Перейти до змісту

Ремонт в квартирі


vadzo

Рекомендовані повідомлення

Власне хочу ропочати ремонт в квартирі від потолка до підлоги , і підшукую адекватних майстрів які моглиб якісно і по помірним цінам цей ремонт зробити. Тому прошу форумчан допогти з пошуком майстрів. Цікавлять майстри які знають і розуміють що роблять не зловживаютьалкоголем, підскажуть де і що краще зробити. Джамшутів і Равшанів прошу не радити. Якщо в кого є фото ремонту прошу викладати в даній темі,відгуки , ціни та тел. майстрів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
  • 2 місяця потому...

А майстра по плитці може хтось порекомендувати? І просвітіть по цінах, скільки зараз м2,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А майстра по плитці може хтось порекомендувати? І просвітіть по цінах, скільки зараз м2,

Охочих багато. Але обіцяють золоті гори, а роблять абияк.

1. Називають одну суму, а потім виявляється, що затірка швів оплачується окремо (був прецедент у знайомих).

2. Нав"язують зайві роботи (дуже часто перештукатурку стін, хоча в більшості випадків це робити не обов"язково). Так вони хочуть отримати додатковий заробіток і максимально рівну поверхню.

3. Лінуються вирівнювати невеликі проблемні ділянки на стінах, виставляють так рівень, що клей для плитки потрібно возити КАМАЗами (було у мене). Достатньо було стесати "живіт", але він вирішив інакше. Витрати клею були просто космічні (крадіжок я не зафіксував, мішки підписував у потаємних місцях).

4. Неодмінно буде потрібно вирізати отвори, викладати відкоси. Тут вони люблять заламати ціну (як правило, вже по факту).

Тому вимагайте, що б при оглядинах об"єкту майстер НА ПАПЕРІ СВОЄЮ РУКОЮ вписав ціни та чорнові проміри, вказав вартість виконання одного отвору (під розетки, виводи труб), ревізійні люки, погонний метр відкосу.

Ще один важливий момент - вимагайте, а при можливості перевіряйте доброякісний стан інструменту (гостроту плиткорізу, "баляринки"). Мої, паразити, економили, використовували (допоки я не посарився), затуплений інструмент (плитка звичайна, не грес, тому такий стан інструменту не з моєї вини). Через це різко зріс відсоток псування плитки.

Першу ознайомлювальну зустріч з майстрами я завершив попередженням "Будь які інші роботи, виставлені до оплати по факту виконання, але не згадані на першій ознайомлювальній зустрічі, коли я обираю виконавців, оплачуватися не будуть"

Вдало, з мінімальними нервами Вам пережити ремонт!

P.S. Контакти тих майстрів, які робили у мене не дам, оскільки занадто багато "косяків" у їх роботі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А майстра по плитці може хтось порекомендувати? І просвітіть по цінах, скільки зараз м2,

Охочих багато. Але обіцяють золоті гори, а роблять абияк.

1. Називають одну суму, а потім виявляється, що затірка швів оплачується окремо (був прецедент у знайомих).

2. Нав"язують зайві роботи (дуже часто перештукатурку стін, хоча в більшості випадків це робити не обов"язково). Так вони хочуть отримати додатковий заробіток і максимально рівну поверхню.

3. Лінуються вирівнювати невеликі проблемні ділянки на стінах, виставляють так рівень, що клей для плитки потрібно возити КАМАЗами (було у мене). Достатньо було стесати "живіт", але він вирішив інакше. Витрати клею були просто космічні (крадіжок я не зафіксував, мішки підписував у потаємних місцях).

4. Неодмінно буде потрібно вирізати отвори, викладати відкоси. Тут вони люблять заламати ціну (як правило, вже по факту).

Тому вимагайте, що б при оглядинах об"єкту майстер НА ПАПЕРІ СВОЄЮ РУКОЮ вписав ціни та чорнові проміри, вказав вартість виконання одного отвору (під розетки, виводи труб), ревізійні люки, погонний метр відкосу.

Ще один важливий момент - вимагайте, а при можливості перевіряйте доброякісний стан інструменту (гостроту плиткорізу, "баляринки"). Мої, паразити, економили, використовували (допоки я не посарився), затуплений інструмент (плитка звичайна, не грес, тому такий стан інструменту не з моєї вини). Через це різко зріс відсоток псування плитки.

Першу ознайомлювальну зустріч з майстрами я завершив попередженням "Будь які інші роботи, виставлені до оплати по факту виконання, але не згадані на першій ознайомлювальній зустрічі, коли я обираю виконавців, оплачуватися не будуть"

Вдало, з мінімальними нервами Вам пережити ремонт!

