Перейти до змісту

Стерилізовані коти та їх харчування


Zefirka

Рекомендовані повідомлення

Поділіться, будь ласка, досвідом. У кого є стерилізовані коти та чим ви їх годуєте. Місяць назад я стерилізувала кота (почав мітити все-все у квартирі) і лікар про харчування нічого толком не розказав. Кіт їв все те, що і ми, корм для стерилізованих та курячі голови. Після хвороби (екземи) інший лікар сказав, що не можна кормити домашніми стравами і куркою кота. Сказав "або корм спеціалізований", "або говяжі субпродукти". Врезультаті кіт ходить блює де бачить від тих субпродуктів. Пробували і варити і сирими давати. Варене не хоче. Давали тільки легені, вже без почок, все рівно котові погано. А ветлікар тільки руками розводить "Ну я не знаю..." Підскажіть, будь ласка, чим все ж таки можна і варто кормити кота, щоб він не блював і не гадив. Бо шкода тваринку...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для будь-якого кота - або годуєте натуральними продуктами, або кормом. Змішувати - погано.

А з чого Ви взяли що в раціоні кота має щось принципово помінятись після стерилізації? Деякі коти набирають вагу, тому варто давати більш дієтичне харчування \якщо натуралка\. Якщо корм, то є спеціальний \для стерилізованих котів\. Але там та ж ціль - щоб не набирав зайвої ваги. Не знущайтесь з тварини, в нього і так стрес))) Хай їсть те що любить.

ЗІ: змінити можна хіба ветеринара ))) В будь-якому випадку проконсультуйтесь з іншим лікарем - варто почути як мінімум ще одну точку зору. На борді є тема з координатами хороших ветеринарів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А такий корм як ???

В квартирі такий корм не водиться ))))

Я абсолютно не збиралась знущатись з тваринки, бо сама дуже люблю свого кота. Просто один лікар не пояснив, другий порадив таке, що не підійшло. От і питаю у досвідчених котоводів поради )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми купляємо на базарі маленькі карасики, як на живця. Десь по 10-15 грн кілограм. По кілька штук в пакет і в морозилку. Хватає надовго. Крім того даємо віскас. Більше нічого з звичної їжі не ість, навіть котлет. Зате любить свіжі дині, помідори, солоні огірки, апельсини, абрикоси, курагу, пиво п"є....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж вважаю, що потрібно поміняти ветеринара.

Щодо харчування, то я нічого не міняла. Коту 7 років, стерилізований 6. Проблем з вагою не має. Їсть все, що йому смакує. Корм - лише жменька ввечері як десерт. Купую Пуріну для стерилізованих котів. Корм обмежила, бо переживаю, щоб не було проблем з камінням у сечових протоках. Років два тому оглядав ветеринар, сказав, що все ок.

Ми купляємо на базарі маленькі карасики, як на живця. Десь по 10-15 грн кілограм. По кілька штук в пакет і в морозилку.

Рибу сиру даєте?

Я бички купую морожені, варю і годую кота. Сирого нічого не даю. З риби - боюсь глистів, а сирими курячими головами кіт колись так отруївся, ледь відходили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рибу сиру даєте?

Сиру, раз в півроку даємо таблетку для профілактики глистів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рибу пробували давати раніше, ще до стерилізації. А зараз 2 ветлікаря сказали, що риби"ні-ні", тому не купували і не годували.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З нормальної натуральної їжі наш вибрав тільки сиру рибу, вареної чи смаженої не хоче. А глистів набратись може і без риби, тому ми вирішили хай вже їсть, періодично будемо робити профілактику.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у меня перс, стерилизовали в 1 год,

ест что хочет, а хочет он свиные почки (сырые), ест 3-4 раза в день, иногда куриную печень(сырую), любит по чуть желток, и "сепараторную сметану"

корм RC стоит постоянно в миске, он его время от времени грызёт (шас вроде как меньше - наверное возраст), но в миске должен быть корм всегда - если мало - ведёт и показывает что мало осталось

мяса-колбасы-рыбы если и ест то 1-2 кусочка как горошина и то если бросать по полу

с лишним весом проблем нет, я бы сказал что он худой

этим летом исполнилось 15 лет как он у нас

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давали почку говяжу, кіт блював далі ніж бачив. була інтоксикація, курячю печінку теж не зовсім сприйняв.. Коли їв курячі голови і дом. їжу, то проблем зі шлунком не було. Лише вилізла екзема, і от тоді лікар заборонив ці "курячі голови". А я тепер "сушу" голову, як покормити котика, щоб його "не пронесло"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Крім різниці в калорійності в хороших кормах є речовини які не дають розвинутись сечокам'яній хворобі. Щось накшталт urinary корму, який є в лінійці будь-якого виробника і відноситься до спеціалізованих.

