Перейти до змісту

Життєва порада


I'mKoRn

Рекомендовані повідомлення

Доброго всім життя, звертаюся з важливим і можливо актуальним питанням - проханням, цього року здаю ЗНО і хочу поступати в вуз на напрям зв'язаний з ІТ(в свій захист для деяких суб'єктів скажу, що знаю кілька мов програмування, можливо не дуже добре, але вже якийсь досвід є), а тепер головне, я не знаю в який саме вуз поступати знаю про Східноєвропейський та ЛНТУ, але може ще хтось підкаже, буду дуже вдячний. А той хто вчиться в на таких факультетах хай напише про важкість в навчанні та успіхи. Всім хто відгукнувся дякую!!

P.s. Спеціальність не обов'язково має бути пов'язана з програмуванням також розглядаю варіант комп'ютерного інженера.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вчився в ЛНТУ , спеціальність Інженер компютерно інтегрованих технологій. Закінчив 2009 року

Вчитися не важко.

Але тоді були жахливі старі компютери, старе обладнання, аудиторії без ремонтів.

А мої друзі вчилися в тодішньому ВНУ

Там навчання набагато краще. Краща база.

Приємні аудиторії, викладачі які йдуть в ногу з новими технологіями

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поступаєш в політехнічний на АВ (будеш мати інженера-програміста), а далі практика, практика і ще раз практика.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вчився в ЛНТУ , спеціальність Інженер компютерно інтегрованих технологій. Закінчив 2009 року

Вчитися не важко.

Але тоді були жахливі старі компютери, старе обладнання, аудиторії без ремонтів.

А мої друзі вчилися в тодішньому ВНУ

Там навчання набагато краще. Краща база.

Приємні аудиторії, викладачі які йдуть в ногу з новими технологіями

А які перспективи, як з роботою, заробітна плата?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Піднапряжись, підучись, пробуй хоча б у Львівську політехніку. В ідеалі КПІ та вузи такого ж рівня. З курсу 3 зможеш вже заробляти на життя, ну якщо будеш петрати у професії))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

I'mKoR, перспективи і робота залежать від тебе самого, неважливо який ти вуз закінчив.

Більше того, якщо гарний фахівець і зможеш у цьому переконати потенційного роботодавця, то і без диплому візьмуть (це ж не медицини де робота без нього кримінал). Декілька знайомих не маючи ІТ дипломів працюють у цій сфері і доволі успішно.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В ЛНТУ корупція - ну ну, це ви просто шукаєте легкі шляхи, ходити на пари, щось трішки працювати і без проблем можна здавати предмети, знаю по собі) Все залежить від вас :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В ЛНТУ корупція, вкрай неграмотні викладачі, відсутність нормальної технічної бази. Знань майже не дають

я вас прошу. якщо немає бажання - ніхто за тобою бігати не буде. це вам не школа.

питання: на якій кафедрі навчались?

Де-де, а от у Львові (що в політехнічному, що в медичному) деруть так, що мало не здасться!

І додупи ті модні дипломи. Якщо маєш клепку в голові і бажання вчитись, то на роботі всього навчать.\

Зараз нормальні роботодавці таке часто практикують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В ЛНТУ корупція.

якщо ти відвідуєш пари, здаєш Л/б, здаєш нормально модулі то проблем з корубцією не буде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з чим?

...аж коробить від такої корубції.

Київ-Львів не хочеш? Сильніша матеріально-технічна база, рівень викладання і тд. Ну і там значно більше шансів зачепитися з роботою на 2-3 курсі, якщо не будеш валяти ваньку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Декілька знайомих не маючи ІТ дипломів працюють у цій сфері і доволі успішно.....

невже....???

KWh9L.jpg

По сабжу - наскільки знаю, по теперішній системі заяви на вступ можна подавати одночасно у багато ВУЗів. Якщо дозволяють фінанси (проживання в інших великих містах зараз не дешеве) та впевнений у своїх знаннях та силах, пробуй як уже радили Львів, Київ, для підстраховки подай заяви і в місцеві ВУЗи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В ЛНТУ корупція, вкрай неграмотні викладачі, відсутність нормальної технічної бази. Знань майже не дають

я вас прошу. якщо немає бажання - ніхто за тобою бігати не буде. це вам не школа.

