Перейти до змісту

Рим / Rome


_sergius

Рекомендовані повідомлення

Звук: 127 кбіт/сек

Зображення: 608 х 336

Сукупний розмір (12 серій): 4,12 ГБ

Для тих, хто не має змоги подивитись цей фільм по тєліку, є 1-й сезон серіалу. Скоро маю дістати інші. То як, заливати? Кого зацікавило - пишіть.

Фільм вартий того щоб його подивитись!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лити, лити, лити!! Серіал дуже кльовий, дивимось з захопленням, тільки не завжди час підходить і реклама... Плюси гарантовано!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заходьте на FTP, відео, серіали, далі папка ROME. Я туди скинув 8 серій (поки що), завтра заллю інші (всього їх 12). Качайте на здоров'я! Я сьогодні сів подивився весь фільм, вердикт - супер!

P.S. По ходу є ще продовження, 2-й і 3-й сезон. Друг казав в нього є на дисках. Як буду щось мати - обов'язково поділюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Які там кадети! Це цікавий історичний дорослий серіал. Дякую за перший сезон. Будемо чекати продовження.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це цікавий історичний дорослий серіал.

Що дорослий, то ти влучно підмітив... є такі пікантні епізоди. Але що поробиш, життя показане таким яким воно було насправді в ті часи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все, залито, всі 12 серій. Качаєм і дивимось!

ftp://ftp.lm.lutsk.ua/Video/Serials/ROME/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заходьте на FTP, відео, серіали, далі папка ROME. Я туди скинув 8 серій (поки що), завтра заллю інші (всього їх 12). Качайте на здоров'я! Я сьогодні сів подивився весь фільм, вердикт - супер!

P.S. По ходу є ще продовження, 2-й і 3-й сезон. Друг казав в нього є на дисках. Як буду щось мати - обов'язково поділюсь.

Раскручивай друга на продолжение..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заходьте на FTP, відео, серіали, далі папка ROME. Я туди скинув 8 серій (поки що), завтра заллю інші (всього їх 12). Качайте на здоров'я! Я сьогодні сів подивився весь фільм, вердикт - супер!

P.S. По ходу є ще продовження, 2-й і 3-й сезон. Друг казав в нього є на дисках. Як буду щось мати - обов'язково поділюсь.

Раскручивай друга на продолжение..

Вже є, дістав 2-й сезон і частину вже залив (всього 10 серій): ftp://ftp.lm.lutsk.ua/Video/Serials/ROME/ROME_2/

3-ї частини немає, ну будем сподіватись що це лише тимчасово.

P.S. Для тих хто збирається записати серіал на диск і дивитись на ДВД, то в 2-му сезоні перша серія не читається, а йде лише на компі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
  • 3 тижня потому...
новостей по риму нет?

может кто то даст наводку на "скачать" следующие сезоны....

Думаю що це мабуть все, основні події завершились, хоча... може ще щось знімуть. Цікаво буде подивитись. Як буду щось знати - обов'язково поділюсь.

Правда бачу файлообмінник почистили, і Рим видалили, а дехто залишив запит на 2-й сезон. То як, заливати знову?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Я так розумію, що там перша частина. А з українським дубляжем його немає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось зможе записати серіал на двд-р? з мене пиво ну і звичайно диски/гроші за диски.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У меня есть два первых сезона Рима на двух ДВД в формате ави.

Запишу за 3 рубля диск, без пива, на диски Вербатим с выдачей после 18 часов возле Там-Тама, если интересно...

Могу записать/записывать также любому желающему, на тех же условиях, фильмы, скачанные из интернета, например, на данный момент из того что на работе :) , см. фото.

О фильмах можно прочитать на сайте

http://kinozal.tv

откуда я их и качаю, отдавая предпочтение формату ДВД5.

post-1410-1205310313.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...