Перейти до змісту

Чи порушуються ваші права?


_sergius

Права людини  

26 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Знайома пише роботу на тему дотримання прав людини. Для цього потрібно думка інших людей.

Тому прохання написати вашу думку щодо тієї ситуації яка склалась із дотриманням прав людини. Дайте, будь-ласка, відповідь:

ЧИ ПОРУШУЮТЬСЯ (ПОРУШУВАЛИСЬ) ВАШІ ПРАВА? ЯКЩО ТАК, ТО ЯКА ПРИЧИНА ТОГО?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

как помне то голосование создано неправильно

непраильность в том что можно выбрать сразу все ответы

ето потому что ты поставил галочку позле "Multiple choice question? (Allows users to select more than one choice)"

а текст в не английском ваниает не отображается

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тому прохання написати вашу думку щодо тієї ситуації яка склалась із дотриманням прав людини.

о чем речь?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

как помне то голосование создано неправильно

непраильность в том что можно выбрать сразу все ответы

ето потому что ты поставил галочку позле "Multiple choice question? (Allows users to select more than one choice)"

а текст в не английском ваниает не отображается

Тоді вийдем з цього глухого кута по іншому.

НЕХАЙ КОЖЕН В ГОЛОСУВАННІ ВИБИРАЄ ЛИШЕ ОДИН ВАРІАНТ ВІДПОВІДІ, ТОЙ ЩО ВВАЖАЄ НАЙБІЛЬШ ПІДХОДЯЩИМ ДЛЯ НЬОГО!

Тому прохання написати вашу думку щодо тієї ситуації яка склалась із дотриманням прав людини.

о чем речь?

Напиши свою думку, чи згадай якийсь випадок який наглядно показує проблематику в даній галузі...

P.S. ПРОХАННЯ ВИСЛОВЛЮВАТИСЬ ПО СУТІ, БО ОПИРАЮЧИСЬ НА ВАШІ ВІДПОВІДІ ПОТРІБНО БУДЕ НАПИСАТИ РОБОТУ, а то з такими лаконічними і загальними фразами думаю важкувато буде щось підсумувати.

Цікавить два питання:

1) ЧИ ПОРУШУЮТЬСЯ (ПОРУШУВАЛИСЬ) ВАШІ ПРАВА?

2) ЯКЩО ТАК, ТО ЯКА ПРИЧИНА ТОГО?

Саме за таким планом хотілося б почути ваші відповіді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зайди к Yarchik-у с пакованом пива или с хорошим коньяком - он тебе и надиктует (из практики) ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зайди к Yarchik-у с пакованом пива или с хорошим коньяком - он тебе и надиктует (из практики) ;)

Буду мати на увазі:)

Хоча мені багато не треба, хай поділиться одним випадком, коротенько...

От і ти, якщо не проти, напиши свою думку. Дай відповіді на ті питання, теж коротенько, по суті.

Якби відповіло людей 15-20, то було б чудово, просто треба зібрати матеріал на якому буде грунтуватись дослідження.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да и вопрос сформулировать стоило бы попонятнее. а-то я до сих пор не въехал что и как говорить.

да, были попытки нарушить мои права.

хотели задержать в горотдел за "появление в общественном месте в нетрезвом состоянии" (я домой шел после своего ДР)

но тут у них ничего не получилось, поскольку был научен опытом подобного "задержания с распределением", после которого было обжалование в прокуратуре, потом суд на возмещение морального ущерба и т.д.

но это долго писАть ;)

ЗЫ: суд мы выиграли, получили компенсации по 300 грн. на человека :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мож пересоздай номально голосование

а то хохма какаято получается

Ok. Запропоновані відповіді залишити ті самі, чи може хтось щось інше порадить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да и вопрос сформулировать стоило бы попонятнее. а-то я до сих пор не въехал что и как говорить.

да, были попытки нарушить мои права.

хотели задержать в горотдел за "появление в общественном месте в нетрезвом состоянии" (я домой шел после своего ДР)

но тут у них ничего не получилось, поскольку был научен опытом подобного "задержания с распределением", после которого было обжалование в прокуратуре, потом суд на возмещение морального ущерба и т.д.

но это долго писАть :)

ЗЫ: суд мы выиграли, получили компенсации по 300 грн. на человека :)

Початок покладено! А от на рахунок зміни постановки питання, то тут я не компетентний, бо роботу пишу не я і саме в такому руслі мене попросили провести опитування, хоча особисто мені і самому цікаво знати суспільну думку.

Щодо мене, то я про все це думаю так:

1) Мої права порушуються регулярно: починаючи від приниження честі і гідності з боку "властьимущих", відсутності гарантій безпеки (навпаки ті хто покликаний нас захщати часом страшніші за злочинців, раз у них подзвонити попросив...), порушується право на життя і здоров'я, і закінчуючи матеріальними правами (напр., на житло, з такими з/п квартиру можна купити років так через 300 як мінімум). Держава нехтує інтересами своїх громадян. Так що скажу просто: "Чого немає, того немає!"