P.S. Контакти тих майстрів, які робили у мене не дам, оскільки занадто багато "косяків" у їх роботі.

капець, ви мене налякали. треба, знайомих шукати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

капець, ви мене налякали. треба, знайомих шукати.

Вибір знайомих - це не найкраще рішення. Їм і зауваження не зробиш. А надіятися на їх совість зовсім марно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хороші майстри будуть дуже дорогі, інакше ніяк , зате все буде "гуд". Найдеш одиночок, буде возитися довго і не гарантія що все сам забабахає, полюбому "косякі" повилазять, ну але дешевше буде в два рази як мінімум. Дуже дорогі це реально дуже дорогі,вони свою роботу знають тому і ціна, а ще в них замовлень на пів року вперед, треба наперед домовлятись, а якщо комусь позвониш спитаєш на рахунок зробити ремонт і у відповідь почуєш не має питань хочь завтра, то все зрозуміло))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А майстра по плитці може хтось порекомендувати? І просвітіть по цінах, скільки зараз м2,

Охочих багато. Але обіцяють золоті гори, а роблять абияк.

1. Називають одну суму, а потім виявляється, що затірка швів оплачується окремо (був прецедент у знайомих).

2. Нав"язують зайві роботи (дуже часто перештукатурку стін, хоча в більшості випадків це робити не обов"язково). Так вони хочуть отримати додатковий заробіток і максимально рівну поверхню.

3. Лінуються вирівнювати невеликі проблемні ділянки на стінах, виставляють так рівень, що клей для плитки потрібно возити КАМАЗами (було у мене). Достатньо було стесати "живіт", але він вирішив інакше. Витрати клею були просто космічні (крадіжок я не зафіксував, мішки підписував у потаємних місцях).

4. Неодмінно буде потрібно вирізати отвори, викладати відкоси. Тут вони люблять заламати ціну (як правило, вже по факту).

Тому вимагайте, що б при оглядинах об"єкту майстер НА ПАПЕРІ СВОЄЮ РУКОЮ вписав ціни та чорнові проміри, вказав вартість виконання одного отвору (під розетки, виводи труб), ревізійні люки, погонний метр відкосу.

Ще один важливий момент - вимагайте, а при можливості перевіряйте доброякісний стан інструменту (гостроту плиткорізу, "баляринки"). Мої, паразити, економили, використовували (допоки я не посарився), затуплений інструмент (плитка звичайна, не грес, тому такий стан інструменту не з моєї вини). Через це різко зріс відсоток псування плитки.

Першу ознайомлювальну зустріч з майстрами я завершив попередженням "Будь які інші роботи, виставлені до оплати по факту виконання, але не згадані на першій ознайомлювальній зустрічі, коли я обираю виконавців, оплачуватися не будуть"

Вдало, з мінімальними нервами Вам пережити ремонт!

P.S. Контакти тих майстрів, які робили у мене не дам, оскільки занадто багато "косяків" у їх роботі.

Читаючи цей пост, склалось враження що аби ні на кого не грішити варто весь ремонт зробити самому. І з підручних матеріалів які завалялись у гаражі. Якщо ви хочете зробити якісний ремонт, не слід забувати про те що якісні оздоблювальні матеріали коштують більших коштів. Якщо порівнювати з переважною більшістю .Також ідеальна робота дороща від аби якої. Сам зараз в стадїї ремонту, тому вже багато побачив, спробував, проаналізував.Всерівно як не крути всі аспекти не передбачиш. А щоб Вам не навязували лишньої роботи, треба самому трохи розуміти що з того має вийти. Або мати в кого запитати. ІМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Називають одну суму, а потім виявляється, що затірка швів оплачується окремо

Працюю років 6, про таке чую перший раз. Якщо кажу, що 1кв.м 80 грн, то так воно і є, без якихось приколів.

Нав"язують зайві роботи (дуже часто перештукатурку стін, хоча в більшості випадків це робити не обов"язково

В 60 % старих квартир штукатурка взагалі ніяка. Вона сиплеться, як пісок. І потім відпаде не сама плитка, а разом з тією штукатуркою, на якій ви вирішили зєкономити.

Будь які інші роботи, виставлені до оплати по факту виконання, але не згадані на першій ознайомлювальній зустрічі, коли я обираю виконавців, оплачуватися не будуть

Виходить, якщо я приберу після виконання робіт, але при першій ознайомлювальній зустрічі про це не скажу, ви за це не заплатите? Моя вам порада, скачайте прайс і ознайомтесь з переліком робіт.

Вдалого ремонту)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Називають одну суму, а потім виявляється, що затірка швів оплачується окремо

Працюю років 6, про таке чую перший раз. Якщо кажу, що 1кв.м 80 грн, то так воно і є, без якихось приколів.

