Перейти до змісту

В інет з мобілки через WiFi на ноутбуці


Рекомендовані повідомлення

Маю інет від "Фотакома". Кабель заходить в роутер (комп'ютер), 192.168.0.1

Роутер роздає інет в мережу, в т.ч. на мій ноут.

На ноуті є WiFi.

Чи можливо зробити так, щоб можна було з комунікатора, який має WiFi, залізти в інет через ноут? Якщо можливо - то що для цього треба?

2 модер: якщо тема не апаратна - то заздалегідь приношу вибачення та прошу перемістити туди, куди більш доречно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну можно,

для начала "спарь" помуникатор с ноутом, тобы, например, они пигнали друг-друга

а потом нат(виндовый) или прокси на ноуте и будет то что нужно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну можно,

для начала "спарь" помуникатор с ноутом, тобы, например, они пигнали друг-друга

а потом нат(виндовый) или прокси на ноуте и будет то что нужно

В мене комунікатор на Симбіані... я навіть не знаю, чи ним можливо попінгати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І на ноуті, і на комунікаторі бачу тільки можливість пошуку точок доступу... А як їх між собою зчепити - х.з.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ты иди от обратного ;)

ты с ноута комуникатор пингай...

p.s. я с компа палм через блютус пингал....

"сцепливай" дивайсы, или "AD-hock" или сделай из ноута АП, если есть такое в настройках драйвера

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нє, це вже не для мого середнього ума...

Через блютуз мережу між двома компами получалося робити з виходом в інет, а тут... ніфіга не розумію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я ниразу не ел "комуникатор на симбиане" - так что по шагам нераскажу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Головне питання -- чи може WiFi на ноуті працювати в режимі AP (Access Point, Точка Доступу). Якщо так -- то все інше елементарно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для начала надо перевести WiFi на ноуте в режим access point (AP), желательно настроив минимальное секьюрити (вроде бы Shared/WEP сейчас понимают даже мобилки), далее попробовать с мобилки соединиться со свежесозданным access point'ом используя заданный ранее пароль для Shared соединения.

если соединение есть, то остальное дело техники и тут есть как минимум два варианта :

1. использовать встроенный в windows интернет sharing для раздачи интернета через wifi (включается в расширенных свойствах wifi)

2. прописать на телефоне статический IP из подсети твоего роутера и включить на ноуте ip forwarding - ноут заработает как дополнительный роутер

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для начала надо перевести WiFi на ноуте в режим access point (AP), желательно настроив минимальное секьюрити (вроде бы Shared/WEP сейчас понимают даже мобилки)

Кажись, в мене такого немає... ніде в опціях вайфайки не знайшов нічого, хоча б віддалено схожого...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо в ноуті Wi-Fi клієнт то потрібно налаштовувать пір-ту-пір Wi-FI тобто звязок клієнт - клієнт (не факт що телефон підтримує такий тип звязку)

Інет====Роутер=====Ноут(Wi-Fi client)-------Комунікатор(Wi-Fi client)

шукай диски від ноута і став фірмові Wi-Fi утиліти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

только что попробовал .

настроил лишь с помощью утилиты от Асус, которая шла вместе с контроллером(встроенный в мамку)

виндой энто дело вроде как даже поднялось, но настроить сетевые адреса не хватило терпения. Утилитой же все организовалось примерно за 30 сек.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...