питання: на якій кафедрі навчались?

Де-де, а от у Львові (що в політехнічному, що в медичному) деруть так, що мало не здасться!

І додупи ті модні дипломи. Якщо маєш клепку в голові і бажання вчитись, то на роботі всього навчать.\

Зараз нормальні роботодавці таке часто практикують.

Я вчився в Львівскій політехніці звісно були викладачі які люблять гроші, але той хто вчився завжди здавав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не читав що там радили бо маю на то свій погляд, то може повторюсь.

Окрім декількох спецвузів в Києві чи Харкові - ніхто не навчить ніфіга окрім як давати бабло за те щоб продовжити навчання. Особливо по напрямку ІТ.

Причина банальна - викладачі не знають того чого мали б вчити. А ті що знають - давно працюють не у ВУЗах.

Всеодно доведеться вчитися самому і бажано працюючи десь.

Тому рекомендував би задуматись над суміжною спеціальністю, яка б дуже допомогла потім в роботі.

Так як сам вчився в ВДУ і в сфері ІТ останніх багато років і відповідно всі знайомі на тому помішані то висновка зробив для себе одного.

Був би розум коли поступав - поступив би в універ на прикладну лінгвістику. Там і компи і парочка мов. Поглиблене знання англійської тобі ой як потім у пригоді стане якщо надумаєш не в магазині либитися а працювати з дядьками грошистими з-за бугра.

То якось отак.... якби можна було вернутися назад - я б отак зробив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яку б спеціальність не обрав - раджу шукати щастя за кордоном. Якість навчання в більшості українських вузів сумнівна. Якщо вже платити за навчання то тому вузу який дасть тобі гідну "путевку в жизнь". Краще викласти певну суму за диплом польського чи чеського вузу і мати потім можливість працевлаштуватися чи продовжити навчання там ніж закінчити СНУ чи ЛНТУ і потім скніти тут. Якщо ж маєш можливість заплатити за навчання чи якось пробитися в західноєвропейський вуз - це взагалі ідеальний варіант.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кілька років тому за результатами ЗНО мій син поступив до Львівської Політехніки до ІМФН. За три роки навчання на державному отримує стипендію, живе в гуртожитку, хабарів не дає. Ми зайшли з вулиці і здали документи без знайомих і без грошей. Відтоді раджу ЛП усім.

Думки про непотрібність диплому є помилковими. Диплом потрібен. Часом люди розуміють це пізно.

Маю інформацію, що на ЛПЗ беруть випускників з дипломами двох ВНЗ України: КПІ та ЛП. Зважайте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю інформацію, що на ЛПЗ беруть випускників з дипломами двох ВНЗ України: КПІ та ЛП. Зважайте.

Що такого хорошого в ЛПЗ, що на нього потрібно рівнятись? Тим більше маючи диплом КПІ? Прямо мрія всього життя...

Я закінчив СЄНУ, кафедра прикладної математики.

Вчитись було не важко, якщо мати клепку. Але, якби я мав шанс перепоступити, то нізащо не потратив би свій час на цей ВУЗ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО - по великому рахунку не важливо який ВУЗ, важливо, чи бажає людина вчитися, чи старається. В теперішній час можна, як плюс до основного навчання, навчатися дистанційно, є багато закордонних безкоштовних проектів. Головне завдання ВУЗу - навчити людину мислити, шукати знання та відповіді на поставлені питання, а не зазубрити методички та книжки місцевих доцентів та докторів. Особливо для ІТ - ця спеціальність - це спосіб мислення та життя - щоб бути добрим програмістом, не треба знати на пам"ять всі книжки чи команди, їх завжди можна підглянути :_08: , треба вміти розв"язувати задачі, складати алгоритми, бачити одночасно в багатьох вимірах та думати на багато кроків наперед. Мови програмування, алгоритми, коди написання, протоколи міняються часто, з"являються нові - думаю бейсиком зараз ніхто не коритується, а Javascript - відносно нова мова. Тож вчіться, а маючи багаж знань, Ви зможете його застосувати у будь-яких ситуаціях, бо не факт, що та інформація, яку Ви отримаєте в інституті, буде актуальною, коли Ви його закінчите, при теперішній то швидкості технічного прогресу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Погано те, що не можна обирати предмети, виходить так, що ти за день так розумово виснажишся, що коли у тебе є вільний час тобі вже немає бажання розвиватися в тому напрямку який тобі цікавий. Типу глибше поринути в певну мову програмування чи інше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думки про непотрібність диплому є помилковими. Диплом потрібен. Часом люди розуміють це пізно.

