Перейти до змісту

Міліцейський маскарад у Луцьку


aroma

Рекомендовані повідомлення

https://www.youtube....h?v=M7-t8f22xB4

Сьогодні мій день почався із відвідання цирку, а точніше, маскараду. Влаштували його наші рідні луцькі працівники міліції.

Близько 10 години ранку до мене зателефонували знайома і повідомила, що її чоловіка невідомі побили прямо під під’їздом. Вилітаю із оператором на місце події. Що застаю? Два чоловіка у формі працівників "Волиньгазу" стоять біля автомобіля, в якому сидить в наручниках мій знайомий (назвемо його "громадянин В"). Поруч ходить старший слідчий Поліщук, який і видає таємницю "газовиків": насправді вони не справжні волиньгазівці, а міліціонери переодягнуті. Мені чомусь відразу пригадалася ІІ світова, ліс, партизани і переодягнуті у вояків УПА хлопи з НКВС. Але це так, ліричний відступ.

Але щось від "газовиків" у цих хлопців є у крові, тому що вони не лише в голову громадянину В. "зарядили", але й газ в обличчя пустили. Звісно, документи ніхто не пред’являв і причини проведення такої спецоперації з елементами карнавалу теж не озвучили. Коли ми почали знімати і задавати незручні питання "газовикам", які на той момент перетворилися у німі і нерухомі статуї, старший слідчий Поліщук нам пред’явив постанову суду на проведення обшуку у приміщенні громадянина В. Але одна проблема: обшук у квартирі не передбачав ось такого костюмованого і насильницького затримання.

Що ж такого вчинив громадянин В., що потрібно було проводити таку утаємничену та конспіративну операцію? Хто він: вбивця, сексуальний маньяк чи наркобарон? Зовсім ні. Сім’янин, батько трьох дітей. Злочин його в тому, що він організував роздачу Інтернету без дозволу. А ще встановлював супутникові антени. Не буду більше заглиблюватися у складнощі кримінального світу, бо історія не про це. А взагалі, якщо копнути тему діяльності таких служб, як Український державний центр радіочастот і відділ МВС по боротьбі із кібер злочинами, то можна багато цікавого дізнатися. Які побори існують, як незаконно статті шиють, як виграють суди у дрібних підприємців і програють корпораціям, як перевищують службові повноваження і користуються підробними документами. Особисто в мене таких матеріалів вже є предостатньо. Надіюсь, скоро порадую всіх рослідуванням. Для прикладу маразму цих держслужб наведу ось таку статтю:http://tsn.ua/groshi...-fi-303478.html

Повернемося до нашого костюмованого дійства. В процесі нашого спілкування із старшими чинами, "волиньгазівці" переодягнулися у людську одежу і трохи "розморозилися": почали рухатися, говорити і навіть показувати документи.

А далі драма перемістилася в квартиру і тривала не мало, не багато,... майже 11 годин (десь з 10:30 по 21:00). Знімальну групу в місце, де проходили слідчі дії, не впустили, але витік інформації був регулярним. До речі, понятими були молоді третьокурсниці-студентки, майбутні міліціянтки. Після такого маразму вони нам зізналися, що бути міліціонерами вже не хочуть. Але хто зна, пройде час, емоції вляжуться і хтось все-таки їх знову переконає, що небезпечна і тяжка служба в цій державі є почесною. Можливо, через молодий вік вони в це і повірять. А я ось вже чомусь не вірю. Простіть мене, такого Хому.

Забирали з квартири наші блюстителі порядку все, що було потрібне (і що хотіли), в тому числі інформацію з камери спостереження, яка була встановлена в квартирі. Аргументи, що там можуть бути інтимні подробиці життя, господарі в трусах і без, любителів хоум-відео абсолютно не переконали. А раптом на цьому відео видно, як господар у коридорі (саме там знімала камера) вчиняє страшенний кібер-злочин?

