Перейти до змісту

Євромайдан - Луцьк!


kudrom

Рекомендовані повідомлення

я один нерозумію навіщо трощити прокуратуру?Оо вони то тут до чого??

ГУ УМВС здались, СЛАВА УКРАЇНІ!!

Ти не один, я теж не розумію, навіщо громити ГУ УМВС ? моСка зовсім нема ? Якщо так багато здоров’я і дурі, то проривайтесь в Київ на Майдан, саме там все вирішується ! ! !

А тут непотрібно нічого громити, палити, ми що мародери якісь ?

Це ти тут такий сміливий і не розумілий - а на людей справи кримінальні завели і вони лежать в прокуратурі ДЕЖ ТА АМНІСТІЯ - ПОРА САМИМ СОБІ РОБИТИ АМНІСТІЮ - палити справи в судах + міськвіділах + прокуратурах! Всіх силовиків і правоохоронців які не перейдуть на наш бік - виселити в расею або на донбас а награбоване ними майно віддати на потреби Майдану!

Ось це чітка позиція - досить соплі жувати, по одеській трасі в сторону Київа рухається 10 танків на підтримку ПР...

А вы уверены что жгли дела активистов майдана, а не дела убийц и воров?

Дела на активистом могут спокойно лежать в Сокиричах или еще где рядом...

Документы надо уничтожать после их изучения!!

Зачем уничтожать здания принадлежащие нашему с вами государству, брусчатку вырывать, вы ведь понимаете что независимо от исхода ремонтироваться всё будут за наши с вами деньги...

... нет плана действий, нет конечной цели...есть только агрессивно настроенные люди...

ну то вийдіть і вивчайте докумунти ане сидите за компом!

а будівлі побудовані за кошти платників податків і ремонти вних теж робили за тіж кошти - а зпалення ірозгром символізує перемогу над системою, головне не зупинятись а довести доіло до кінця. Тоді і побачите результат.

А ще краще поїдьдеь до януковича і запитайте в нього для чого він знущається з людей?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,7 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

о Боже... народ почав використовувати військову зброю проти влади.

це може спонукнути факараша заселити свої війська як миротворний загін для "розборки повстання"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

lerov, вай фай ніхто не відміняв

Ти просто не мав справи з УВМС, дякувати Богу.

Так, сидять. під домашнім арештом. За те, що несли портрет президента догори ногами. Кримінальна справа....

Дякую за інформацію, може і факти у вас є. Цікаво ознайомитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тільки що бачив як з заднього двору мвс виїхав бус запакований "сміттям", засцяли або.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Біля СБУ нічого не було все спокійно. В СБУ сказали що все буде добре і народ вертається на майдан.... Вроді в 16 год два автобуса вирушає на Києв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на прив'язі (в правому кутку сцени)

post-3379-0-79332000-1392816222_thumb.jp

Хто і коли організовується на Київ? Візьміть з собою.

Вроді в 16 год два автобуса вирушає на Києв.

з театральної?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди!!! Як тільки дати їм шанс розправити назад крила - думаєте вони вас пожаліють??? Мені здається, що буде щось страшне, будемо всі вкалувати за тарілку супу, дякувати і боятись очі підняти... Вони - ЗАГАРБНИКИ!!! Як Ви пропонуєте поводити себе з загарбниками-паразитами??? Шкода, що цей раз диявол воплотився в загарбників в образі наших нібито співгромадян.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сообщение отредактировал pokemon: Сегодня, 15:53

Нагадаю, що було раніше і за що наліпили мінусів

демотеватор-милиция-свинья-песочница-588804.jpeg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нагадаю, що було раніше і за що наліпили мінусів

я зрозумів помилку і виправився, для чого 100 раз нагадувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поясніть мені,що вони від нього хочуть? я ніяк не можу зрозуміти, чому пристали до людини? хто прийде інший? впевненні, що кращий? через скільки часу?

п.с. на роботі без звуку,а по губам читати ще не навчився

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поясніть мені,що вони від нього хочуть? я ніяк не можу зрозуміти, чому пристали до людини? хто прийде інший? впевненні, що кращий?

Три слова: головний регіонал Волині

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні стояв та спостерігав у центрі як громили будівлю. Скажу Вам мені це дуже- дуже не подобається, а саме те, що молоді хлопці років до 18 з дубинами та у масках + до цього всього ще і з речами міліції йшли та кричали "позор"..... Я так і не зрозумів кому вони кричали, собі чи іншим. Картина страшна.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Башкаленка пристібнули наручниками до сцени Євромайдану

Я вважаю, що це вже великий перебор.

Тим паче, пишуть, що його будуть тримати в підвалі.

Він навіть насолодитись посадою не встиг, а одразу так жорстоко з ним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди!!! Як тільки дати їм шанс розправити назад крила - думаєте вони вас пожаліють??? Мені здається, що буде щось страшне, будемо всі вкалувати за тарілку супу, дякувати і боятись очі підняти... Вони - ЗАГАРБНИКИ!!! Як Ви пропонуєте поводити себе з загарбниками-паразитами??? Шкода, що цей раз диявол воплотився в загарбників в образі наших нібито співгромадян.

Попрошу не узагальнювати, говоріть за себе. Не залежно від можливих (навіть самих гірших) сценаріїв розвитку подій у майбутньому.

І взагалі до чого ці загальні, попульські гасла? Ви громадянську війну провокуєте, чи як?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...