Якщо схематично, то корм для стерилізованих котів це суміш низькокалорійного корму (lite) та урологічного (urinary).

Думаю раз коту так зле від "натурального" м'яса, краще вже кормити сухими кормами. А екзема могла бути реакцією як на анастезію, так і на те, чим зараз "фарширують" курятину при вирощуванні або зберіганні :(

По класності кормів радив би починати з Nutra Gold або Naggets, далі Pro Plan i Royal Canine.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Поділіться, будь ласка, досвідом. У кого є стерилізовані коти та чим ви їх годуєте. Місяць назад я стерилізувала кота (почав мітити все-все у квартирі) і лікар про харчування нічого толком не розказав. Кіт їв все те, що і ми, корм для стерилізованих та курячі голови. Після хвороби (екземи) інший лікар сказав, що не можна кормити домашніми стравами і куркою кота. Сказав "або корм спеціалізований", "або говяжі субпродукти". Врезультаті кіт ходить блює де бачить від тих субпродуктів. Пробували і варити і сирими давати. Варене не хоче. Давали тільки легені, вже без почок, все рівно котові погано. А ветлікар тільки руками розводить "Ну я не знаю..." Підскажіть, будь ласка, чим все ж таки можна і варто кормити кота, щоб він не блював і не гадив. Бо шкода тваринку...

А скажите какой именно врач это советовал с какой ветклиники? Бо нам тоже такое советуют, всех котов постоянно кормил всем что есть и у нас на столе, а тут сырое и все что мы даем оказывается неверно. Можно в личку, если не хотите в паблик выкладывать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дружина без дозволу стирлізувала кота (був у від'їздах) коли мітив і кричав вес день і всю ніч. Став значно добрішим і тихішим. Завжди готую для нього кашу (гречка, пшенична) даємо лише тилеятину свіжу, рибу тільки морську, також часто їсть варений потертий буряк, салат із тонко натертої капусти і моркви, щоранку 1 перепелине яйце і завжди варена теляча нирка. М'яса в середньому до 300гр на місяць. Курку,свинину, річкову рибу за 3 роки мій кіт навіть не пробував в любому виді. Також дружина дає час від часу вітаміни. Кіт грайливий, завжди в "гуморі", шерсть не лізе.

Фото

DSCF9046_800.jpgi.gif

DSCF9048_800.jpgi.gif

IMG_0897_800.jpgi.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

котові 8 місяців, тиждень назад кастрований, кормлю кормами преміум та супер преміум класу, різних виробників (беру відразу по кілограму) перевагу відаю нутрі та про плану. Також 2 рази на тиждень даю вологий корм "оптіміл".

Лікар заборонив давати рибу, печінку, також наголосив, що бажано раз в рік проходити профілактику проти сечокамяної хвороби або давати корм для стерилізованих котів ( оскільки мій вреднуль не дуже його любить, да й він дорогий, я поки його не даю)

post-8883-0-95311000-1419856545_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А скажите какой именно врач это советовал с какой ветклиники? Бо нам тоже такое советуют, всех котов постоянно кормил всем что есть и у нас на столе, а тут сырое и все что мы даем оказывается неверно. Можно в личку, если не хотите в паблик выкладывать.

Тут секрету нема ніякого. Стерилізували в "Лапі", а не давати курки радили в "Айболит", що на Соборності. Зараз ми знайшли свій корм "Мяу", який даю раз-два рази на тиждень. Сильно ним не захоплюємось. Іноді сиру рибку даю (зовсім маленький кусочок). А так "на щодня" готую корм із серця та печінки, з додаванням кашки і яєць. Від стерилізованого корму відмовилась, так як від весь час лізуть екземи. Даю курячий бульон періодично із шматочками м"яса.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А скажите какой именно врач это советовал с какой ветклиники? Бо нам тоже такое советуют, всех котов постоянно кормил всем что есть и у нас на столе, а тут сырое и все что мы даем оказывается неверно. Можно в личку, если не хотите в паблик выкладывать.

Тут секрету нема ніякого. Стерилізували в "Лапі", а не давати курки радили в "Айболит", що на Соборності. Зараз ми знайшли свій корм "Мяу", який даю раз-два рази на тиждень. Сильно ним не захоплюємось. Іноді сиру рибку даю (зовсім маленький кусочок). А так "на щодня" готую корм із серця та печінки, з додаванням кашки і яєць. Від стерилізованого корму відмовилась, так як від весь час лізуть екземи. Даю курячий бульон періодично із шматочками м"яса.

