Перейти до змісту

За неввімкнене ближнє світло з 1 жовтня - штраф


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

Наприклад, в моєму авто стоїть оптика із галогенками, точнісінько така ж оптика використовується при встановленні заводського біксенону? Якщо я поставлю замість галогенок ксенон, як це можна перевірити???

вона лише ззовні схожа, а маркування на ковпаку та на корпусі фари геть різне :)

В мому авто, якщо світло фар ввімкнене і заглушили авто, дістати ключ з замка, то при відкриванні дверей світло згасне і ввімкнеться автоматично коли вставити ключ в замок. Так мабудь в багатьох сучасних авто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 221
  • Створено
  • Остання відповідь

В мому авто, якщо світло фар ввімкнене і заглушили авто, дістати ключ з замка, то при відкриванні дверей світло згасне і ввімкнеться автоматично коли вставити ключ в замок. Так мабудь в багатьох сучасних авто.

Повністю погасне чи тільки ближнє, а габаритні вогні далі будуть світитись? Якщо повністю все гасне, то як, наприклад, залишити машину з габаритами вночі на декілька хвилин (в магазин скочити на хвилинку..)?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так мабудь в багатьох сучасних авто.

просто не в багатьох людей сучасні авта....

їздив сьогодні трохи по трасі на Ковель - практично всі автомобілі зі світлом. Як не дивно, даїшників на їхніх улюблених місцях не бачив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Декілька хвилин світла габаритів аккум. не посадять. Тим паче в більшості авто є бомкавка/цикалка/піпавка,називайте як завгодно,включених габаритів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за введення даного пункту ПДР +, напевно єдине нормальне нововведення.

а китайксенони вночі дійсно очі аж виїдають. мало того, що ставлять, але ж налаштувати нормально практично ніхто не годен - Главноє, шо мнє відно. А на стенд поїхати, чи просто з книжкою на рівній площадці біля стіни десь - та ну його нафіг, це для ло_ів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за введення даного пункту ПДР +, напевно єдине нормальне нововведення.

+1. Теж підтримую. Реально,якось більше впевненіше почуваєш себе на дорозі. Незнаю чому,але якось ніби рахуєш кожне авто. Можливо хіба з не привички.На далі,буде сіра масса,як і без світла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за введення даного пункту ПДР +, напевно єдине нормальне нововведення.

а китайксенони вночі дійсно очі аж виїдають. мало того, що ставлять, але ж налаштувати нормально практично ніхто не годен - Главноє, шо мнє відно. А на стенд поїхати, чи просто з книжкою на рівній площадці біля стіни десь - та ну його нафіг, це для ло_ів

Щоб дійсно грамотно встановити газорозрядні лампи (ксенони), то потрібно нормально потратитись на лінзи, які вже і треба разом із ксеноном втановлювати в блок-фару. Ну а щоб взагалі по фен-шую, то ще треба зробити омивач фар (бо брудна ксенонова оптика значно втрачає ефективність освітлення в порівнянні із забрудненим галогеном), ну а потім - зареєструвати переобладнання.

Бо той тупінг, яким більшість займається (ксенон в звичайну оптику під галоген) не дає належного ефекту освітлення, так як пучок буде розсіюватись туди куди не треба (для чого і потрібна лінза), через що і сліпить всіх зустрічних. І налаштування такої "оптики" безрезультатне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

slk35, а можно зареєструвати переобладнання оптики? Мені здається що до всього перерахованого тобою потрібно ще й автокоректор фар.

Бо я собі сам усе зробив майже по фен-шую, і тепер якось нехоцца то все знімати :(

16097939i.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VaLeRa, коректор дійсно потрібно. Мало того, він має бути автоматичним. Просто крутілки не достатньо, положення фар має регулюватися в залежності від положення кузова авто відносно дороги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вона лише ззовні схожа, а маркування на ковпаку та на корпусі фари геть різне :)

Питання в тому: як Даішник може перевірити маркування і встановити факт незаконного переобладнання? Вони що всі маркування на пам'ять мають знати чи будуть перевіряти в Інтернеті ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти плутаєш тепле з мяким, ДХО мають світити в точку B50L (зустрічному водію прямо в очі). На відміну від ДХО протитуманки мають більшу потужність і світять паралельно землі. Ближній ні за яких обставин не має світити в точку B50L. Так зрозуміліше?

