Перейти до змісту

Xbox 360 і ігри


MoDiK

Рекомендовані повідомлення

Питання до власників консолей - де ви берете ігри якщо офіційні то де можна знайти по приємливі ціні якщо скачуєте то як і де ламали консоль і взагалі що для цього потрібно ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

купуємо в ельдорадо, мойо на замовлення - ціни неадекватні. від 150 до 300 грн

Прошиваємо консольки під lt 3.0, купуємо dvd+r DL (13 грн) і записуємо скачану ігрулю

Ставимо Фрібут (внічестер). Просто скачуємо і закидуємо на консоль.

П.С. Маю прошиту консоль, овер 20 нормальних ігрух, 2 безпровідних джойстика, HDMI -кабель. Віддам за 1750 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

купуємо в ельдорадо, мойо на замовлення - ціни неадекватні. від 150 до 300 грн

Прошиваємо консольки під lt 3.0, купуємо dvd+r DL (13 грн) і записуємо скачану ігрулю

Ставимо Фрібут (внічестер). Просто скачуємо і закидуємо на консоль.

П.С. Маю прошиту консоль, овер 20 нормальних ігрух, 2 безпровідних джойстика, HDMI -кабель. Віддам за 1750 грн

Консоль я і сам маю а от цікавить яка ціна прошивки чи фрібуту і що воно дає або ж забирає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

купуємо в ельдорадо, мойо на замовлення - ціни неадекватні. від 150 до 300 грн

Прошиваємо консольки під lt 3.0, купуємо dvd+r DL (13 грн) і записуємо скачану ігрулю

Ставимо Фрібут (внічестер). Просто скачуємо і закидуємо на консоль.

П.С. Маю прошиту консоль, овер 20 нормальних ігрух, 2 безпровідних джойстика, HDMI -кабель. Віддам за 1750 грн

Консоль я і сам маю а от цікавить яка ціна прошивки чи фрібуту і що воно дає або ж забирає

Вроді як Можливості грати через інтернет вже немає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

yurkkkin, Я спокійно граю в лайві в DIABLO 3, World OF tanks.

MoDiK, яшо прошити під lt 3.0 і записувати ігри на диски - спокійно можна гратися. одне важливе зауваження: НЕ ГРАТИ В ЛАЙВІ (ІНТЕРНЕТ) В НОВІ ІГРИ, АБО ТІ, ЩО ЩЕ НЕ ВИЙШЛИ. Інакше консоль забанять(можна буде грати тільки на сплітскріні, або ж самому без інтернетую

Зара прошивають тільки під фрібут, а вот він, зараза, в лайв не дає змогу вийти - бан одразу.

Ціна 600-650 грн. + купити ssd на скільки там треба гіг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну трохи лякають мене ці всі танці з бубном щоб пограти безкоштовно а якщо все офіційно купувати то є якісь картки поповнення типу яблучних гіфт кардів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нічого важкого в записі та запуску не оф. ігор немає, це треба 1 раз попробувати і стане ясно шо це легко

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нічого важкого в записі та запуску не оф. ігор немає, це треба 1 раз попробувати і стане ясно шо це легко

можете взагалі детальніше описати дві сторони процесу тобто чорну ( не офіційну ) та білу

( офіційну ) сторони отримання та подальшого використання ігор на боксі ? ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Офф варіант:

-купуєте гру (дорого (наприклад гта 5 б\у коштує близько 350-400 грн))

-купуєте ж\д для нових ігор (якщо немає)

-установка та реєстрація в лайві гри

-гра як офф-лайн так і он-лайн

2. Прошивка приводу:

-прошиваєте привід (в львові це коштує близько 150-200 грн)

-купуєте ж\д для нових ігор (якщо немає)

-купуєте диск dvd-dl (в "Спрайті" 7 грн)

-скачуєте програму CloneCD

-записуєте диск на швидкості 2-2.5х (якщо не влізає гра, а це люба нова, то програма запитає як записати і вибираєм "Запись до конца носителя")*

-граєм офф-лайн

*якщо перед тим не влазила гра на диск то потрібно, обовязково встановлення на ж\д, далі взяти любу флешку, форматнути в Фат32, закінути хоча б 1 пісню і: записуєм на ж\д гру >> вмикаєм системний плеєр >> флешка >> вкл пісню поки грає запускаєм гру >> коли в грі вже гол меню нажимаєм кнопку х-бокс і ставим на пісню паузу >> все можна грати (але якщо ви хочите щоб в грі грала рідна музика то потрібно буде вийти з гри і зайти знову) >> поки ви не вимикаєте консоль можна спокійно змінювати диски та грати без цих шаманств (але поки не викл консоль, бо прийдется знову з флешкою гратися)

+деякі старі ігри можна в он-лайні грати без бану

3. Freeboot (самий простий варіант):

-чесно ціни зробити його не знаю

-купуєте ж\д для (якщо немає) (обовязково)

-ігри через спец перехідник записуются з ПК на ж\д

-граєте суто офф-лайн бо бан відразу

ось вам 3 сторони процесу))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я сьогодні прочитав таку штуку що якщо ти маєш голд статус в лайві тр кожного місяця дві гри безкоштовно отримуєш як на мене хороший варіант

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...