Перейти до змісту

Потрібний енікей-універсал


mammoth

Рекомендовані повідомлення

Луцька міська рада, головний спеціаліст відділу програмно-компютерного забезпечення. Тут умови подання заяви та ін.

- освіта - верхня (не нижче спеціаліста);

- вік/стать - не має значення;

Офіційні вимоги виписані зверху.

Оскільки людина піде до мене у відділ, хотілось би бачити людину, яка добре орієнтується у віндах (налагодження, підримка робочих станцій, робота з мережами, серверним ПЗ ), має зелене поняття в лінуксах (початкове налагодження, мінімальна підтримка), залізо, навичка працювати під постійним навантаженням.

В обчем мені потрібна робоча лошадь.

Золоті гори - 1500 на руки, вродь (це якщо немає стажу держслужби), якщо стаж є - троха більше... + премії і т.д. і т.п.

724050, 777999 - Денис, дзвоніть поговоримо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

робоча лошадь.1500 на руки

навичка працювати під постійним навантаженням

.... "малавато".... :0089: ІМХО .... краще... напевно за такі гроші охоронцем...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

робоча лошадь.1500 на руки

навичка працювати під постійним навантаженням

.... "малавато".... :0089: ІМХО .... краще... напевно за такі гроші охоронцем...

так і є, однак в багатьох людей складається враження шо тут сидять і нічого не роблять + окремі "знають" як зробити краще...

а охоронцем чи вантажником - звичайно, гемору буде набагато менше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в багатьох людей складається враження шо тут сидять і нічого не роблять

це враження складається не просто так :) ...останній раз ваш відділ щось корисне робив напевно десь так за Стемковського.

пробачте за оффтоп, але власне продовжив тему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в багатьох людей складається враження шо тут сидять і нічого не роблять

це враження складається не просто так :) ...останній раз ваш відділ щось корисне робив напевно десь так за Стемковського.

Я зараз проживаю в квартирі, у яку вселився після того, як її орендував Стемковський. Він тоді ще не вивіз всі свої речі, тож в шафі лежали коробки: від ноутбука Sony Vaio, від крутої материнки та інших комплектуючих, які більше підходили до ігрової мегастанції. Переконаний, що це купувалося за бюджетні гроші.

От нафіга чиновнику ноутбук Sony Vaio, серія яких є найдорожчими ноутами? Невже не можна було обійтися HP, Lenovo чи Dell'ом?

Так що не знаю, що корисного робив відділ ПКЗ за Стемковського, але Стемковський корисне робив у першу чергу для себе.

Щиро перепрошую за офтоп.

А по темі - ґвандіти завжди є більше бажаючих, ніж працювати. Це факт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тож в шафі лежали коробки: від ноутбука Sony Vaio, від крутої материнки та інших комплектуючих, які більше підходили до ігрової мегастанції.

Переконаний, що це купувалося за бюджетні гроші. От нафіга чиновнику ноутбук Sony Vaio, серія яких є найдорожчими ноутами? Невже не можна було обійтися HP, Lenovo чи Dell'ом?

Так що не знаю, що корисного робив відділ ПКЗ за Стемковського, але Стемковський корисне робив у першу чергу для себе.

Людина яка є державним службовцем не може мати ноутбук Sony Vaio, тільки HP, Lenovo чи Dell? В кожного свої уподобання у всьому. Може він збирав кошти на цей ноутбук рік. Особисто Стемковського не знаю, просто так думки в голос. Вибачте за офтоп також.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Людина яка є державним службовцем не може мати ноутбук Sony Vaio, тільки HP, Lenovo чи Dell? В кожного свої уподобання у всьому. Може він збирав кошти на цей ноутбук рік. Особисто Стемковського не знаю, просто так думки в голос. Вибачте за офтоп також.

Я потім для себе вияснив. Навіть взнав фірму, де це купувалося. І купувалося не за зарплату, а за бюджетні гроші. І це не думки вголос, а конкретика.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Міська рада розчаровує, бути "робоча лошадь" за такі гроші, себе не поважати.

Хоч і маю потребу у роботі та нажаль витрати будуть більші ніж прибутки)

ІМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я потім для себе вияснив. Навіть взнав фірму, де це купувалося. І купувалося не за зарплату, а за бюджетні гроші. І це не думки вголос, а конкретика.

Я часто стикався із цими "околобюджетними" проектами. Багато їх бувають неефективними, а матеріальні цінності, надбані за державний кошт, часто-густо переходять у негласну власність або приватне користування держслужбовців і близького оточення. Це ж норма для української ментальності :)

сорі за оффтоп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мене особисто порадувало таке:

Кандидати на посади будуть складати іспит на знання Конституції України, законів України „Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про державну службу”, „Про службу в органах місцевого самоврядування” та „Про засади запобігання і протидії корупції”, а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень виконавчого органу міської ради.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Міськрада цікава структура. Там як зарплату платити, то майже сама мінімальна, що й студенти йти не хочуть. А от як бюджет ділити, то можуть виділити на ремонт криши 2 мільйони грн., хоча там реально потрібно десь 250 тис. грн. Питання, куди ж осідають інші гроші. Як тільки глянеш Волинське телебачення, то таке враження що Волинь найбагатша з областей, бо куди щоб не виділяли, то по декілька мільйонів, а результату з тих мільйонів на декілька тисяч грн..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо посуті, сама така робота для старта думаю підійде, набратись досвіду і піти на іншу фірму.

