Перейти до змісту

Євромайдан - Луцьк!


kudrom

Рекомендовані повідомлення

треба було будувати барикади. з цією владою жодних напівмір робити не можна. але в луцьку типова проблема, є революція, а немає кому очолити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,7 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

треба було будувати барикади. з цією владою жодних напівмір робити не можна. але в луцьку типова проблема, є революція, а немає кому очолити...

А смысл барикад?Всё чего хотели добились...Хм "типова проблема"возглавлять что?Пока всё руководство тихо и мирно ушло(туда ему и дорога) поставят нового,бум думать, что с ним делать и как.Прецедент есть :_04:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На 5-ту ранку підійде зміна. Зараз, кажуть, народу вистачає, тому хочемо трохи відіспатись за всі дні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Значить така хєрня товариші, якщо пацани ВВ відмовляються їхати.

http://www.volynpost...hut-u-kyiv-foto

це означає що вони з народом, а ми своїх не кидаємо.

в армії кормлять прихрєново, треба їх "підігріти", треба їм передати цигарки, шоколадні смачні!!! цукерки, ковбаси...

поговоріть з солдатом, НЕ ОФІЦЕРОМ! - як передати дачку щоб ніхто небачив? вони знають як.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Охоронець (чемпіон світу по рукопашці) не полишав Клімчука ні на мить.

Хоч Борис і актор, але з усіх голів ОДА повів себе наймудріше і найдостойніше.

Тепер голови райдержадміністрацій теж мають написати заяви?

Теж помітив цього охоронця та ще кількох "титанівців".

Хвилин 5 тому "біжучий рядок" у новинах на 5-му каналі: "...Клімчук і надалі буде виконувати свої обов'язки, поки президент не задовільнить його заяву про звільнення..."

Мабуть не меньше 14 днів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лучани! Передаю інфу з Лідавської.

Прокидайтесь і приходьте змінити з ночі людей, котрих і так мало.

Чоловік каже, що поки приходять тільки жінки.

Гайда на Лідавську!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ОСЬ ВІДЕО ЯКЕ КРУТЯТЬ В УКРАЇНІ

БАЖАНО ДИВИТИСЬ ВСІМ

http://my.mail.ru/vi...ia/131/130.html

Типово про російська агітація. І тут згадую фразу "А кто же судьи ?" па відео є фрагмент про те що п1дараси будуть правити Україною в разі перемоги майдану. Так хочу добавити що вони вже і так нею правлять - в неті гуляє відео як старий колишній зек який сидів з яником розповідає про те як яника зробили підарасом, постукапши йому чл*ном по лобі. Свідси висновки підари вже при власті і ми боримся щоб за свободу!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Висловлю свою думку.

Думаю, що стосовно ОДА в Луцьку не треба поспішати розслаблятися.

Можливо я поверхнево орієнтуюсь в політичних та адміністративних моментах цієї ситуації.

Але якщо навіть Янукович підпише Клімчуку заяву, то автоматично влада переходить до замісника Башкаленко.

Наскільки мені відомо, цей варіант гірше за Клімчука в десятки разів.

Ви ж не могли звернути увагу , скільки статей про Башкаленка завалювали волинську пресу в останні роки? Показуючи його в суперпозитивнові світлі.

Наскільки я зрозумів, він голова волинської обласної організації "партії регіонів", хоча активно підтримував в свій час Ющенка.. Не здувуюсь, якщо виявиться , що підтримуючи Ющенка, теж кричав "Зека геть", як і Олійник.

Ось , для прикладу , стаття

http://partyofregions.ua/news/50093e8fc4ca42cc4400004b

А тут на сайті регіоналів ввів в пошук "Башкаленко " - ось результат, можете почитати для ознайомлення http://partyofregion...arch=Башкаленко

Він саме відговорював Клімчука підписувати заяву.

І якби він був на місті Клімчука,ні на які поступки не пішов би, то ОДА брали би штурмом .

Задумайтесь над цим...

До речі, маєток нашого головного регіоналу в районі мебельного комбінату на Красному.

Щось давно вже можновладців не вітали з новорічними святами...

