Перейти до змісту

Потрібні відгуки про магазин "Макс" у Там-Тамі, цікавить парфумерія.


25 апреля

Рекомендовані повідомлення

У порівнянні з Брокардом, там майже у 2 рази дешевше ( порівнювала певні парфуми, якими зацікавилась). Хіба так може бути? Мене це насторожило. Правда, у " Максі" не на все є тестера, немає " паперових полосочок" ( забула, як називаються), на які можна нанести аромат і забрати його з собою, для знайомства. В Брокарді ж перевірена якість, сервіс і таке інше, але ж....жаба давить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо це той самий "Макс", що і біля Фанфото - то вони займаються елітною парфумерією вже 15 років, а різниця в ціні - це неймовірні націнки брокарда і не зовсім легальні (в плані розмитнення і т.п. - як і в більшості, включаючи всякі ельдоради і їм подібні.... хоча - впевнений, що брокард така сама контора, що має півтора метри кордону у аренді) методи постачання у "Макса", от і всі загадки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я розкажу про той що біля Там-Тама, ну парфумерія у них не вся елітна, є підробки які беруть по 80грн а продають як оригінал, а є і що справді в 2 рази дешевше ніж у брокарді, при цьому беруть вони їх за ціною в два рази меншою, на чомусь заробляють більше, на чомусь менше :) Я собі беру оригінал, там де і Макс і по ціні в n раз дешевше ніж у Брокарді

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...