Чи я правильно зрозумів, що протитуманні фари, в принципі не можуть сліпити зустрічних водіїв? Тобто використовуючи їх разом із ближнім світлом фар в сутінки та темну пору я нікому заважати не можу? Та маю повне законне право на таку комбінацію світла фар!?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання в тому: як Даішник може перевірити маркування і встановити факт незаконного переобладнання? Вони що це на пам'ять мають знати чи будуть перевіряти в Інтернеті ?

Жигуля чи старого гольфа з ксенонами вирахувати не складно.

Хоча при бажанні можна і нові авто перевірити. Наприклад не сподобалось світло, ріже очі, значить з фарами щось не в порядку. Під"їзджаєш до стіни на певну відстань, і на стіні контур світла має бути в певних рамках, не вище стільки-то метрів, і не лівіше стільки-то.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жигуля чи старого гольфа з ксенонами вирахувати не складно.

Хоча при бажанні можна і нові авто перевірити. Наприклад не сподобалось світло, ріже очі, значить з фарами щось не в порядку. Під"їзджаєш до стіни на певну відстань, і на стіні контур світла має бути в певних рамках, не вище стільки-то метрів, і не лівіше стільки-то.

Але при правильному налаштуванні ксенона та наявності оригінальної оптики, х*р на глаз навіть спец відрізнить де той ксенон встановлений на заводі, в сто чи в гаражі!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Луцьку багато автомобілів курсує з увімкненими фарами, у світлу частину доби, підстраховуються)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи я правильно зрозумів, що протитуманні фари, в принципі не можуть сліпити зустрічних водіїв? Тобто використовуючи їх разом із ближнім світлом фар в сутінки та темну пору я нікому заважати не можу? Та маю повне законне право на таку комбінацію світла фар!?
Це справа особистої етики і поваги інших учасників руху. Чим нижче джерело світла тим більший блік на мокрій дорозі воно створює.

Виявити авто з переобладнаним ксеноном дуже просто: по всім стандартам оптика для газорозрядної лампи має бути обладнана збираючою лінзою, переднє скло гладким. Без лінзи і омивача фар експлуатація газорозрядної лампи не допускається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це справа особистої етики і поваги інших учасників руху. Чим нижче джерело світла тим більший блік на мокрій дорозі воно створює.

ОК, в мокру погоду протитуманки використовувати не буду. А в суху нікому бліків не буде?

Виявити авто з переобладнаним ксеноном дуже просто: по всім стандартам оптика для газорозрядної лампи має бути обладнана збираючою лінзою, переднє скло гладким. Без лінзи і омивача фар експлуатація газорозрядної лампи не допускається.

Лінза є. А омивач прийдеться встановити, якщо ксенон захочу.

Яким документом регулюються технічні вимоги по ксенону і т.п. обладнанню автомобілів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ivan_bbb, все це маркування складається з декількох букв та має 3-4 види. Видається інструкція, яка ховається в кепку і все, зняв кепку - перевірив маркування :).

ОСЬ і ОСЬ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене ксенон стояв від покупки машини

омивачів не було, то не буду ж я ксенон виймати

омивачі встановити не так просто, і коштує немало.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Alexandrex, я купував омивачи за 70 уё, встановив сам, без сторонньої допомоги, за 2 години :). Нічого складного, якщо підготуватись як тре (в смислі почитати форуми та інструкції, і мати парочку інструментів потрібних) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їздив сьогодні за містом. Порушує кожен третій. Багато їдуть на габаритах. Серед порушників фури і рейсові маршрутки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порушує кожен третій. Багато їдуть на габаритах. Серед порушників фури і рейсові маршрутки.

Не всім рівень інтелекту дозволяє зрозуміти, що ближнє світло не тільки для того, щоб освітлювати дорогу попереду, а й для того, щоб твоє авто було добре помітним на дорозі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене ксенон стояв від покупки машини

омивачів не було, то не буду ж я ксенон виймати

омивачі встановити не так просто, і коштує немало.....

А я купив корча - тільки дальнє працює, та й те задерте, нє ну справді не буду ж я гроші платити електрику викидати на вітер, хай всім добре буде...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А то мені так "везе" тільки чи то нова струя, бо місяця з півтора часто попадаються в місті авто з ввімкненим дальнім, ксенони до уваги неберу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...