Якщо хтось знає , щось про цю людину , висловіть на форумі своє враження. Особисто я його не знаю, але те, що я чув від людей, справило вкрай негативну думку про цю людину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

треба було будувати барикади. з цією владою жодних напівмір робити не можна. але в луцьку типова проблема, є революція, а немає кому очолити...

Підтримую!!!

Гузь та Бондар вже давно себе зкомпроментували і віри їм немає ! Через те до опозиції ніхто з освідчених і достойних людей не хоче приєднуватись на рівні області- бо керують нею ось такі "памаранчеві" особистості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Висловлю свою думку.

Думаю, що стосовно ОДА в Луцьку не треба поспішати розслаблятися.

Можливо я поверхнево орієнтуюсь в політичних та адміністративних моментах цієї ситуації.

Але якщо навіть Янукович підпише Клімчуку заяву, то автоматично влада переходить до замісника Башкаленко.

Наскільки мені відомо, цей варіант гірше за Клімчука в десятки разів.

Ви ж не могли звернути увагу , скільки статей про Башкаленка завалювали волинську пресу в останні роки? Показуючи його в суперпозитивнові світлі.

Наскільки я зрозумів, він голова волинської обласної організації "партії регіонів", хоча активно підтримував в свій час Ющенка.. Не здувуюсь, якщо виявиться , що підтримуючи Ющенка, теж кричав "Зека геть", як і Олійник.

Ось , для прикладу , стаття

http://partyofregion...4ca42cc4400004b

А тут на сайті регіоналів ввів в пошук "Башкаленко " - ось результат, можете почитати для ознайомлення http://partyofregion...arch=Башкаленко

Він саме відговорював Клімчука підписувати заяву.

І якби він був на місті Клімчука,ні на які поступки не пішов би, то ОДА брали би штурмом .

Задумайтесь над цим...

До речі, маєток нашого головного регіоналу в районі мебельного комбінату на Красному.

Щось давно вже можновладців не вітали з новорічними святами...

Якщо хтось знає , щось про цю людину , висловіть на форумі своє враження. Особисто я його не знаю, але те, що я чув від людей, справило вкрай негативну думку про цю людину.

Я теж чув багато негативу про цю людину. Треба змусити його теж ЗВІЛЬНИТИ ЗАЙМАНУ ПОСАДУ В ОДА - і безпосередній його керівний міг йому в цьому допомогти. Також варто блокувати роботу ОДА та не давати можливість таким "сепер менам" навіть заходити в будівлю.

Варто подивитися на те що зробили у Львові - на рівні міськ ради проголосували за звільнення приміщення ОДА від посадових осіб та передачу приміщення мітенгувальникам + на рівні міських, сільських та селещних рад проголосували за підтримку та визнання опозиційної влади на місцях. (посуті це утворення свого державного устрою)

От тоді нехай яцик і команда керує - як не буде ким керувати їх просто посунуть в сторону і будуть підкорятись визнаній опозиційній владі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

" А ви краще запитайте Башкаленка які він місяць назад приблизно, організовував поїздки в Київ "

Що там питати - треба вже діяти, час ультиматумів пройшов, конкретні дії це факт свідомості та освідченості народу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ, на Лідавській ще нічого не закінчилось! Виходили з частини (командир?), типу в Ковелі пропала якась дівчина і вони мають виїжджати типу на її пошуки, 70 бійців! Просив, щоб випустили... Дуже схоже на видуману причину...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ, на Лідавській ще нічого не закінчилось! Виходили з частини (командир?), типу в Ковелі пропала якась дівчина і вони мають виїжджати типу на її пошуки, 70 бійців! Просив, щоб випустили... Дуже схоже на видуману причину...

А якщо передзвонити в Ковель,в міліцію,перепитати чи дійсно поступала заява про зникнення,чи нададуть таку інформацію?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на рахунок Башкаленка - "после боя кулаками не машут"... зберемось ще раз і відправим його далеко і без хліба... а то "треба було, треба було"... то треба було взяти рупор і сказати свою думку... зараз за монітором всі розумні

народ, питання наступне - якого біса у нас в місті досі ціле і функціонує лігво банди ригів? нам уже в районах приклади подають...

http://www.youtube.com/watch?v=p39dxqxNo38

коли йдемо до наших в гості?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на рахунок Башкаленка - "после боя кулаками не машут"... зберемось ще раз і відправим його далеко і без хліба... а то "треба було, треба було"... то треба було взяти рупор і сказати свою думку... зараз за монітором всі розумні

народ, питання наступне - якого біса у нас в місті досі ціле і функціонує лігво банди ригів? нам уже в районах приклади подають...

http://www.youtube.com/watch?v=p39dxqxNo38

коли йдемо до наших в гості?