Нав"язують зайві роботи (дуже часто перештукатурку стін, хоча в більшості випадків це робити не обов"язково

В 60 % старих квартир штукатурка взагалі ніяка. Вона сиплеться, як пісок. І потім відпаде не сама плитка, а разом з тією штукатуркою, на якій ви вирішили зєкономити.

Будь які інші роботи, виставлені до оплати по факту виконання, але не згадані на першій ознайомлювальній зустрічі, коли я обираю виконавців, оплачуватися не будуть

Виходить, якщо я приберу після виконання робіт, але при першій ознайомлювальній зустрічі про це не скажу, ви за це не заплатите? Моя вам порада, скачайте прайс і ознайомтесь з переліком робіт.

Вдалого ремонту)

Вибачте не втримався, Як правило всі майстри після себе прибирають безкоштовно.Ви за прибирання щей гроші берете? (Звичайно не маю на увазі вімивання до ідеального блиску).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Skorpio76

Будь які інші роботи, виставлені до оплати по факту виконання, але не згадані на першій ознайомлювальній зустрічі, коли я обираю виконавців, оплачуватися не будуть", і після цього рахують мішки ,- якось би не комфортно було б працювати в таких людей, а ще краще зовсім не зв"язуватись. ( Про ціну домовляюсь зразу , з об"єктів нічого не беру). " Будівельників" про яких ви пишете видно зразу , але ви їх чомусь наймаєте ,а потім жалієтесь які погані і як зробили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як правило всі майстри після себе прибирають безкоштовно.Ви за прибирання щей гроші берете?

Ось відповідь

Моя вам порада, скачайте прайс і ознайомтесь з переліком робіт.

Зазвичай ні, так як прибираю більш-менш, але з таких як skorpio 76, прочитавши його пост, ОБОВ*ЯЗКОВО взяв би.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як правило всі майстри після себе прибирають безкоштовно.Ви за прибирання щей гроші берете?

Ось відповідь

Моя вам порада, скачайте прайс і ознайомтесь з переліком робіт.

Зазвичай ні, так як прибираю більш-менш, але з таких як skorpio 76, прочитавши його пост, ОБОВ*ЯЗКОВО взяв би.

Ну, рекомендації Skorpio76 це взагалі шедевр. З таким людьми працювати взагалі не хочеться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Skorpio76

(Ще один важливий момент - вимагайте, а при можливості перевіряйте доброякісний стан інструменту (гостроту плиткорізу, "баляринки"). Мої, паразити, економили, використовували (допоки я не посарився), затуплений інструмент (плитка звичайна, не грес, тому такий стан інструменту не з моєї вини). Через це різко зріс відсоток псування плитки).- :0167: ,отак то!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі що до якості плитки, зараз купити рівну плитку це проблема. Навіть дорога плитка має нерівності, Або плитка та декор мають розбіжність в розмірах на кілька мм , А на рахунок відсотку псування плитки, не тільки інструмент винний. крихкість плитки теж враховувати треба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можу порадити майстра по водопроводу, також встановить душ кабіну чи ванну, зробить всі виходи під стіральну машинку, сан вузли. Якщо Вас це цікавить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як правило всі майстри після себе прибирають безкоштовно.Ви за прибирання щей гроші берете?

Ось відповідь

Моя вам порада, скачайте прайс і ознайомтесь з переліком робіт.

Зазвичай ні, так як прибираю більш-менш, але з таких як skorpio 76, прочитавши його пост, ОБОВ*ЯЗКОВО взяв би.

Ну, рекомендації Skorpio76 це взагалі шедевр. З таким людьми працювати взагалі не хочеться.

Маю досвід ремонтів на двох об"єктах. Порядністю майстри не відрізняються. Не хочу розписувати про різні вибрики і як ви пишете "дешевих" і "дорогих" спеціалістів. Зараз моє повідомлення знову розберуть на цитати. Нехай. Можливо комусь їз замовників стане у пригоді. Отже:

1. Сантехніки. Порадили одного (розцінки середні). Прийшов, подивився, написав список і відравив в "надійну точку" з "хорошими цінами" (які рівно на 30% вищі від середніх). Оскільки це був ремонт вже на другому об"єкті і сантехніка робилася не з міді, а витрати виходили вищі за матеріали з міді, закралася підозра. Елементарна перевірка показала, що майстер домовився про завищені ціни (фірма - така собі канторка на Карбишева) для "свого клієнта". Навар, який було відбито у майстра складав біля 900 грн.

2. Електрик. Все погодили, все утрясли. Але вивід на розетку у ванні він просто забув зробити.

