Перейти до змісту

HP iPAQ 200/211/214 Enterprise Handheld


Рекомендовані повідомлення

Думаю, якщо конкуренти не підготують відповіді - HP iPAQ 200/211/214 Enterprise Handheld стане лідером серед КПК, і багато хто захоче купити собі апарат. Я вже хочу :) Але спершу хочу з усім добре розібратися.

Передусім, в інтернеті є згадки про:

Різниці між цими пристроями я не помітив. Проте, чомусь цифрові індекси різні.

Крім того, НР, як і багато інших компаній, мають звичку маркувати одні й ті ж пристрої по-різному, і в залежності від маркування міняються їх характеристики. Ось що я нарив:

Може, хтось може прояснити ситуацію з розмаїттям цифрових індексів цієї моделі і маркування?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись пам'ятаю деякі КПК (наприклад HP IPAQ 47XX) мали різні індекси в залежності від ринку, для якого призначені.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

От же ж сцукі...

http://www.mobile-review.com/fullnews/main/index.shtml#16311

Выпуск КПК HP iPAQ 110 и 210 откладывается?

Стало известно, что выпуск КПК HP iPAQ 110 и 210 будет отложен. Напомним, эти устройства были анонсированы в сентябре. HP iPAQ 110 Classic Handheld - это бюджетный КПК, а HP iPAQ 210 Enterprise Handheld отличается более мощными характеристиками и ориентирован, прежде всего, на корпоративный рынок. Сообщается, что предварительные заказы на эти КПК были отменены, пользователям было заявлено, что выпуск HP iPAQ 110 и 210 состоится, по всей вероятности, в первом квартале следующего года. На сайте производителя на странице продукта также появилась надпись "Появится в 2008".

HP%20iPAQ2102008.jpg

После анонса HP iPAQ 110 и 210 в сентябре, их выпуск ожидался в ближайшие месяцы. По каким причинам производитель решил отложить релиз, пока не ясно. В любом случае, остается только ждать развития событий.

А я так хотів собі цяцьку на день народження :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...