Ну в ідеалі диплом, має бути доказом того, що людина має достатній обсяг знань та навичок, щоб виконувати роботу певної спеціальності. Але, ми в Україні і тисячі дипломів просто куплені.... Тому, для потенційного роботодавця більш важливо, що ти вмієш, а не те де ти вчився, хоча є потужні вузи, випускники яких просто не можуть бути стерильними (ну я думаю, що це Львівська політехніка, КПІ, ну в цих я впевнений).

І тому, в першу чергу потрібно бути фахівцем, а якщо для підтвердження цього потрібно диплом ти його отримаєш (знову ж таки говоримо про ІТ сферу, я не уявляю, як можна бути фахівцем в хірургії і т.п. не отримавши академічну освіту).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про Львівську політехніку: мав знайомого. Він навчався у ЛП на профільному факультеті (стаціонар). На останньому курсі влаштувався працювати софтовиком у компанію, яка займалася програмуванням (для замовників у США). З його слів, програма навчання у ЛП відставала від реалей ІТ сфери на 3-5 років. Тому, аби не відставати від найновіших тенденцій у мовах програмування їм присилали з Штатів профільну літературу (звісно англійською). Переклади цих книг привозили з Москви з запізненням на 1 рік приблизно. Ось так...

Тому, не варто далеко "рватися". Основну базу можна взяти у Луцьку, але головну ставку робити на самоосвіту. І вчити англійську!

Удачі!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як на мене, у сфері IT найкраща освіта - це самоосвіта + практичний досвід на відповідній роботі. звичайно англійська. без неї - нікуди.

куди краще поступати? якщо є можливість, то у закордонний ВУЗ (навіть у ті й же Польщі), якщо "ні", то звичайно краще перебиратись хоча б у Львів, а краще в Київ, адже там значно більше можливостей десь "зачепитись" ще під час навчання і відповідно набувати практичний досвід.

загалом все залежить від поставлених цілей

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Окрім декількох спецвузів в Києві чи Харкові - ніхто не навчить ніфіга окрім як давати бабло за те щоб продовжити навчання. Особливо по напрямку ІТ.

Причина банальна - викладачі не знають того чого мали б вчити. А ті що знають - давно працюють не у ВУЗах.

Та й у Києві не дуже...

Мій син закінчив НАУ (Національний Авіаційний Університет) за спеціальністю програміст. Навчався у групі з англійською мовою викладання.

На роботу влаштувався після 3-го курсу в представництво однієї великої іноземної компанії (за спеціальністю)

Основними вимогами для влаштування на роботу були вільне володіння англійською (співбесіда відбувалась на англійській) і, власне, уміння працювати по спеціальності (було дане завдання написати дієздатну програму у заданий термін).

Англійською мій син володіє досконально (не стільки дякуючи викладачам, скільки завдяки самоосвіті), програму написав навіть кращу, ніж вимагалося, і таким чином був прийнятий на роботу.

Роботою дуже задоволений - цікава, добре оплачувана, хороший колектив і чудові умови.

А ось про роки навчання згадує з розчаруванням - нічому особливому його там не навчили, хоча, здавалося б, престижний вуз (у різних рейтингах завжди в 10-ці найкращих вузів України).

І диплом він забрав (після нашого неодноразового нагадування :0136: ) десь через пів-року після закінчення :_02: . Нікому він виявився непотрібний - лежить зараз у нього на квартирі, пилом припадає...

Так що не так важливо, де навчаєшся. Головне (як тут неодноразово наголошували) - самоосвіта і знання англійської. Ну і, само собою зрозуміло - бажання досягти своєї мети.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...