3. Плиточники. Намалював все на папері (кухня). Вказав чітко кількість рядів. Дзвонять "Ви плитки мало купили". Приїхав, дивлюся - заклали на один ряд більше. Тому і не вистачає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як у другій лікарні))) Виписують рецепт і посилають у конкретну аптеку. В інших ці ліки *будуть не такі* )))

Ну невже є ідіоти, які до цього часу на це ведуться?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як у другій лікарні))) Виписують рецепт і посилають у конкретну аптеку. В інших ці ліки *будуть не такі* )))

Ну невже є ідіоти, які до цього часу на це ведуться?

Ця схема працює у всіх лікарнях.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можу порадити майстра по водопроводу, також встановить душ кабіну чи ванну, зробить всі виходи під стіральну машинку, сан вузли. Якщо Вас це цікавить?

Ні, дякую, саме такий майстер у нас є. :0153:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі що до якості плитки, зараз купити рівну плитку це проблема. Навіть дорога плитка має нерівності, Або плитка та декор мають розбіжність в розмірах на кілька мм , А на рахунок відсотку псування плитки, не тільки інструмент винний. крихкість плитки теж враховувати треба.

Ідеальної плитки майже не зустрічав. Було декілька разів, що попадалася якісна плитка, але років 5-6 тому і виробництво її не пригадаю. Найгіршої якості плитка польського виробництва, а от вітчизняна буває "втирає носа" іспанській в 3 рази дорожчій. Це лише моя думка на основі того, з яким матеріалом працював. Нікого не відмовляю від дорогої закордонної плитки, але радив би пошукати дешевші вітчизняні аналоги. "на рахунок відсотку псування плитки" - переважно залежить від майстра.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю досвід ремонтів на двох об"єктах. Порядністю майстри не відрізняються. Не хочу розписувати про різні вибрики і як ви пишете "дешевих" і "дорогих" спеціалістів. Зараз моє повідомлення знову розберуть на цитати. Нехай. Можливо комусь їз замовників стане у пригоді. Отже: 1. Сантехніки. Порадили одного (розцінки середні). Прийшов, подивився, написав список і відравив в "надійну точку" з "хорошими цінами" (які рівно на 30% вищі від середніх). Оскільки це був ремонт вже на другому об"єкті і сантехніка робилася не з міді, а витрати виходили вищі за матеріали з міді, закралася підозра. Елементарна перевірка показала, що майстер домовився про завищені ціни (фірма - така собі канторка на Карбишева) для "свого клієнта". Навар, який було відбито у майстра складав біля 900 грн. 2. Електрик. Все погодили, все утрясли. Але вивід на розетку у ванні він просто забув зробити. 3. Плиточники. Намалював все на папері (кухня). Вказав чітко кількість рядів. Дзвонять "Ви плитки мало купили". Приїхав, дивлюся - заклали на один ряд більше. Тому і не вистачає.

Так у вас работал мягко говоря не мастер. Как это забыл сделать вывод на розетку в ванной :0157: или на ряд больше плитку положить :0157:

Меня интересует другое - как там ваши нервы после ремонта? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо образив кого , вибачайте. Але читаючи деякі поради, просто дивуюсь. З власного досвіду можу сказати: На рахунолк порад про конкретні місця для покупки, нікому не заважає порівняти ціни в інших торгових точках.Не треба сліпо вестись, та купувати. На рахунок електрики: собі робив всю проводку сам(займаюсь електрикою) А те що електрик забув про вивід під розетку у ванній кімнаті. Це впринципі замовник друшлянув, з ким не буває забути можна, але варто контролювати свої побажання. Не вірю що плитку у ванній клали зразу за електриками через 10 хв., і що не можна було докинути кабель у потрібне місце. Тепер про плитку: Купував собі сантехніку та плитку в САНМІКСі що на Теремнівській, доречі на борді про цей магазин прочитав. Ціни нижчі не набагато але всеж. Швидкість доставки, якість сантехніки та плитки, все влаштувало, та щей пораду можна толкову отримати. Вся плитка була порахована в спец програмі, Зроблений тієюж програмою дизайн у відпровідних розмірах. Але плиточник дотримуйжись всіх розмірів всерівно зумів використати менше плитки. Плитку звичайно не повернути, але ще є місце де її можна використати. Додам ще від себе про столярку: Міняв всі двері, Замовив монтаж на одній з фірм(як на них кажуть), одні двері вставили, розклинили, запінили. Все ніби добре але двері приклинювали, прийшлось переробляти. Інші двері вставляла таж "фірма" ,Я присутній не був, але по телефону сказали що рівень дверей однаковий, по приїзду побачив розбіжність в 2 см .Але відкоси вже були зроблені, переробляти не хотілось. Так і залишив.Всі інші двері втавляв сам. Не має нічого складного. Так що не всі майстри однакові,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...