Перейти до змісту

шукаємо менеджера, офіс м.Луцьк, пр Волі 50


kalian4ik

Рекомендовані повідомлення

Ходила на цю фірму знайома, запропонували зарплату 500 плюс якийсь процент від продаж, робота з 10 до 19, реклама збут продукції, прибирання в офісі, відрядження. Думаю що Колянчикі за таку "зарплату" менеджера з знанням мови і ВО чи НВО не знайдуть, хіба яка пенсіонерка жіночка згодиться на підробіток - прийти на яку годину після роботи поприбирати в офісі. Хоча керівництву фірми видніше ... А фірма здається і складається з двох Микол.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ходила на цю фірму знайома, запропонували зарплату 500 плюс якийсь процент від продаж, робота з 10 до 19, реклама збут продукції, прибирання в офісі, відрядження. Думаю що Колянчикі за таку "зарплату" менеджера з знанням мови і ВО чи НВО не знайдуть, хіба яка пенсіонерка жіночка згодиться на підробіток - прийти на яку годину після роботи поприбирати в офісі. Хоча керівництву фірми видніше ... А фірма здається і складається з двох Микол.

А пані тамара про 2 інших варіанта з-п видно не схотіла говорити, вибрала все те найгірше (для неї) як по з-п так і по умовах, що почула для обговорення в кругу знайомих. Так?

Я пропонував як для тамари на перших парах (студентка, без досвіду роботи взагалі , робота в офісі за компютером (зовсім не тяжка), без планів по продажу ) - мінімальну з-п 1000 грн. і відсоток від продажу , а згодом (місяць другий) - 500 грн. з комплекта меблів.(при тому що сер. к-сть комплектів, які продаються була їй повідомлена) - арифметика річ надзвичайно складна напевно.

Відрядження оплачувані (якщо такі були б, і про це повідомлялось пані тамарі).

Спустіться на землю - хто вам дасть з-п 2500-4000 грн. з першого місяця роботи, не знаючи як ви працюєте, або не провівши стажування ???

Я давав ВИБІР пані тамарі - по з-п.

500грн. і хороший відсоток від продажу - видно найбільше вкарбувався в памяті.

1000грн і відсоток від продажу - на перших парах

500 грн. з комплекта - в подальшому (продаж по україні з існуючою клієнтською базою, )- це в свою чергу не 2-3 комплекта.

Значить таке прибирання в офісі б"є по гідності (підмести сміття віником в кінці роб. дня, якщо воно є ) - це значить прибиральниця з ВО , НВО , і знанням мови))))???

Що ви вбиваєте собі в голову, думаю, не думаю, висновки робите, щось там пишите ---- набридло читати.

Пані тамарі - передавайте привіт.

З такими вимогами до роботодавця ВДАЛОГО ПОШУКУ РОБОТИ вам.

Надоїло, ЗАКРИВАЙТЕ ТЕМУ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Значить таке прибирання в офісі б"є по гідності (підмести сміття віником в кінці роб. дня, якщо воно є ) - це значить прибиральниця з ВО , НВО , і знанням мови))))???

А інакше це і не назвеш. Людина іде до вас із знанням мови і ПК та вищою освітою!(у вас же ж є вимоги!! чи не так?? І людина із ВО в першу чергу шукає роботу для ВО ,а не для без освіти взагалі, для прибирання непотрібна освіта) а Ви такі, ну і поприбираєте ще тут після всіх. Потім до прибирання офісу ще добавиться прибирання туалетів, коридорів і т.д. Звісно, без додаткової оплати! Ви ж відсотки отримуєте!

І що значить "підмести сміття віником в кінці роб. дня, якщо воно є". Ви настільки крута фірма, що й порохотягом обзавестися не можете за 400 грн?? І що це значить "Якщо воно є?".

Зранку прийде пан шеф-дірєхтар і скаже, а "А чё бл* нє убрана в кабінєтє? Чё за на*?" А бідна секретарка-прибиральниця скаже, "Так не було, я не бачила!" А він їй скаже "Не справляєшся з обов'язками! Уволєна на*х!"

Ну а там може бути ще кілька варіантів розвитку подій. Але не буду їх озвучувати. І не стану фантазувати.