В результаті, близько 9-ї вечора дружина була змушена викликати швидку, бо чоловік не витримав стресу (і газу). Тиск перевалив за 200 (у 35-тирічного хлопа). Швидка запропонували госпіталізаці, а міліціянти вперлися, що треба везти у відділок, бажано на декілька днів. Але якось переконання лікарів і адвоката змусили їх дозволити громадянину В. сісти у швидку і поїхати у лікарню. Що було далі, я вже не знаю. Що буде — теж.

Сергій Шараєвський

Пруф

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 131
  • Створено
  • Остання відповідь

Міліціонери - шпійони. Прикинулись працівниками Волиньгазу щоб затримати людину

короче безпрєдєл в чистому виді

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Злочин його в тому, що він організував роздачу Інтернету без дозволу.

хай "газовики" ще пройдуться по всіх гинделиках, де безкоштовно роздається інтернет через вайфай :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікаве дійство...

а могло ж воно розгорнутися і зовсім по іншому.

якісь перевдягнені люди скоюють типовий напад на громадянина і власника того житла під виглядом працівників міськгазу (типовий групповий розбій).

згідно з конституцією нашої країни, цей громадянин, в такому незрозуміло провокаційному випадку міг законно вчинити захист свого життя, членів сім'ї (тимпаче дітей), та майна.

"захищаючись" проломити чайники тим чим попалось під руку, або наприклад ножницями ... і був би правий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нагадало про пышохыдний перехыд)) коли тебе на ньому зіб"ють знай що ти правий)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тільки що прочитав відповідь "газовиків" на волиньпості

я так зрозумів, що підозрюваний займався шарінгом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Міліція Волині прокоментувала звинувачення в «маскараді». ВІДЕО

«Є кримінальне провадження, в рамках якого був проведений санкціонований судом обшук. Усі повинні розуміти: людина скоює злочини, її затримати не просто. У квартиру вона нікого не впускає, а тому ми мали придумати, яким чином потрапити у помешкання», – розповів начальник УМВС України у Волинській області генерал-майор міліції Олександр Терещук.

http://www.volynpost.com/news/20421-miliciia-volyni-prokomentuvala-zvynuvachennia-v-maskaradi-video

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я би не сміявся,памятєте-*я промовчав бо тоді прийшли не за мною...*Таке виробляти і впевненні-все зійде с рук...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікаве дійство...

а могло ж воно розгорнутися і зовсім по іншому.

якісь перевдягнені люди скоюють типовий напад на громадянина і власника того житла під виглядом працівників міськгазу (типовий групповий розбій).

згідно з конституцією нашої країни, цей громадянин, в такому незрозуміло провокаційному випадку міг законно вчинити захист свого життя, членів сім'ї (тимпаче дітей), та майна.

"захищаючись" проломити чайники тим чим попалось під руку, або наприклад ножницями ... і був би правий.

В суді це виглядало б так:

До підсудного з ордером на обшук завітали співробітники правоохоронних органів. Підсудний, не бажаючи підкорюватись вимогам представників закону, відкрив двері потужним ударом ногою, наніс смертельну травму чайником одному міліціЯНТУ :0157: , після чого розсік горлянку ножицями іншому. Намагаючись позбутись слідів злочину, громадянин перевдягнув іх в форму газовиків. Недосконалий варіант, але якось так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз В. перебуває під вартою(з лікарні забрали)як небезпечний для суспільства злочинець.Якщо вбив людину ,або великого хабаря взяв,то підписка,або браслет.Втрутився в мережу мовлення-у вязницю..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Троха не так. Він під вартою (до 3-х днів), поки суддя не обере запобіжний захід, щодо нього. Тобто через дня 3 його можуть випустити під підписку, або ж в сізо на 2міс (досудове слідство), хоча може шось і помінялось по новому КПК.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поясніть більш доступно, що накоїв громадянин ?

Що напрягли за роздачу шари - не вірю, більш ймовірно що заліз куди не слід, припустимо у банківську мережу, а це вже зовсім інша картина.

