Перейти до змісту

Зірка "Форсажу" Пол Вокер загинув у автокатастрофі


CosmoPilot

Рекомендовані повідомлення

знаю,що в країні зараз важливіші справи, проте..

Американський актор Пол Вокер, відомий за серією фільмів "Форсаж", загинув у автомобільній аварії в передмісті на північ від Лос-Анджелеса.

40-річний актор був на пасажирському сидінні спортивного автомобіля свого друга, який також загинув.

За повідомленнями, в день аварії Вокер брав участь у доброчинному заході.Червоний Porsche врізався у ліхтарний стовп у містечку Валенсія, на північ від Лос-Анджелеса.

У фільмах серії "Форсаж" він грав головну роль - поліцейського і агента ФБР на ім'я Брайан О'Коннер, який працює під прикриттям.

Останніми місяцями актор знімався в сьомій частині "Форсажу", яка має вийти на екрани влітку 2014 року.

Він також працював над трилером "Лічені години", прем'єра якого запланована на 13 грудня.

131201045500_paul_walker_fast_and_furious_dead_464x261_reuters_nocredit.jpgi.gifi.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2ea2b921aca683cbae19c0b04582874d.jpg

відео очевидця після аварії

http://youtu.be/F5NXfgbjZas

Очевидцы своими силами пытались потушить огонь, но оказались бессильны. Ликвидировать возгорание смогли лишь пожарные. Они же в салоне нашли два тела.
да... на відео добре це видно! Сцикуни, навіть підійти не подумали! Щось там стрельнуло, то воно ледь не обісралося, відбігло в "місця для глядачів"!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только вчера вечером смотрел его фильм "Считанные часы" и тут на тебе такая новость. Очень большая потеря для мира кино!

Актёр от бога...пусть земля ему будет пухом.

Последнее интервью Пола в аэропорту Лос-Анджелеса.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якось подумати , форсаж без уокера не форсаж. Шкода. Співчуваю рідним та його колегам

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

і мої співчуття сім"ї актора, хороша людина, дуже сподобалясь його акторська гра, справді актор від Бога

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...