Вам не менеджер потрібен, із такими вимогами. А секретар-прибиральниця. Тому що менеджеру не вказують вік, а вимагають досвід роботи. Результати.

Усі поважаючі себе контори мають прибиральницю. І не обов'язково штатну. Вона приходить ДО початку робочого дня, прибирає. Або після (але якщо хтось затримується- то не варіант. )

Знаєте, kalian4ik, таких як Ви роботодавців, тут на Борді було чимало. Я не знаю чи знайшли вони працівників собі чи ні (впевнений, що знайшли, бо ж робота людям потрібна), але більшість таки переглядала умови свого "роботодавання", оскільки критика, а це саме вона, річ необхідна. І пости відвідувачів Борди, несуть нехай і саркастичний характер, зате правдивий. І варто було б до деяких моментів прислухатися!

Тему ще не закриваю. Раптом хтось ще ходив, і захоче залишити відгук про "співбесіду".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кошмар, в 27 вже не підходить.

вище 27-ми інші пріоритети - сімя! а молодь завжди прагне чогось досягти і працюватиме понад норму. Ось чому шукають впершу чергу молодь. Я вважаю до 27-ми людина вже повинна чогось досягти, та займати якесь місце у суспільстві. Ну звичайно якщо не склалося, то стаж допоможе пройти будь-яку співбесіду!

Не смішіть мої тапочки....26 можна нічого не мати, а в 27 вже все повинно бути, кучка дітей, робота, місце в суспільстві, а в 35 що вже вмирати? Якщо вже мислити так як ви, то 26 тоже старуха вже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Насправді, дратують такі оголошення. Коли займаєшся пошуком роботи і читаєш подібні об'яви, то хочеться попросити шановних роботодавців пройти курси "грамотного написання оголошень" чи принаймі "ввічливого ставлення до майбутніх працівників" ( шкода, що таких не має). Бо прочитавши, і відповідаючи вимогам роботодавця, і подзвонивши по вказаному номеру - зовсім не факт, що будеш знати, напевне, чим тобі доведеться займатись на тій чи іньшій фірмі, на тій чи іньшій посаді( а ще більше вбивають розпливчасті зарплати - ну от що це таке: від 1000 до 5000((( пЕчалькоо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну от що це таке: від 1000 до 5000((( пЕчалькоо.

Ні це не пєчалька, це реалія. От скажімо я менеджер, в якого мінімалка 1100 грн, передбачена законом. Решта моя ЗП складається із відсотків від продажу.

В гарний переіод торгів моя ЗП може сягнути 5000 грн. В інші періоди 2500-3000-3500.

Якщо торгів взагалі немає - то мінімалку я й отримаю. Це свого роду стимул для манагера - працювати-торгувати краще. Шукати способи і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А інакше це і не назвеш. Людина іде до вас із знанням мови і ПК та вищою освітою!(у вас же ж є вимоги!! чи не так?? І людина із ВО в першу чергу шукає роботу для ВО ,а не для без освіти взагалі, для прибирання непотрібна освіта) а Ви такі, ну і поприбираєте ще тут після всіх. Потім до прибирання офісу ще добавиться прибирання туалетів, коридорів і т.д. Звісно, без додаткової оплати! Ви ж відсотки отримуєте! І що значить "підмести сміття віником в кінці роб. дня, якщо воно є". Ви настільки крута фірма, що й порохотягом обзавестися не можете за 400 грн?? І що це значить "Якщо воно є?". Зранку прийде пан шеф-дірєхтар і скаже, а "А чё бл* нє убрана в кабінєтє? Чё за на*?" А бідна секретарка-прибиральниця скаже, "Так не було, я не бачила!" А він їй скаже "Не справляєшся з обов'язками! Уволєна на*х!" Ну а там може бути ще кілька варіантів розвитку подій. Але не буду їх озвучувати. І не стану фантазувати.

На рахунок прибирання: я працюю обліковцем на фірмі, маю вищу освіту, ЗП вище середнього. І не цураюсь прибирати в офісі щоп'ятниці. За це отримую доплату +50,00 грн. щотижня по суті за півгодини роботи)). Частенько вони мене дуже виручають. Якщо топікстартер готовий доплачувати за прибирання, то не бачу причин відмовлятись.

