Перейти до змісту

Розшукується підприємець, для співпраці (фарбування машин) UРD.


Harddriver

Рекомендовані повідомлення

Суть - люди не хочуть реєструвати підприємця (спасибі Миколі Яновичу). Суть роботи - покраска машин, невеличкий боксик на 1 а/м. Звісно, не забезплатно. UPD: Тел для довідок 050 534 15 7п"ять/

Питання єдиного соціального внеску (ну щоб не оформляти на роботу і не платити) можна леко вирішити у нескладний і 100% законний спосіб.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не хочуть реєструвати підприємця (спасибі Миколі Яновичу)

думаю, справа тут не в цьому...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може поясните, нострадамуси? (аж самому цікаво, "хдє падвох", можна приватом), бо я цю людину знаю, і їй нема сенсу від мене щось приховувати.

Зараз відкрити підприэмця - ну надзвичайно швидо і просто, а от закрити - краще імхо звернутися до послуг "рішал" (і готувати $$$ на хабарі). This is Ukraine.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання єдиного соціального внеску ну щоб не оформляти на роботу і не платити) можна леко вирішити у нескладний і 100% законний спосіб.

І що це за спосіб?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання єдиного соціального внеску ну щоб не оформляти на роботу і не платити) можна леко вирішити у нескладний і 100% законний спосіб.

І що це за спосіб?

Напевно трудовий договір з працівниками фарбувального боксу. Питання в іншому..... Якщо клієнти матимуть претензії, то хто відповідатиме?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про цивільно-правову угоду чули? Там правда э нюанси, але враховуючи специфіку...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, це правда. Сумма сплати буде включатися до винагороди, в розмірі, який влаштує (або невлаштує) обидві сторони. (є ще таке поняття, як база)

Я ж просто розмістив об'яву :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...