Ноут міг потрапити від якогось чиновника, в якому перегоріло щось, і він просто віддав йому як металолом зі всіма коробками і так далі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мдя.. Правду Ярчик казав, гвандіти вміють усі. А от по-суті - майже ніхто.

Це, дорогенькі, держслужба. Прочитайте про держслужбовців. Їхня ЗП це мінімалка 1100 + коржик, у вигляді надбавок за вислугу років чи ще там щось. В кращому випадку - премія.

Людина, яка має вищеописані "зелені поняття", задля набратися досвіду, побачити кілька мерів (познайомитися лічьно) та усіх депутатів міськради - піде працювати на 1-2 роки.

Далі подібне оголошення "вспливе" знову.

Повірте, зщначно краще працювати за таку ЗП і набратися НЕМІРЯНО досвіду, аніж лопотіти по клаві і кричати "робоча конячка".

Багато теперішніх досвідчених адмінів, саме з таких конячок і мізерних копійок починали. НІХТО зірок із неба одразу не хапав!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це, дорогенькі, держслужба. Прочитайте про держслужбовців. Їхня ЗП це мінімалка 1100 + коржик, у вигляді надбавок за вислугу років чи ще там щось. В кращому випадку - премія.

но что-то вакантных мест на "держслужбі" не наблюдается ..... так что не всё там так плохо, имхо ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повірте, зщначно краще працювати за таку ЗП і набратися НЕМІРЯНО досвіду, аніж лопотіти по клаві і кричати "робоча конячка".

Багато теперішніх досвідчених адмінів, саме з таких конячок і мізерних копійок починали. НІХТО зірок із неба одразу не хапав!

При теперішніх пріорітетах на ринку праці краще відразу іти десь менеджером по продажах ніж вкалувать за 1,5 к, щоб в перспективі можливо за пару років отримувати 4-5 к, да і то таку зарплату в основному бережуть, та місця такі не дуже часто звільняються. ІТ напрямок зара аж ніяк не конфетка, вчитись треба постійно, мать непогану голову, да ще й сношають її регулярно люди з більшою зарплатою та навиками на рівні "рахувать на калькуляторі", краще вже за такі гроші відразу вчитись на програміста(PHP чи щось подібне), перспективи набагато більш радужні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та що ви кажете? Ми лише в цьому році набрали штат. До того - місце головного спеціаліста з ІТ було вільним.

І так само ще 5-6 вакансій. В тому числі водій.

Просто держустанови - викладають свої вакансії на офіційних своїх сайтах. І, походу, звертаються у центр зайнятості. І ніяких Хед Хантерс -ів....

При теперішніх пріорітетах на ринку праці краще відразу іти десь менеджером по продажах

Думаєш там мед?? Ну-ну. Найперше - це "пєшєход". Бігати по торгових точках в будь-яку погоду і "тюхати" все, що скажуть. Знову ж таки дебіторка, за яку по голові не погладять.

Жорстка конкуренція. І т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та що ви кажете? Ми лише в цьому році набрали штат. До того - місце головного спеціаліста з ІТ було вільним.

І так само ще 5-6 вакансій. В тому числі водій.

Просто держустанови - викладають свої вакансії на офіційних своїх сайтах. І, походу, звертаються у центр зайнятості. І ніяких Хед Хантерс -ів....

При теперішніх пріорітетах на ринку праці краще відразу іти десь менеджером по продажах

Думаєш там мед?? Ну-ну. Найперше - це "пєшєход". Бігати по торгових точках в будь-яку погоду і "тюхати" все, що скажуть. Знову ж таки дебіторка, за яку по голові не погладять.

Жорстка конкуренція. І т.д.

Я сам адмін на держслужбі. Головний плюс - величезний простір для експериментів (в межах робочих завдань - відеоконференції, IP-телефонія, ітд). VAIO не маю, і не хочу - Леново рідніше!

P.S. Ден, привіт!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Міська рада це ж перспектива, і якщо не дурень, то можна познайомитись з депутатами, у всіх є вдома компи, які комусь треба ремонтувати і так далі, а так дивись і попадеш до когось на фірму з зарплатою нормальною, або женишся на дочці якогось місцевого олігарха, що не погано :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Міська рада це ж перспектива, і якщо не дурень, то можна познайомитись з депутатами, у всіх є вдома компи, які комусь треба ремонтувати і так далі, а так дивись і попадеш до когось на фірму з зарплатою нормальною, або женишся на дочці якогось місцевого олігарха, що не погано :)

я вважаю що це повний піпець... Держ. служба це не пристиж і не пристойна ЗП, а перспектива з кимось там познайомитись і на комусь одружитися. Блін смішно, якби не було правдою.

У держ службі зокрема в ІТ секторі, постійно має дивну тенденцію коли ЗП опускається до мінімуму (на рівні прибиральниці), розбігаються толкові специ. Потім коли плиність кадрів починає зашкалювати, Київ починає чухатись і піднімає ЗП. Хоча останнє підняття, я памятаю було в 2006 (блін 7 років у людей ЗП не мінялась), тільки зменшувалась.

По моєму ще прикольно, це бути начальником відділу ,чи там навіть якогось мега відділу. Їх трохи цінують бо на них все тримається зазвичай. Там і Зп більша (ті самі надбавки, премії).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За 5 років зросла на 200 грн, печаль-беда.

Хмель Наталія ще працює ?

то мабуть індексація (індекс інфляції). Колись у мене вона була + 520 грн. Поміняли назву установи (вивіску) і зарплата зменшилась на 25 %, я правда вже цього не застав. Якби то була якась Греція чи Франція з таким "кидком" від держави, вже булиб страйки і тд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...