Перейти до змісту

Подаруйте будь ласка шнур від навушників


HWman

Рекомендовані повідомлення

10892_2254_draft_large.jpg

Власне придбав нові навушники, все гуд, грають нормально але провід короткий, у старих навушниках він був достатньо довгий, навіть до ліжка діставало а зараз геть погано, ні кроку від комп'ютера.

А ще не вистачає регулятора гучності, нові вуха заточені більше під телефони відповідно на ПК треба виставляти 5-6% гучності, щоб не кричало.

Отже, подаруйте чи продайте, провід з регулятором гучності від старих вбитих навушників, наявність самого джека 3.5 навіть необов'язкова але хотілося б з ним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а купити шнур скільки потрібно на варшавці + штекер і спаяти не комільфо?)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Старі цілком справні, тим більш продав я вже їх.

Купити провід то можна але без регулятора, хотілось би з регулятором. Та й на базарі зараз скажуть 10 грн метр, як завжди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Старі цілком справні, тим більш продав я вже їх.

Купити провід то можна але без регулятора, хотілось би з регулятором. Та й на базарі зараз скажуть 10 грн метр, як завжди.

+100500

Свої я ПРОДАВ, а мені ПОДАРУЙТЕ))) От так і стають люди мільйонерами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну чому подаруйте, звичайно, якщо подарує хтось старі вбиті навушники - був би радий, але я ж написав або продайте.

Ми студенти несильно багатий народ і завжди радіємо якійсь халяві, будь то "залік на халяву" або шнур від навушників з регулятором :)

ЗІ "Залік на халяву" - в контексті без всіляких агоній типу здача практичних/лабораторних і т.д....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а варіант подовжувача зробити?

береш папку-мамку джека 3.5 мм і шмат любого більш-меньш підходящого провода, паяльник....

553947_v01_m.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...