Перейти до змісту

Євромайдан - Луцьк!


kudrom

Рекомендовані повідомлення

Має бути непреривність влади. І якщо завтра почнеться стихія, як в том році, то людей в снігах загине значно більше ніж на майдані, бо новосебеназначені керовникі спровокують трагедію

революція -це добре, але завтра сіяти треба, а Гузь і Алексеєв сіялки від прялки не відрізняють. Жесть.

В нас аграрна область, люди увімкніть мізки, нас чекатиме голодомор з такими керовніками.

Ну так є відмінні господарники -Мартиняк, Єрємєєв.

А Палиця взагалі улюбленець лучан.

Палиця не комільфо, а Мартиняк і Єрємєєв відмінні на свою кішеню. На посаду треба і чесного і господарника. Я ідеаліст.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,7 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Можна подумати Янукович, чи Азіров відрізняє сіялку від прялки. А цілою країною вже три роки керує.

Якісь жіночий підхід до сьогоднішнього лідера.

Щоб і чесний, і господарник , і небогатий, і квіти дарував..............так можна лідера до другого пришестя чекати.

Якщо вже хочеться в нинішніх умовах покритикувати- то треба мати пропозицію, кандидатуру.

Інакше ця ,,критика ,, зведеться до ,, нема кого достойного вибрати,значить хай залишається старий,,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

їдьте краще на лідавську поночуйте, а я сьогодні відісплюсь дома, дякуючи вам...

Золоті слова!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так отож накерували бовдури, за тими хабарями втрачено систему підготовки кадрів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ччьом спор? Таке відчуття, що ви собі президента обираєте. Ви хоч в курсі, що таке Народна Рада!!? Це ж чисто символічне утворення.., для того щоб замалювати Волинь в червоний колір. Якби ми тако сперечались щодо кандитатів до тієї Ради, то ще б досі писали пости типу: А де ж той Гузь?? А чого ж він чекає? А он Донецьк вже створив Народну Раду, а шо ми ждем, ну де ж той ГУзь? Треба було раніше розпинатись, коли на Майдан в Луцьку виходило 10 душ. А зараз всі гєрої, блін. Це ще не кінець, триває жорстока, запекла боротьба. Наш козир - єдність, злАгодженість дій, взаємодопомога і взаєморозуміння.

Так то воно так. Але в овечій стаї є вовки - і по закінченню не хочить почуватися бараном якого просто використали.

Просто прикро за те що деякі люди тупо займаються популізмом і використовують народне повстання заради своєї частки біля корита. Я особисто знаю людей які обпеклися "помаранчевим" обманом, тижднями працювали на майдані - а сьогодні ані пари з вуст про підтримку сьогоднішсього майдану, і все через таких Бондарів та подібних до нього.

Люди беруть приклад з своїх лідерів. А тут постає питання - А хто ж лідери ?

Що до Народної Ради - особисто я знаю що це таке і для чого вона потрібна, не думайте що і тут не обізнані люди пишуть !

Якщо ви така яра прибічниця окремих фамілій то, дайте відповідь - Чому до так званої Луцької Народної Ради не допускають простих людей які є досить обізнаними ???

(на сьогоднішній день , як це не прикро звучить- Народна Рада більш нагадує закритий клуб для "нових бивших" та їх прибічників і вирішуватимуть вони питання аж ніяк не на користь простого люду. думаю всі знають яку гру красивих слів влаштовують ниніщні політики та політтехнологи).

Слава Україні - (справжднім)Героям Слава !!!

Ще раз хочу наголосити що, варто приклад брати з Лвівян - вони вже дууже далеко зайшли в питанні Народних Рад і не тільки. А наші очільники (назвем їх умовно - Гузь і команда) досі незнають що їм робити або бояться тиску з боку ПР. Ганьба!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ордена і медалі будемо навішувати потім!

Після помаранчу і медалі і ордена були і... ті ж самі на сцені у Луцьку...:(
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЩО хотіти від Гузя. ЦЕ істєрічка. Він зараз поки треба бо він знаю всю цю шваль яка є в ВОДА і раді. ДО влади цього тіпочка ніззя допускати. Він як керівник нікакой.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Миколаєві мітингувальники засікли РОСІЙСЬКИХ!!! спецназівців із ССО (Сили Спеціальних Операцій)!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

відео доказ є, а відповіді дежави де?

та і хто б сумнівався, що ці щури будуть на козацькій землі ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЩО хотіти від Гузя. ЦЕ істєрічка. Він зараз поки треба бо він знаю всю цю шваль яка є в ВОДА і раді. ДО влади цього тіпочка ніззя допускати. Він як керівник нікакой.

Друже - цілком підтримую твою думку !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Миколаєві мітингувальники засікли РОСІЙСЬКИХ!!! спецназівців із ССО (Сили Спеціальних Операцій)!!!

Юрій Макаров стверджує у ФБ наступне:
Цього разу холостий. Повірте моєму філологічному вуху, за вимовою хлопці наші. Але це не виключає інших випадків.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Миколаєві мітингувальники засікли РОСІЙСЬКИХ!!! спецназівців із ССО (Сили Спеціальних Операцій)!!!

Ось вам і факти, Панове. А сама ПР закликає до мирного вирішення ...

Не дивно що вони в свій час "ужесточили" обіг зброї та її продаж.

