Перейти до змісту

Лучан попереджують про педофілів


yurkkkin

Рекомендовані повідомлення

У соцмережах лучани поширюють портрети, намальовані від руки, двох чоловіків, яких звинувачують в педофілії.

"УВАГА!!! Попередьте своїх дітей, племінників, сусідських дітей і т.д., оскільки на сьогоднішній день наявна інформація, що з'явилася банда педофілів", - йдеться в повідомленні-описі картинки.

"Вони роз'їжджають по різних містах, щоб їх не змогли впіймати! Працюють за такою схемою: їдуть повільно на автомобілі по дворах і нібито випадково з вікна (або ж з "випадково" відкритих дверей) їх машини випадає котик або щеня, і просять дитину допомогти впіймати тваринку, що втекла", - йдеться в повідомленні.

"Попередьте дітей, щоб в жодному разі не допомагали в подібних випадках, а по можливості відразу телефонували 102 або 112! Переконливо просимо переслати це повідомлення всім друзям і знайомим!", - закликають лучан.

http://www.volynpost.com/news/22182-luchan-poperedzhuyut-pro-pedofiliv

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лучанам тоді не рекомендується брати в свої автівки домашніх улюбленців, бо якщо вискочать з машини в якомусь дворі, наслідки можуть бути самими різноманітними...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

самый толковый комментарий :

у вк поереджають??? звідки ви знаєте що інформація правдива? в тупій спільноті написали таке і всі як стадо репостять. ТО старшно, якщо це правда! і хочеться взнати достовірне джерело!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ця х**та гуляє однокласниками уже з півроку.спочатку була російською. Х зна звідки взялася і х зна куди дійде. І чи педофіли це? І чи у луцьку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чуть дурно все-таки, авто з ненашими реєстраційними знаками впершу чергу кидається в очі людям, я вже мовчу про працівників ДАІ, які тільки і чекають авто не із луцька, та ще і думаю вони були б першочергово попереджені!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чуть дурно все-таки, авто з ненашими реєстраційними знаками впершу чергу кидається в очі людям, я вже мовчу про працівників ДАІ, які тільки і чекають авто не із луцька, та ще і думаю вони були б першочергово попереджені!

краще їх вони виловлювали і філами робили

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інформація про педофілів у Луцьку виявилася «качкою»

http://www.volynpost.com/news/22208-informaciia-pro-pedofiliv-u-lucku-vyiavylasia-kachkoyu

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...