Тобто поки що нічого не зрозуміло а тому рано робити будь які висновки.

Хоча один висновок зробити можна - провоохоронні органи поки (а ймовірніше вже) працювати професійно не вміють.

Мюллер би сказав з цього приводу - Всё настолько глупо и непрофессионально ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а якщо не вор? ще ж не довели а носа побили...

Винуватість осіб, які перебувають в слідчих ізоляторах по 5-6 років теж не доводять.

Здається, цей чоловік просто перейшов комусь дорогу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Троха не так. Він під вартою (до 3-х днів), поки суддя не обере запобіжний захід, щодо нього. Тобто через дня 3 його можуть випустити під підписку, або ж в сізо на 2міс (досудове слідство), хоча може шось і помінялось по новому КПК.

Нічого, друже, не змінилось в КПК що до запобіжних заходів затримання, змінилось тількі тлумачення КПК( кількість купюр, "впливає" на якість виконання) :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а якщо не вор? ще ж не довели а носа побили...

а кардшаринг не крадіжка?

Крадіжка,правильно у вязницю його,до суда.Він же дуже небезпечний для суспільства злочинець.знаєш,Basil життя така штука.Сьогодні ще не злочинцю(суда не було)розбили лице)З твого поста ясно,що ти згоден на 100%(не було ж*все правільно,але..?.)То якщо щось подібне,не дай Бог,трапиться в твоєму житті,або в житті твоїх близьких,то я би хотів,що би і до тебе примінилася схема яку ти так палко підтримуєш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, ось вся ця дискусія як мінімум виглядає по дитячому та смішно! Як можна не розуміючи про що йде мова, щось обговорювати. Гр. В. - злочинець, рішення суду буде відповідним. Він займався шарінгом та незаконним використанням РЧР. На нього вже неодноразово складалися протоколи, а кримінальне провадження вже сто років як ведеться. За цей час він навіть не "удосужився" легалізуватись, і це з прибутком у 40 тисяч в місяць! Я з ним колись мав діло - дуже слизька людина! Незважаючи на те, що акуратист у своїй роботі, але поза законом. У свій час навіть мєнтам башляв, тоді як йому пропонували - один раз заплати за ліцензії та дозволи. І вуаля... Та де ж там, так прямо і казав - воно мені не треба. У мене все "схвачено": з мєнтами все погоджено, а в разі чого є знайомий журналіст, який всіх кого скажу у пресі "обгадить" (з пісні слів не викинеш, але він сказав грубіше), і все це за невеликі гроші. Люди, робіть правильні висновки!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

igorrr_vasilenko написав* Гр. В. - злочинець, рішення суду буде відповідним*.То може без суду?Як в 37-трійка і Вишинський,ой обмовився-Василенко голова?Ото зажівем...Тільки,Ігоре історія повторюється.Знаєш,що потім з тими було,з тими хто судив так як ти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

guest, ліцензія не на шарінг, а на використання РЧР і проведення діяльності з експлуатації мережі. А на рахунок шарінгу, то потрібно як мінімум зареєструватись оператором телекомунікацій, отримати відповідні дозволи, укласти договори з власниками платних каналів... а вже потім надавати відповідні послуги.

Коваленко Віктор Васильович, надривання "пукана" це не моя парафія, а мабуть Ваша... І де Ви таким безграмотним виросли? У Жешуві навчили? Може варто отримати українську освіту? А то Ваш кримінальний жаргон для мене не зрозумілий ...

Ігоре, я так написав, так як знаю ситуацію... Ви праві на рахунок необхідності проведення судових розглядів - все так і буде! І безумовно, суд - це та інстанція, яка є необхідною у всякому разі! Я не підтримую мєнтів та їх способів допиту, але я і проти всяких хамів, що спочатку крадуть - а потім у політику! Знаєте, як показує практика - все може починатися і зі звичайнісінької шапки....

П.С. на ти ми не переходили, тому прошу притримуватись елементарного етикету...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...