Перейти до змісту

on-line ігри


slam

Рекомендовані повідомлення

ВОВ!.. Линейка!...

все остальное в топку!..

раскричались, блин :)

А Magic Carpet 2 по-сети слабо? :)))))))))))))))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 3 тижня потому...

Я гоцаю в Ogame.ru прикольна космічна гра! А також в BiteFight війна ваміпірів проти вурдалаків! Багато функцій приколів, мона полювати на людей, працювати на кладовищі і купляти зброю!!! :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Народ надибав прикольненьку гру, коли немає шо робити можна поприкалуватись даю ссилку:

BloodWorld

кажу зразу - ссилка реферальна (просто якшо 10 рефералів беруть 6 лвл.) переводять 50золотих а там вже появляються свої приколи за золоті... всіх рефералів я бачу хто регаеться еслі шо разом роздуплимся в ігрі =)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ надибав прикольненьку гру, коли немає шо робити можна поприкалуватись даю ссилку:

http://www.bloodyworld.com//game.php/313231353339/

кажу зразу - ссилка реферальна (просто якшо 10 рефералів беруть 6 лвл.) переводять 50золотих а там вже появляються свої приколи за золоті... всіх рефералів я бачу хто регаеться еслі шо разом роздуплимся в ігрі =)))

Ну така собі... я швиденько награвся і закинув....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже ті Лінейкі Вовікі і т.д..... починають доставати =) і від нефіг робити починаеш грати БРЕД разний +)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

хто грає які онлайн ігри ? :D

порекомендуйте якусь харошу онлайн ігру... шось хочеться пограти

грав WarCraft III по Battle, LineAge II, Combats :D

шось нового хочу ! :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Mr. Ves

Похоже тебе за рекламу сервера доплачивают :D

А по теме: combats.ru, Lineage2,WoW ето лучшее что я нашел в инете, а остальное голимые клоны :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто грає які онлайн ігри ? ;)

порекомендуйте якусь харошу онлайн ігру... шось хочеться пограти

грав WarCraft III по Battle, LineAge II, Combats ;)

шось нового хочу ! ;)

в www.ganjawars.ru или neverlands.ru наподобия комбатса токо со своей спецификой, ганжа промафию и наркоту, а неверлендс фентези с магами и прочей лабудой.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наткнулся по ссылке из журнала вот на эту игрушку

http://toblo.csnation.net/

на пару часов честно затянуло и наверняка как-нить еще побалуюсь. принцип игры простой - бросай в противника всем, что лежит на земле и кради его флаг не давая украсть свой ;)

там всего 26 метров и графика условная, карта быстрая не нужна. трафика тоже кушает немного, есть возможность потренироваться локально против ботов

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наткнулся по ссылке из журнала вот на эту игрушку

http://toblo.csnation.net/

на пару часов честно затянуло и наверняка как-нить еще побалуюсь. принцип игры простой - бросай в противника всем, что лежит на земле и кради его флаг не давая украсть свой :D

там всего 26 метров и графика условная, карта быстрая не нужна. трафика тоже кушает немного, есть возможность потренироваться локально против ботов

Цю гру в журналі "Домашній ПК" за листопад описували, поставили "Вибір Редакції" за гемплей !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...