Перейти до змісту

Робота викладачем англійської в Китаї - хто що знає?


Микола Тарасенко

Рекомендовані повідомлення

Привіт! Попросили дізнатись про роботу викладачем англійської мови в Китаї. Цікавить все - хто що знає. В ідеалі було б непогано дізнатись назви контор, через які можна поїхати туди, контакти людей, які щось знають і почути відгуки людей, які були і бачили ту кухню зсередини. Ну але як не вдасться - буду вдячний за будь-які крупинки інформації. Бо отак в інтернеті шукати - то мені як пальцем в небо, ніколи тією темою не цікавився. Наперед дякую всім.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

думаю як мінімум треба китайську знати щоб викладати китайцям англ мову, чи я щось путаю? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знакомая работает уже более полтора года, довольна, могу дать контакты в приват, пообщаетесь. Расскажет все нюансы.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю. Думав, мені хтось тут скаже :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Викладачем Англійської мови в Китай?

цеж треба вільно володіти Китайською мовою, ще вільно володіти Англійською мовою, а потім ше по китайськи розжувати і навчити англійської?

П.С. шось мені здається шо китайців які знаю англійську напевно пів китая.... а вот англійців які знають китайську мало....

П.С.С. це я до того сказав шо там як для нас зп не зовсім хороші... шо за тих 500 доларів в місяць в Китаї потрібно зробити напевно в 10 раз більше ніж на Україні за тих 500 доларів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Викладачем Англійської мови в Китай?

цеж треба вільно володіти Китайською мовою, ще вільно володіти Англійською мовою, а потім ше по китайськи розжувати і навчити англійської?

П.С. шось мені здається шо китайців які знаю англійську напевно пів китая.... а вот англійців які знають китайську мало....

П.С.С. це я до того сказав шо там як для нас зп не зовсім хороші... шо за тих 500 доларів в місяць в Китаї потрібно зробити напевно в 10 раз більше ніж на Україні за тих 500 доларів...

З того, що мені доводилось чути, там досить-таки непогані умови. Враховуючи кількість населення в Китаї, навіть половини країни буде більше, ніж достатьньо.

З питання володіння китайською - до нас теж багато німців-американців їздить без знання мови. Думаю, то не основне. На місці на побутовому рівні навчитись можна. А для спілкування з "учнями" - англійська. Хоча хтозна як там воно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Дуби" (яким туго доходить іноземна мова) вони і в Китаї є також, так що думаю не все так просто.

Хоча тут відписали вам що є людина, це вже цікаво, а кажуть що в Китаї при комуністах фігово живеться, а тут навпаки туди їздять за "длинным рублем".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теж чув, що їздять, і при тому непогано там влаштовуються. Але от деталей не знаю.

Мені то не надто цікаво, бо я азіатів якось не той-во... Не подумайте, я не расист, але якось вони мені не дуже подобаються :)

Та й вчитель з мене ніякий. Ну але попросили дізнатись, то дізнаюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

П.С. шось мені здається шо китайців які знаю англійську напевно пів китая.... а вот англійців які знають китайську мало....

П.С.С. це я до того сказав шо там як для нас зп не зовсім хороші... шо за тих 500 доларів в місяць в Китаї потрібно зробити напевно в 10 раз більше ніж на Україні за тих 500 доларів...

На тему знання англійської в Китаї, та й так, для загального уявлення про країну і менталітет людей, раджу почитати ось цю статтю з Хабра. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Китайську мову знати не потрібно!!!! Тільки англійську і російську! В мене колега туди махнув, каже ніби добре. Але це свого роду авантюра, бо Китай все таки не Європа.......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Три подруги працюють, Кожна приблизно по року.

Китайську знати не треба.

Викладати дітям дошкільного віку зразу англійською.

Потрібно було просто мати освіту: вчитель англ мови.

Грошей додому не привезеш - проте світ побачиш.

Місяць тому закон в Китаї змінився - тепер треба мати спец. диплом. Такий диплом можна отримати в Україні маючи пів року, дві тисячі ує (десь так) і дуже розумну голову.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

celta

Вся вказана мною інформація не є 100% достовірною і підлягає перевірці)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MOTOROLLLA, Barugan, дякую!

Ви пишіть, пишіть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виїжаєте в Китай, трохи вникаєте, що то за країна, чим живе, заразом підтягуєте розмовну китайську і стаєте посередником на якійсь китайській інтернет площадці між Китаєм і Україною, Росією і Білорусією. Оце варіант хороший.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не скажу про викладання англійської але знайомі працюють тренерами хто в Китаї хто в Малайзії, Ірані чи Бразилії - сюди ніхто не спішить вертатись, платня від 1000 до 2000 ує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Не скажу про викладання англійської але знайомі працюють тренерами хто в Китаї хто в Малайзії, Ірані чи Бразилії - сюди ніхто не спішить вертатись, платня від 1000 до 2000 ує.

Не подскажете как они туда добрались - агенствами иль своим ходом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зверніться до моєї ученичі, Юлі, вона зараз в Китаї. Між іншим, в захваті від цієї країни! Викладали там англійську. Вони з вересня минулого року подолали більш як 26 країн своїм ходом. По ссилці є всі описи по візах та особливостях в різних країнах.

http://vk.com/rabbitstraveling

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вітаю!! Намагалась шукати роботу вчителем англійської мови в Китаї самостійно, але робочу візу ніхто не дає. Підкажіть провірену агенцію, що може допомогти з працевлаштуванням. Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт! Попросили дізнатись про роботу викладачем англійської мови в Китаї. Цікавить все - хто що знає. В ідеалі було б непогано дізнатись назви контор, через які можна поїхати туди, контакти людей, які щось знають і почути відгуки людей, які були і бачили ту кухню зсередини. Ну але як не вдасться - буду вдячний за будь-які крупинки інформації. Бо отак в інтернеті шукати - то мені як пальцем в небо, ніколи тією темою не цікавився. Наперед дякую всім.

Привіт. Напишіть, що дізнались корисного? ви вже виїхали в Китай? поділіться досвідом) Дякую!

Зверніться до моєї ученичі, Юлі, вона зараз в Китаї. Між іншим, в захваті від цієї країни! Викладали там англійську. Вони з вересня минулого року подолали більш як 26 країн своїм ходом. По ссилці є всі описи по візах та особливостях в різних країнах.

http://vk.com/rabbitstraveling

оо.. такий крутий блог! дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Привіт! Попросили дізнатись про роботу викладачем англійської мови в Китаї. Цікавить все - хто що знає. В ідеалі було б непогано дізнатись назви контор, через які можна поїхати туди, контакти людей, які щось знають і почути відгуки людей, які були і бачили ту кухню зсередини. Ну але як не вдасться - буду вдячний за будь-які крупинки інформації. Бо отак в інтернеті шукати - то мені як пальцем в небо, ніколи тією темою не цікавився. Наперед дякую всім.

Привіт. Напишіть, що дізнались корисного? ви вже виїхали в Китай? поділіться досвідом) Дякую!

Зверніться до моєї ученичі, Юлі, вона зараз в Китаї. Між іншим, в захваті від цієї країни! Викладали там англійську. Вони з вересня минулого року подолали більш як 26 країн своїм ходом. По ссилці є всі описи по візах та особливостях в різних країнах.

http://vk.com/rabbitstraveling

оо.. такий крутий блог! дякую

Вибачайте, трошки запізно тему цю побачив. Я нікуди їхати не збирався, а людина, яка збиралась, так і не зібралась. Але зі знайомих і знайомих знайомих дехто таки сидить в Китаї і ні на що не жаліється. Подробиць, правда, не знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...