 бітною системою, яка буде їсти більше оперативки ніж 32 ( і це визнаний факт), можливі проблеми зі специфічним чи кривим софто (буває що є лише такий софт, і саме на фірмах, підприємствах під замовлення зроблений деякими луцькими "суперспецами" сорфту) і все це за ради 0,25Гб приросту оперативки? Я дуже добре розумію просту людину, яка захотіла 32 бітну систему на 4Гб оперативки.

Щодо ХР, 7, 8, 8.1, то мені особисто подобалась 7, але це змінив вихід не 8 (вона була повільніша за 7 на ноуті 2*2ГГц атлон, з даунклоком до 2*1ГГц),, а саме 8.1, і це через швидкодію та можливість завантаження відразу на робочий стіл.

На нові компи в жодному разі НЕ ставити хр, бо буде дуже програвати в швидкодії, і це при виконанні усіх задач - від простих до складних.

Та й активація 8 і 8.1 пожиттєва і дуже приємна та доброзичлива через скайп в UK.

Тому для вас систему раджу 32. Але можливий варіант, що на ноуті показуватиме лише 2,25ГБ оперативи, то тоді треба пробувати або PAEpatch або 64 систему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для домашнього використання, ІМХО, досить і 32-бітної.

Тоді можна сказати що для домашнього користування і ноута вистачить в кілька разів слабшого))). Це як купити автобус але їздити на ньому одному двох.

32-розрядна з ваших 8 гігів оперативки буде використовувати лише 3, а решта 5 будуть не задіяні. Якщо вам цього вистачить тоді звичайно що 32. 64-розрядна дасть вам серйозний приріст продуктивності в ресурсоємких прогах чи іграх. Для фільмів чи нету різниці помітно не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене на компі і на ноуті стоїть Windows 8.1 RTM Build 9600 Final (x86x64) [Core, Pro] [2013, RUS] (див. прикріплений торрент файл)

Перевірена... оригінальний образ... Якщо російський інтерфейс не влаштовує, то потім через панель керування можна доставити любе рябе...

На ноут з 8 гб оперативки звісно качайте і ставте 64х бітну версію.

Є можливість нормально активувати її. З питань активації пишіть в приват.

Windows 8.1 RTM Build 9600 Final (x86x64) Core, Pro 2013, RUS.torrent

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На нові компи в жодному разі НЕ ставити хр, бо буде дуже програвати в швидкодії, і це при виконанні усіх задач - від простих до складних.

Не переконуйте. Нехай сидять на старому. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...коли хоцца XP, а драйвера існують тільки під Windows8

створити на Борді тему "Поміняю нового навороченого ноута на старий мотлох бо ХР рулить" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

краще ставити 7, 8 і 8.1 , якщо є елементарні знання англ., вже англійську і тоді укр мову легко поставити в меню де налаштування клавіатури.

або укр відразу з msdn

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Займаючись іншими справами я "мєждудєлом" встановив туди ХРюшу, запустив встановлення драйверів і виявилося, що під два пристроя не знаходить... Звичайно, останнім часом немало ноутів доводилось "7"-кою прикрашати, бо інших драйверів не знаходилось, але... зайшов на сайт HP і був неприємно здивований, що драйвера на нього є тільки під "8"-ку... Мене то і від "7"-ки верне, а тут тільки "вісімка"...

Поржав! Від душі. на такий ноут ХР - ізвращєнія как єсть!

8.1 (вже сам хочу спробувати) і тіко 64 біт. Щоб усі 8 гіг оперативки бачило і юзало. На крайняк 7х64.

Для більшості одмінів та енікейщиків уже давно не секрет, що підтримки ХР нєту! Вже кілька років. Якщо ще до якогось мотлоха пишуть дрова, то це мотлох.

Деякі переваги над попередніми: -швидке встановлення (від 20 до 40 хв в залежності від заліза);

Я 7-ку (ліцуху онлі) ставлю за 15 хвилин. + дрова ще 15.

-Швидка загрузка (буквально 15-20 сек);

Чого так повільно? В мене 7-ка дома стартує за 7-9 сек.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тааак :) починають очі розбігатись від посилань :) Дякую! :_26:

А 8.2 хтось пробував?

Поржав! Від душі. на такий ноут ХР - ізвращєнія как єсть!

:) Просто користуватись то буду не я ;) А дзвінки по телефону "а як те?, а чому те?" почнуться 100%, то ХР я хоч по пам'яті більшість вікон пам'ятаю :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Деякі переваги над попередніми: -швидке встановлення (від 20 до 40 хв в залежності від заліза);

Я 7-ку (ліцуху онлі) ставлю за 15 хвилин. + дрова ще 15.

-Швидка загрузка (буквально 15-20 сек);

Чого так повільно? В мене 7-ка дома стартує за 7-9 сек.

Ключова фраза - "в залежності від заліза".

Останній апгрейд свого комп'ютера я проводив ще у 2009 році, і ясне діло, що "залізо" вже трохи, мяко кажучи, застаріло...

На встановлення 7-ки у мене пішло хвилин 40, а 8-ка встановилась (разом із дровами) - за 20.

7-ка стартувала приблизно так само, як і ХР (довше хвилини). 8-ка - за 15 сек (щойно засікав).

Zheny@, якщо на вашому комп'ютері так працює 7-ка, то 8-ка взагалі повинна літати! :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тааак :) починають очі розбігатись від посилань :) Дякую! :_26:

А 8.2 хтось пробував?

:)

ніякої 8.2 офіційно не існує, це все видумки тих хто штампує свої “самопальні” збірки.

Тому і рекомендую я і ще люди тут в темі ставити систему з офіційного (оригінального) образу. Я вище давав посилання на український. Краще ставити з ліцензією вольюм (VL) (pro чи ентерпрайз). Її активовуємо через дзвінок скайпом в службу підтримки майкрософт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю, може вже десь постилось...

ІМХО, практично ідеальний Windows. Нажаль, поки тільки віртуальний. Microsoft, ау!

«Исправленная» Windows 8 Джозефа Машалани

04a-650x365.jpg

Архитектор пользовательских интерфейсов Джозеф Машалани (Joseph Machalani) является большим поклонником операционной системы Windows 8, как он сам пишет в своём блоге, она установлена на всех его компьютерах. Тем не менее, по мнению Машалани Microsoft сделала правильные вещи, но подала их в неправильной форме. «У Microsoft много хороших идей, и они смешали их вместе для создания Windows 8. У них получились действительно отличные блоки, осталось только расположить их в правильном порядке» - заявляет Джозеф. Для этого 24 сентября 2013 года он начал исследовательский проект, целью которого являлось улучшить дизайн Windows 8 без серьезных изменений в самой системе. Сейчас проект завершён, и Машалани предлагает оценить, какой может быть Windows 8.2, если Microsoft обратит внимание на его работу. Давайте и мы посмотрим, что же получилось у Джозефа.

Повний матеріал тут: http://itc.ua/blogs/...zefa-mashalani/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...