Тепер зрозуміло звідки на Майдані з"явились жертви від вогнепальних поранень !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

УВАГА!!!!!! Люди приїжджайте на Лідавську,потрібно поновити барикади бо не вистачае людей!!!!!!!!!!P.s прохання координатора Сергія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Миколаєві мітингувальники засікли РОСІЙСЬКИХ!!! спецназівців із ССО (Сили Спеціальних Операцій)!!!

Щось мене трошки беруть сумніви на рахунок ССО. Схоже на якісь провокації. Та й одягнута та кучка людей якось різношестно, а не як спецслужби.

Деякі новини і відео просто дивують. Треба логічно фільтрувати...Колись і в Луцьку коли приїзджав польський президент, то також була сумка в хлопця що кинув яйцем... і був напис Свобода...А як виявилось він був зі сходу...і далеко не від партії Свобода.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

УВАГА!!!!!! Люди приїжджайте на Лідавську,потрібно поновити барикади бо не вистачае людей!!!!!!!!!!P.s прохання координатора Сергія.

Зараз підтянуся, ви вказуйте відразу куди краще підходити - де найменше людей і де потрібна допомога.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За стриманість і намагання мирно вирішити конфліктну ситуацію подякував лідерам опозиції голова Волинської ОДА Борис Клімчук.

Про це повідомив власкор IA ZIK.

Слід відзначити, що в біля входу до ОДА чергували кілька працівників міліції. А в приміщенні облдержадміністрації перебував також начальник УМВС у Волинській області Олександр Терещук.

Під час оперативки голова Волинської ОДА Борис Клімчук, який минулої п’ятниці написав заяву про звільнення, подякував громаді за стриманість і прагнення до мирного врегулювання політичної кризи.

«Хочу подякувати всім волинянам за те, що ведуть себе стримано і толерантно. Обговорюють політичну ситуацію на Майдані та на кухні», – зазначив Клімчук.

Він також висловив вдячність лідерам опозиції за підписання спільної заяви, що діятимуть в рамках правового поля і не створюватимуть паралельних органів влади.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

про який діалог з яником взагалі може йти мова? хіба вже з 100-го разу не зрозуміло, що він всерівно на*бе і зробить на свою користь???

він має піти із своє бандою в забуття... сам, чи з нашою допомогою!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що за акція була сьогодні після обіду біля податкової? стояли кілька авто з прапорами на аварійках, група людей біля центрального входу теж з прапорами України і червоно-чорним. Проїзжав на машині, не мав змоги поцікавитися :_40:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нам лишиться тільки одне - відділитися від східної України на якій лишиться ПР та створити свою державу зі столицею у Львові. Бо янукович сам добровільно не віддасть своє золоте корито.

В такій ситуації потрібно буде негайно витісляти прибічників ПР та їх очільників + в догонку до них і силовіків (які не перейдуть на наш бік) за межі ВІЛЬНОЇ Західної України, Якщо ми їх не видворим, так як це зробила Литва з Комуняками в 90-тих роках, (от тоді буде мир і добробут в нашій країні) то вони дубуть мутити та підривати благоустрій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що за акція була сьогодні після обіду біля податкової? стояли кілька авто з прапорами на аварійках, група людей біля центрального входу теж з прапорами України і червоно-чорним. Проїзжав на машині, не мав змоги поцікавитися :_40:

Автомайдан вычислял где сейчас находятся вояки волынской налоговой полиции

І що розвідка говорить по цьому поводу???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Киеве

Скоро пожарных уже будут посылать...

http://www.volynpost...iia-v-kyiv-foto

Це погано... Але щось мені підсказує, що податкова міліція може тільки підприємців щемити, а от на передовій проти коктелей Молотова "hero" серед них не виявиться... Можуть першими створити прецидент залишання посту без вказівки)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так это не тетки- инспектора....

У них есть отряды силовой поддержки, что то типа беркута...

а ще пишуть що на Волині владу контролює народ ...

чого тоді накази з Києва діють? :0157:

чи я щось не розумію?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.volynnews...haty-do-kyyeva/

Почитай....

"Милиция и т.д. с народом" будет только тогда, когда станет ясно, что Я. уже точно п-здец....

Тогда они будут, как сейчас бондарь с шибой, лезть в попу без мыла, рассказывать что в душе они были всегда, конечно, "с народом", лишь бы остаться у корыта... Вроде прошли уже это в 2005-том...

Доречі вже поговорюють що яцик проплатив Луцькій міліції щоб вона ТОЧНО не була з народом і нарешті почала відкривати К.справи на народ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не только луцкой...

Сегодня проскакивали сообщения, что приняли решение, об увеличении количества подразделений беркута до 30 тысяч человек (?), а это сколько еще полковничье/генеральских должностей...пилить не перепилить....

Да и рядовой состав этих подразделений не слишком обделен: зарплата около 5-ти тысяч гривен плюс за "стояние", как сейчас в Киеве, "боевые"... Они там готовы стоять и до 15-года...

И армии пообещали сегодня поднять оклады в два раза...

Так, что Я. тылы свои сегодня прикрыл....

Це хід конем від яника, цікаво де він візьма гроші на це все - бюджет не резиновий.

Та якщо це правда то до військових можна буде звертатись лише за мораллю та гідність - бож давали клятву народу а не золотому унітазу.

(це так яник готується до війни з непокірними рабами !)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...