що до рупора - а хто ж простим людям дасть той рупор ? Гусь тряс людей за барки щоб не ломились бити тих карманичів ((( ось тікі там були командири ((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ, питання наступне - якого біса у нас в місті досі ціле і функціонує лігво банди ригів? нам уже в районах приклади подають...

бо луцьк якесь дивне болото...

я б на завтра призначив акцію "регіони" поза законом, зайняв би їх офіс й зробив би там штаб революції.

може разом й компромат би нарили який. он в києві вже друге міністерство взяли...

але я не політик, в мене мало знайомих в місті.

думаю таку акцію підтримали б люди, а організатор ще б отримав би політичних бонусів))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ, на Лідавській ще нічого не закінчилось! Виходили з частини (командир?), типу в Ковелі пропала якась дівчина і вони мають виїжджати типу на її пошуки, 70 бійців! Просив, щоб випустили... Дуже схоже на видуману причину...

А якщо передзвонити в Ковель,в міліцію,перепитати чи дійсно поступала заява про зникнення,чи нададуть таку інформацію?

Більше всього що сценарій такий "Вони їдуть до Ковеля", по дорозі ДАІ блокує частину машин, а в Ковелі беркутівці допомагають прорватись на Київ .... ((((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У нас по районам народ активней в разы, чем в областном центре. На Лидавской людей с районов временами больше, чем лучан, некоторые по 3 часа добираются туда и назад. А они на ночь приезжают, а утром домой, работать

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найприкріше те, що народ повністю готовий до змін. а очолити нема кому. Немає справжнього рішучого і мудрого лідера, якому можна ВІРИТИ. Вірити, що дбатиме не про власні безрозмірні кишені, а про країну і про людей!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я так розумію, охочих буде море))) давайте визначимось з датою та часом... а я поки зганяю в розвідку що там до чого)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ, питання наступне - якого біса у нас в місті досі ціле і функціонує лігво банди ригів? нам уже в районах приклади подають...

бо луцьк якесь дивне болото...

я б на завтра призначив акцію "регіони" поза законом, зайняв би їх офіс й зробив би там штаб революції.

може разом й компромат би нарили який. он в києві вже друге міністерство взяли...

але я не політик, в мене мало знайомих в місті.

думаю таку акцію підтримали б люди, а організатор ще б отримав би політичних бонусів))

Цілком підтримую !!!

Але є мінус в захопленні офісу ПР - це орендоване приміщення і посуті народ не має право на ці кабінети а от розібрати на гайки майно ПР в Луцьку це хороша ідея.

Не треба бути політиком щоб зрозуміти що ПР робить з народом! Я теж не політик але алементарне поняття державного устрою ще зі школи пам"ятаю - елементарний збір підписів (це той самий референдум) за визнання ПР забороненою (у вільних областях) та проголошенням за персональними саписками дипутатів та виконавчих комітетів НАРОДНИХ РАД. Коли в нас будуть зформовані органи самоврядування - тоді НАС будуть визнавати як величезну силу а не просто як протистантів.

В подальшому варто відбити податкову адміністрацію і через НАРОДНІ РАДИ призначити керівників з простого люду (думаю не байдужі країні допоможуть з досвідом та знаннями як керувати податками на рівні областей та містами, це на той випадок якщо в керівницьва бракне досвіду), податки мають лишатись в області та іти на виплату соціальних програм та пенсій ане в ОБЩАК бандитів які будуть на шаші ж гошти нас вбивати.

І ще раз хочу наголосити що всі керівні посади мають займати люди які не були при владі і не зкомпроментовані- нехай навіть бех досвіду , не байдужі країни допоможуть з цим досвідом 100%.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...