Перейти до змісту

Порадьте "довгограючу" екстримальну відеокамеру


Рекомендовані повідомлення

Час від часу ходжу в походи в гори. Зазвичай з походів є багато фотографій, однак саме цікаве і саме екстримальне завжди лишається за кадром, оскільки в самих цікавих і важких ситуаціях геть не до зйомок, навіть думка про те щоб дістати камеру не з'являється.

Тому маю думку купити якусь екстримальну відеокамеру, яка могла б знімати тривале відео, фактично протягом дня без перерви. Як варіант -- знімати time lapse відео, роблячи один кадр в секунд 5, щоб денний похід "стискався" в 5-хвилинне відео. Оскільки навіть приблизно не знаю з чого починати пошуки такої камери, то потребую порад.

Основні вимога до камери -- захищена (від води, від морозу, від падінь і ударів), не важка і з можливістью безперервно працювати протягом годин десяти, нехай навіть в режимі 1 кадр в 5 секунд. Бажано з FullHD матрицею, з можливістю зарядки від зовнішньої батареї. В ідеалі -- з інфрачервоною підсвіткою для зйомок в сутінках.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Який час автономної роботи GoPro в режимі нон-стоп? Вона зможе реально писати відео цілий день без зупинок? В неї є функція time lapse?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще є sony action cam hdr as30v, подивись, кажуть теж хороша.

http://store.sony.com/compact-pov-action-cam-zid27-HDRAS30V/B/cat-27-catid-All-Action-Cam

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рюкзак з сонячною батареєю добавить тобі автономності, нариклад такий - http://hi-news.ru/gadgets/ryukzak-voltaic-array-s-komplektom-solnechnyx-batarej.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Рюкзак з сонячною батареєю добавить тобі автономності, нариклад такий

я ж в гори ходжу, а не по місту, тому рюкзак обираю обсолютно за іншими критеріями :)

зараз в мене для походів Osprey Aether 70 (2013)

а зі всіх постів жоден так і не сказав, скільки часу автономної роботи може дати така камера. ну, і на тому дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...