Перейти до змісту

Які маршрутки їздять по Карпенка-Карого?


jack74

Рекомендовані повідомлення

Отже, сабж.

Але не 23-тя, що тільки частково по Карпенка проскакує, чи 2-ка, чи 17-ка, чи 28-ка, що теж тільки трішки по Карпенка біля Варшавки проїжджають, а цікавить ЩО їде на ділянці Чорновола-Дубнівська. Бо бачу людей, які там на зупинках чекають, але маршрутки ніколи якось не помічав...

Чи може то автобуси Кромберга там їдуть і підбирають?... але і вдень там люди чекають, а не тільки зранку і ввечері...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там їздять деякі міжміські і районні маршрутки. Точно тудою їудть Конюхи, Турійськ і ще декілька, але тих не знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну це зрозуміло, що міжміські тудою йдуть. Тільки я не думаю, що це їх постійно люди чекають на Карпенка... Люди стоять не як для поїздок в інше місто, а як на роботу... Без баулів чи "кравчучок", а так... з пакетом, з портфелем...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чому б і ні? Я сам колись там на рівненську маршрутку сідав, нащо мені їхати на Автостанцію, якщо до дороги 50 м.))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та я це розумію, але там ПОСТІЙНО народ чекає.

jack74, там народ 99 % чекає 23-тю, як в одну, так і в іншу сторону. 1% - це міжміські. Імхо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я з роботи такими їзджу. АЛе є водії які зупиняються, а є що ігнорять.

якимись конкретними, по часу знаєш, коли йдуть, чи навмання, хто стане?

jack74, там народ 99 % чекає 23-тю, як в одну, так і в іншу сторону. 1% - це міжміські. Імхо.

Але не 23-тя, що тільки частково по Карпенка проскакує, ..., а цікавить ЩО їде на ділянці Чорновола-Дубнівська...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо не помиляюсь, то тудою їде 150-ка. З Дубнівської чи Підгаєць до АС і далі на 40-ий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я з роботи такими їзджу. АЛе є водії які зупиняються, а є що ігнорять.

якимись конкретними, по часу знаєш, коли йдуть, чи навмання, хто стане?

jack74, там народ 99 % чекає 23-тю, як в одну, так і в іншу сторону. 1% - це міжміські. Імхо.

Але не 23-тя, що тільки частково по Карпенка проскакує, ..., а цікавить ЩО їде на ділянці Чорновола-Дубнівська...

але там ПОСТІЙНО народ чекає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо не помиляюсь, то тудою їде 150-ка. З Дубнівської чи Підгаєць до АС і далі на 40-ий.

та ні, 150-ка їде від "Лучеська", по Рівненській на Київський м-н, і там повертає на Дубнівську, це точно.

bodia88888, НЕ ХОДИТЬ ТАМ 23-тя!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Погуглив. Нічого там не ходить. Тільки маршрутки в напрямку Боремля, Демидівки, Малево. І обласного і міжобласного значення в напрямку на Горохів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Погуглив. Нічого там не ходить. Тільки маршрутки в напрямку Боремля, Демидівки, Малево. І обласного і міжобласного значення в напрямку на Горохів.

Плюс міжобласні рейси на Дубно, Рівне. Можливо, і не тільки.

Коли жив на Київській, не раз сам там сідав на автобуси на Рівне, Тернопіль. Беруть (зупиняються) майже всі, якщо місце в автобусі ще є.

З приміських сіл - є такі, що пиняють там маршрутки щодня в певний час - їдуть з роботи. Водії їх часто вже знають в обличчя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Позавчора бачив там (проти Зв'язківців) проїжджаючу маршрутку № 191 (Торчин) з людьми... це випадковість чи маршрут її там такий?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

З міських там нічого не їздить. З приміських автобус Уїздці-автостанція майже зажди зупиняється на зупинках на вимогу (як їхати з Дубнівської зупинки - перед поворотом на Рівненську, за мостом, за вул. Андрія Шептицького, далі як у 23-ї маршрутки )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...