2) Причин тут може бути багато, але я би виділив кілька:

- недосконалість законодавства, закони просто не працюють і носять лише декларативний характер;

- менталітет народу (за роки "совку" в нас добре виховали почуття "моя хата скраю", а про права тоді й мови не йшло);

- відірваність держави від народу (борщ окремо, а мухи окремо...)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо, це не сюди, ало якщо тема про порушення прав то наприклад:

По перевезенню пасажирів міжобласних (міжміських) напрямків:

Раніше було таке поняття як "мякий" та "жорсткий" квиток, тобто на міжобласні перевезення тому і їздили ЛАЗи, Ікаруси а не Рафіки чи Ліази та ПАЗіки. Тому, якщо на маршрут відправляли "жорсткий" автобус, то ціна квитка повинна була бути відповідно на 10-15% дешевша.. Зараз мяких автобусів одиниці, а їздять "жорсткі" (Богдани напркл) по маршрутах Львів, Житомир і тд.

Практично висидіти в таких автобусах більш, ніж 2 години не можливо, ціна та сама, швидкість "доставки" та сама, щой в ЛАЗів. Крім того, якщо автобус міжобласний, то це означає, що не приміський, тобто не збирає всіх по 50 коп на протязі 200км.

Для отримання маршруту потрібно виграти тендер, умови якого зводяться до лапи. При правильному тендері повинні враховуватись як рік випуску ТЗ, так і присутність підміни його у разі поломки (тобто для одного маршруту потрібні фактично 2 ТЗ). Цього ніхто не дотримується, через що виникають такі "приколи", як вибачте але автобуса не буде по технічним причинам (особливо радує коли він останній).

Крім того є таке цікаве явище, коли заходиш з квитком в автобус на автостанції, а місць не має, водій любить сказати: каса на автостанції продала більше квитків ніж місць!!! Це відсоток 0.1 зі 100. В основному Ваше місце займають "лєві" пасажири (премія до зарплати водію). Перевірити та "переконати водія" можна і самому, попросивши транспортну відомість, де чітко вказано кількість проданих білетів та звірити з фактом місць.

Взагалі транспортні послуги це просто проблема, так як навіть той самий "хвальоний" Автолюкс останній місяць відхиляється від графіка на 30хв-1год.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Останнім часом в масовому порядку порушуються мої права споживача продуктів харчування. Вже просто неможливо купити продукт без різних там добавок і т.д.

Вважаю це порушенням глобального маштабу, що кардинально змінює мою долю та всього мого сімейства !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

постійно в нашій країні порушуются наші права і ми також багато порушуємо права інших, з державних порушень наприклад погані дороги ,несвоєчасне подання тепла и недотримування температурного режиму,а з людських,наприклад святкування свят після 11 години вечора

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

насчет нарушения прав лучше спросить у северных соседей. у бацьки лучшее в мире правовое государство, а кто из граждан не согласен - идет на биогумус :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

насчет нарушения прав лучше спросить у северных соседей. у бацьки лучшее в мире правовое государство, а кто из граждан не согласен - идет на биогумус :)

Воно то так, але цікавить саме ситуація в нашій неньці-Україні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

как помне то голосование создано неправильно

непраильность в том что можно выбрать сразу все ответы

ето потому что ты поставил галочку позле "Multiple choice question? (Allows users to select more than one choice)"

а текст в не английском ваниает не отображается

Вніс зміни в голосування, забрав ту злощасну галочку. Тепер так розумію більше одного разу проголосувати неможливо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вніс зміни в голосування, забрав ту злощасну галочку. Тепер так розумію більше одного разу проголосувати неможливо...

вже ти трошкі з цим приПІЗДнився...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вот и вопиющее нарушение прав - нельзя проголосовать больше одного раза :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вже ти трошкі з цим приПІЗДнився...

Краще піздно ніж ніколи. Та й думаю особливо структуру це не змінить.

вот и вопиющее нарушение прав - нельзя проголосовать больше одного раза :smile3:

Мабуть це не сильно утискає наші права :) А то інакше вже анархія виходить, теж не дуже весело.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тобі можу сказати просто! Всерівно ця "робота" буде базуватись не на припущеннях а на фактах зазначених в виданнях преси чи наукових статтях!

Сходи до бібліотеки та візьми пару журналів чи газет і легко можеш написати роботу!

Для того щоб написати щось "путьове" треба прожити подовше і цікавитись цим питанням , а так з бухти-барахти вийде ще одна мильна бульбашка невідомого автора!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тобі можу сказати просто! Всерівно ця "робота" буде базуватись не на припущеннях а на фактах зазначених в виданнях преси чи наукових статтях!

Сходи до бібліотеки та візьми пару журналів чи газет і легко можеш написати роботу!

Для того щоб написати щось "путьове" треба прожити подовше і цікавитись цим питанням , а так з бухти-барахти вийде ще одна мильна бульбашка невідомого автора!

Пишу не я, а лише допомагаю.

В книжках багато чого пишуть, і як правило такі речі, які карлинально відрізняються від загальносуспільної думки. "Жить стало лучше, жить стало веселее", - щось в цьому роді.

Так що, краще послухати глас народу, от наприклад твоя думка?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ось тобі самий простий приклад порушення прав громадян:

ти їдеш по дорозі, а тут на перехресті, перпендикулярно тобі, їде якась шишка... чи буде їхати. а перехрестя закрили, хвилин так на 30. внас це ще не так помітно, а от київляни можуть розповісти багато таких історій :rolleyes: - саме натуральне порушення прав людини

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую, гарний приклад. А головне - аргумент залізний.

Яка тоді причина цього всього на твою думку? Що, ці шишкі чимось краще за нас?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...