Перейти до змісту

Дерев'яна монтажна рейка


swen1989

Рекомендовані повідомлення

Підкажіть, будь ласка, де в Луцьку можна придбати дерев'яну монтажну рейку. Буду кріпити вагонку. Розміри рейки 15х20, 20х20 або 20х30. Довжина - 2-3 метра. Дерево ролі не грає. Про Нову лінію чи Епіцентр в курсі. В Епіцентрі планка 15х28х2000 вартує - 6 грн. Знаю, що є дешевше.

Буду вдячний за інформацію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть, будь ласка, де в Луцьку можна придбати дерев'яну монтажну рейку. Буду кріпити вагонку. Розміри рейки 15х20, 20х20 або 20х30. Довжина - 2-3 метра. Дерево ролі не грає. Про Нову лінію чи Епіцентр в курсі. В Епіцентрі планка 15х28х2000 вартує - 6 грн. Знаю, що є дешевше.

Дешевше було на Варшавському ринку. Біля найближчого від останньої (міжміської) платформи АС входу на ринок, з правого боку другий чи третій контейнер - продають в т.ч. дерев'яні рейки. Які зараз ціни - не знаю, а було в 2-3 рази дешевше, ніж в НЛ чи Е.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть, будь ласка, де в Луцьку можна придбати дерев'яну монтажну рейку. Буду кріпити вагонку. Розміри рейки 15х20, 20х20 або 20х30. Довжина - 2-3 метра. Дерево ролі не грає. Про Нову лінію чи Епіцентр в курсі. В Епіцентрі планка 15х28х2000 вартує - 6 грн. Знаю, що є дешевше.

Дешевше було на Варшавському ринку. Біля найближчого від останньої (міжміської) платформи АС входу на ринок, з правого боку другий чи третій контейнер - продають в т.ч. дерев'яні рейки. Які зараз ціни - не знаю, а було в 2-3 рази дешевше, ніж в НЛ чи Е.

В липні там брав 2,60 грн/м.пог.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Брав на старому ринку.. 3 грн - 2 метрова рейка розміром 20х40... Завтра піду ще добирати.. )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рейку знайшов. Виявляється є знайомі на пилорамі :) Всім дякую! Тему можна закривати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...