А доплата за прибирання має бути, оскільки в обов'язки менеджера зі збуту така опція не входить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пєчалька - це влаштуватися на роботу менеджером зі знанням іноземної мови і прибирати замість того в офісі!

За це отримую доплату +50,00 грн. щотижня

ТС про доплату нічого не казав. І взагалі, щось там все дуже мутно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

olenia, А як наприклад в ЦУМі всі працюють від 9 до 21 по 12 годин то це краще?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а в Індії діти від 10 років часом працюють, то чого б і нам не повкалувати?

я не порівнюю з ЦУМ-ом, просто графік роботи більше 40 годин на тиждень + замалий час безперервного відпочинку це порушення законів про працю, та й все. Погоджуватися на це, чи ні - справа кандидата на чудовакансію. Так само, як справа роботодавця - платити за це штрафи, видумувати різні схеми, чи встановлювати графік "як книжка пише".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Значить таке прибирання в офісі б"є по гідності (підмести сміття віником в кінці роб. дня, якщо воно є ) - це значить прибиральниця з ВО , НВО , і знанням мови))))???

А інакше це і не назвеш. Людина іде до вас із знанням мови і ПК та вищою освітою!(у вас же ж є вимоги!! чи не так?? І людина із ВО в першу чергу шукає роботу для ВО ,а не для без освіти взагалі, для прибирання непотрібна освіта) а Ви такі, ну і поприбираєте ще тут після всіх. Потім до прибирання офісу ще добавиться прибирання туалетів, коридорів і т.д. Звісно, без додаткової оплати! Ви ж відсотки отримуєте!

І що значить "підмести сміття віником в кінці роб. дня, якщо воно є". Ви настільки крута фірма, що й порохотягом обзавестися не можете за 400 грн?? І що це значить "Якщо воно є?".

Зранку прийде пан шеф-дірєхтар і скаже, а "А чё бл* нє убрана в кабінєтє? Чё за на*?" А бідна секретарка-прибиральниця скаже, "Так не було, я не бачила!" А він їй скаже "Не справляєшся з обов'язками! Уволєна на*х!"

Ну а там може бути ще кілька варіантів розвитку подій. Але не буду їх озвучувати. І не стану фантазувати.

Вам не менеджер потрібен, із такими вимогами. А секретар-прибиральниця. Тому що менеджеру не вказують вік, а вимагають досвід роботи. Результати.

Усі поважаючі себе контори мають прибиральницю. І не обов'язково штатну. Вона приходить ДО початку робочого дня, прибирає. Або після (але якщо хтось затримується- то не варіант. )

Знаєте, kalian4ik, таких як Ви роботодавців, тут на Борді було чимало. Я не знаю чи знайшли вони працівників собі чи ні (впевнений, що знайшли, бо ж робота людям потрібна), але більшість таки переглядала умови свого "роботодавання", оскільки критика, а це саме вона, річ необхідна. І пости відвідувачів Борди, несуть нехай і саркастичний характер, зате правдивий. І варто було б до деяких моментів прислухатися!

Тему ще не закриваю. Раптом хтось ще ходив, і захоче залишити відгук про "співбесіду".

повністю погоджуюсь,тут таких уматових роботодавців хоч ...опой жуй,самі незнають кого і що шукають,а ітого-кидок на гроші,не підходить-дасвідос))

Насправді, дратують такі оголошення. Коли займаєшся пошуком роботи і читаєш подібні об'яви, то хочеться попросити шановних роботодавців пройти курси "грамотного написання оголошень" чи принаймі "ввічливого ставлення до майбутніх працівників" ( шкода, що таких не має). Бо прочитавши, і відповідаючи вимогам роботодавця, і подзвонивши по вказаному номеру - зовсім не факт, що будеш знати, напевне, чим тобі доведеться займатись на тій чи іньшій фірмі, на тій чи іньшій посаді( а ще більше вбивають розпливчасті зарплати - ну от що це таке: від 1000 до 5000((( пЕчалькоо.

я вам скажу чого так ніколи не буде- в країні відсутні незалеж.профспілки які б могли здерти шкіру з горе-роботодавця за порушення ним контракту до працівника а також величезне безробіття 12 чол.на 1 робоче місце,тепер висновок: Чи буде вигідно роб-цю робити текучку нехай навіть з тим самим стажуванням і оплатою 1000-1500грн.,замість 2000-2500.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...