стерелізували в Айболіті, хоча до цього кота від поносів лікували в Лапі й налікували на 300 грн., поки мене не захарило й я не змінив клініку, виявилось глисти, там відразу відправили на аналіз какуль

В айболіті за курку нічого не казали, оскільки я кормлю свого "гадюнчика" тільки кормом.

З власного досвіду скажу не можна кормити кота й натуралкой й кормом треба чимось одним

А скажите какой именно врач это советовал с какой ветклиники? Бо нам тоже такое советуют, всех котов постоянно кормил всем что есть и у нас на столе, а тут сырое и все что мы даем оказывается неверно. Можно в личку, если не хотите в паблик выкладывать.

Тут секрету нема ніякого. Стерилізували в "Лапі", а не давати курки радили в "Айболит", що на Соборності. Зараз ми знайшли свій корм "Мяу", який даю раз-два рази на тиждень. Сильно ним не захоплюємось. Іноді сиру рибку даю (зовсім маленький кусочок). А так "на щодня" готую корм із серця та печінки, з додаванням кашки і яєць. Від стерилізованого корму відмовилась, так як від весь час лізуть екземи. Даю курячий бульон періодично із шматочками м"яса.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

стерелізували в Айболіті, хоча до цього кота від поносів лікували в Лапі й налікували на 300 грн., поки мене не захарило й я не змінив клініку, виявилось глисти, там відразу відправили на аналіз какуль

В айболіті за курку нічого не казали, оскільки я кормлю свого "гадюнчика" тільки кормом.

З власного досвіду скажу не можна кормити кота й натуралкой й кормом треба чимось одним

Свого безкетника підібрала з мусорки post-18652-0-98335100-1419882703_thumb.j, та він виявився дуже вибагливим до їжі. І їсти щось одне "ми" цілий день сім разів на тиждень не будемо ))))) тому й приходиться час від часу до натурального давати штучний корм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут секрету нема ніякого. Стерилізували в "Лапі", а не давати курки радили в "Айболит", що на Соборності. Зараз ми знайшли свій корм "Мяу", який даю раз-два рази на тиждень. Сильно ним не захоплюємось. Іноді сиру рибку даю (зовсім маленький кусочок). А так "на щодня" готую корм із серця та печінки, з додаванням кашки і яєць. Від стерилізованого корму відмовилась, так як від весь час лізуть екземи. Даю курячий бульон періодично із шматочками м"яса.

Да именно в Айболите мне так тоже говорят. Тоже иногда даем Мяу и куриную грудку с кашей или бульончик, вот именно в Айболите и говорят что курка напичкана химией ее вообще давать нельзя, а Мяу самый худший корм что есть тоже нельзя :( Т.е. вариант что мы загробили котика именно это едой, но он же не сидит на курке и на Мяу это все есть в его рационе просто, а так есть все по чуть чуть :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Действительно, котов нельзя кормить одновременно кормом и натуралкой. Натуралкой тоже надо уметь кормить, чтоб сбалансировать все нужные коту витамины и минералы и т.д.. Домашнюю еду категорически не желательно давать, а так же каши, картошки и т.д.. Кот - хищник, а не всеядное, он должен есть мясо, рыбу ну и овощи . Я кормлю котов Роял канином для привередливых котов + урологический, так как времени готовить спец.еду нет(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sashulya,

а я не згідний. Мій кіт чистий Шотландець дорогий, в його роду ніхто котів не кормив рибою річковою і куркою, йому навіть не можна їх вживати, заборонили ті, хто розводив. Коте папік і коте мамік чемпіони України,я думаю вони краще знають.

був разок,я покормив свого кота дорогим кормом,так як не мав часу приготувати, то на наступний день відмовлявся їсти те,що я давав, прийшлося домішувати в кашу, тому готую тільки домашнє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sashulya,

а я не згідний. Мій кіт чистий Шотландець дорогий, в його роду ніхто котів не кормив рибою річковою і куркою, йому навіть не можна їх вживати, заборонили ті, хто розводив. Коте папік і коте мамік чемпіони України,я думаю вони краще знають.

був разок,я покормив свого кота дорогим кормом,так як не мав часу приготувати, то на наступний день відмовлявся їсти те,що я давав, прийшлося домішувати в кашу, тому готую тільки домашнє.

А где я писала про речную рыбу и курицу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...