Перейти до змісту

Гаманець для пластикових карток


Oksana04

Рекомендовані повідомлення

Підкажіть будь ласка де таке добро (не обов'язково таке як на фото) продається в Луцьку?

23780284_w640_h640_baglarge.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди, стільки переглядів теми і жодної відповіді...

Добре, скажіть тоді будь ласка, ЯК ви впорядковуєте свої картки?

В мене в гаманці є відділення для двох карток. Гаманець маленький - саме такий як мені подобається. На більший міняти не хочу.

Карток більше десятка. В магазині постійно доводиться діставати цю колоду з кишеньки сумки і перебирати в пошуках потрібної картки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну взагалі то дуже схоже на просту візитницю. Зайдіть в Бон Вояж в цумі, або в шкіргалантереї там вам порадять і покажуть. По цінам у Вояжі дешевше )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Oksana04 , можливо вони є в магазинах, які продають канцтовари. Можливо сьогодні буду на одній гуртівні - запитаю/відпишу.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Oksana04, але ж тоді ж доведеться носити і гаманець і футляр для карток.

Для мене це не зручно, тому все у гаманці. В моєму 23 секції для карток і ще 3 секції на сім картки і флешки.

Гаманець стандартної форми, просто все зручно розміщено, щоб його не розпирало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можу привезти під замовлення візитниці. Але прийде замовлення не скоро, тому якщо терміново не буду обіцяти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Oksana04, але ж тоді ж доведеться носити і гаманець і футляр для карток.

Для мене це не зручно, тому все у гаманці. В моєму 23 секції для карток і ще 3 секції на сім картки і флешки.

Гаманець стандартної форми, просто все зручно розміщено, щоб його не розпирало.

ух ти, фото можна такого апарату ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В моєму 23 секції для карток і ще 3 секції на сім картки і флешки.

також цікавить де можна придбати і фото

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бодя, тобі можу і персонально показати ;)

Мені його подарували, користуюсь декілька років.

Це я ще карманчики не рахувала :D

post-2742-0-84755000-1383295162_thumb.jp

post-2742-0-64223100-1383295166_thumb.jp

post-2742-0-94943500-1383295170_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені дружина купляла в "Каравані". Маленька акуратна візитниця-"карточніца". Тільки я в ній тримаю техпаспорт та посвідчення водія, в гаманці не ношу (чуєш, Ласка ;))Після втрати гаманця з грошима, картками та правами з техпасопртом саме цінне там якраз були документи на авто. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слушне зауваження, мала досвід відновлення банківських карток. Носитиму лише магазинні :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Oksana04 , можливо вони є в магазинах, які продають канцтовари.

Саме так. Не у всіх. Купила собі сьогодні в канцтоварах в ЦУМі. Правда там одного виду (типу зебра) та всього лиш сім відділень (в кожне можна по дві картки). 20грн. Усім дякую.

Люди добрі ви що???? Всі незнаєте де продаються гаманці ??????

Якщо Ви зробили такий висновок, то ДЕ перечислені магазини з продажу гаманців (хоч вони мене не цікавили)?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

laska, класний такій, якби чоловічий десь знайти.

Люди добрі ви що???? Всі незнаєте де продаються гаманці ??????

Ні, ми люди з села, так що вибачайте)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Було написано Бон Вояж вибір великий ціна адекватна, Шкіргалантерея на Винниченка вибір великий ціна кусається трішки. В самому цумі ще точок декілька є але треба дивитися ціни. 2 Базари дешево і сердито, Топ центр є декілька чоловічих гаманців..... отак от

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В будь-якому більш менш нормальному магазині вибір до кольору до вибору , сам вибирав гаманця і вимога була багато відсіків для карток прав та техпасорта, так що простіше ніж тут говорити зайти у цум і вам усе б показали і розказали

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

простіше ніж тут говорити...

Ну раз Ви не зрозуміли - напишу докладніше. Для карток - в даному випадку "гаманець" - просто назва така, а так це пластмасова коробочка, схожа на портсигар, тільки з відділенями для карток. До шкіргалантереї моя тема ніякого відношення не має.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

простіше ніж тут говорити...

Ну раз Ви не зрозуміли - напишу докладніше. Для карток - в даному випадку "гаманець" - просто назва така, а так це пластмасова коробочка, схожа на портсигар, тільки з відділенями для карток. До шкіргалантереї моя тема ніякого відношення не має.

О в мене є така річ нова(фірмова) подарували ще не разу не використовував. Можу недорого продати. Якщо комусь цікаво то закіну фото.P.S. Девайс в упаковці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

простіше ніж тут говорити...

Ну раз Ви не зрозуміли - напишу докладніше. Для карток - в даному випадку "гаманець" - просто назва така, а так це пластмасова коробочка, схожа на портсигар, тільки з відділенями для карток. До шкіргалантереї моя тема ніякого відношення не має.

О в мене є така річ нова(фірмова) подарували ще не разу не використовував. Можу недорого продати. Якщо комусь цікаво то закіну фото.P.S. Девайс в упаковці.

Ціна питання ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це фірмова річ Ferraghini.Нова річ. ціна мінімум 100 грн. подивіться в неті ціни на такі речі. Ось фотоpost-8110-0-62864800-1383326200_thumb.jppost-8110-0-24052200-1383326246_thumb.jppost-8110-0-45600400-1383326299_thumb.jppost-8110-0-35456900-1383326354_thumb.jp До нього ще прикріплений сертифікат на якому пише що це лімітована серія. Колір синій. Матеріал можливо шкіра так пахне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

маю такий гаманець на 20 відділень. купувався в ЦУМі в районі 120-150 грн.

post-13465-0-58512000-1383564087_thumb.j

post-13465-0-71322800-1383564114_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...