Перейти до змісту

Допоможіть з вибором котла


Dima4s

Рекомендовані повідомлення

В шлаковому будинку площею 100(опалювана 80м2) стоїть старий чугунний котел.

Хочу встановити новий напольний котел, одноконтурний. Який недорогий порадите, до 4 тисяч?

Хто може міняв цьог ороку, поділіться досвідом.

ось ніби не поганий варіант

http://wodogray.com.ua/114-gazovye-kotly-danko-rovno/kotel-gazovyy-danko-12s.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 кВт ІМХО малувато буде. В мене 24 кВт на 100 квадратів - в морози часом 14 градусів в хаті було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я колись теж пішов по такому шляху: замінив КЧМ на Красилівський двухконтурний. Пізніше поміняв останнього на настінний Арістон Егіс, тому раджу відразу вішати настінний. На 100 квадратів дійсно краще брати 24 кВт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я колись теж пішов по такому шляху: замінив КЧМ на Красилівський двухконтурний. Пізніше поміняв останнього на настінний Арістон Егіс, тому раджу відразу вішати настінний. На 100 квадратів дійсно краще брати 24 кВт.

чому замінив котел на настінний?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Причин кілька;

1. Красилів не витримав навантаження замкнутої системи і почав текти (приходилось раз на тиждень підкачувати воду)

2. Ремонт (насправді в кухні стало місця набагато більше).

3. Надіявся на економію (так воно і вийшло, витрачається кубів на 100-150 менше)

4. Констркція котла проста настільки, що навіть дітям 2 рази не потрібно пояснювати як збільшити темп в будинку

(ніяких запальників, ніяких кранів, ніякого вогню).

5. Гаряча вода при виключеному котлі (влітку саме те що потрібно) - працює як колонка.

Щоправда є незручності - потребує договору на обслуговування (договір з фірмою - вимога облгазу).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

котел данко без групи безпеки, без насоса і без розширювального бака, якщо котел вартує 2600 грн + насос нормальний за 600 грн + розширювальний бак 300 грн + група безпеки 400 грн = 3900 грн і ще потрібно заплатити за те щоб це звязати між собою + різні фітинги на 400 грн потянуть без роботи, краще купити настінний газовий котел на 24 кВт, і місця меньше займе, і працюватиме довго, ще й гарячу воду робити буде. за 4500 грн є котел Візіон (Італія) це вже кращий варіант. і газу споживатиме меньше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на один димохід можна чіплати 2 котли? хто вкурсі? залишити кчм на дрова і зверху повісити настінний новий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на один димохід можна чіплати 2 котли?

За жорсткої умови що вони ніколи не працюватимуть одночасно

додано:

що майже нереально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.На один димохід заборонено два котли, В мене стояв кчм та був продубльований настінним газовим Юнкерсом, Як написано вище що 18 кВт мало на 100 квадратів, мій будинок теж шлаковий, 100 квадратів, стояв б.у Юнкерс 18 кВт.Температура підтримувалась кімнатним терморегулятором в межах 20-25 градусів , і це при установці котла на 4, при можливості поставити на 7. Система опалення та тепловтрати будинку теж сильно впливають на температуру та розхід газу.Зараз після ремонту поміняв Юнкерс на двоконтурний Тепловест побачу що зміниться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на один димохід можна чіплати 2 котли? хто вкурсі? залишити кчм на дрова і зверху повісити настінний новий

хіба що турбований котел поставити, тільки трубу виводити не в комин. став зразу турбований, бо якщо комин не утеплений, не гільзований за 3-4 роки, а той раніше обовязково посиплеться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на один димохід можна чіплати 2 котли? хто вкурсі? залишити кчм на дрова і зверху повісити настінний новий

хіюа що турбований котел поставити. тільки трубу виводити не в комин.

В турбованому котлі труба не може бути виведена в комин,
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на один димохід можна чіплати 2 котли? хто вкурсі? залишити кчм на дрова і зверху повісити настінний новий

хіюа що турбований котел поставити. тільки трубу виводити не в комин.

В турбованому котлі труба не може бути виведена в комин,

може, з забором повітря з приміщення.

малося на увазі трубу виводити від котла не через комин.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не прогріває)

ось тому я і думаю залишити кчм.. щоб дровішками в деякий період пропалювати)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ось фото комина після заміни КЧМ на юнкерс. за 5 років що сталося

А це вже, зовсім інше питання, настінні імпортні , та вже і вітчизняні котли мають досить високий ККД , до 95 відсотків, а є що і 107 відсотків. Старі котли половину тепла викидають в комин, тим самим прогріваючи його. А нові майже все тепло віддають в систему опалення. І лише маленька частка йде в димохід , як наслідок конденсується волога та стікає по стінках комина. От він з часим і розсипається. Щоб запобігти цьому, димохід треба загільзувати, тобто вставити в димохід спец.трубу.з відводом конденсату в каналізацію або іншу посудину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ось фото комина після заміни КЧМ на юнкерс. за 5 років що сталося

це все через те що в юнкерса ккд вище - відповідно продукти неповного згоряння мають нижчу температуру, в більшій кількості конденсуються на внутрішніх стінках нетермоізольованого димаря. Більше сажі, більше водяного конденсату. Поки не похолодало толком - утеплюй труби.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ось фото комина після заміни КЧМ на юнкерс. за 5 років що сталося

це все через те що в юнкерса ккд вище - відповідно продукти неповного згоряння мають нижчу температуру, в більшій кількості конденсуються на внутрішніх стінках нетермоізольованого димаря. Більше сажі, більше водяного конденсату. Поки не похолодало толком - утеплюй труби.

утеплення не допомогло. поміняв на вісмана турбованого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sirgo, шота ви заганяєтесь, шановний. Про ККД 107% це ви Джоулю розкажіть , а про 18-кіловатний котел, який зимою буде тримати 20(тим більше 25) градусів.... можна я побуду трохи Станіславським?

ЗІ я тут порахував, для 100кв.м. хати в ідеальних умовах(якщо вона збудована з метрового шару пінополістиролу) з різницею в 40 градусів (-20 - +20) потрібен котел 10-11 кВт. Ще раз підкреслю - в ідеальних умовах, це коли умовний коефіцієнт тепловтрат=1, в реалії - від 1,5 до 4-х(!!!)

ЗІІ в мене однокласник - теплоенергетик, завтра спитаю точніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 кВт ІМХО малувато буде.

згоден, 12 мало. 24 кВт - із запасом.

В мене 24 кВт на 100 квадратів - в морози часом 14 градусів в хаті було.

difoto, щось тут не зрозуміло. у мене 24 квт на 150 квадратів, у морози чуток регулятора підкрутив на 3-4 поділку, а так стабільно на 2 поділці. температура 21-22 градуси. витрата газу взимку на місяць 300кубів - 350 кубів (у місяць коли морози давлять)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sirgo, шота ви заганяєтесь, шановний. Про ККД 107% це ви Джоулю розкажіть , а про 18-кіловатний котел, який зимою буде тримати 20(тим більше 25) градусів.... можна я побуду трохи Станіславським?

ЗІ я тут порахував, для 100кв.м. хати в ідеальних умовах(якщо вона збудована з метрового шару пінополістиролу) з різницею в 40 градусів (-20 - +20) потрібен котел 10-11 кВт. Ще раз підкреслю - в ідеальних умовах, це коли умовний коефіцієнт тепловтрат=1, в реалії - від 1,5 до 4-х(!!!)

ЗІІ в мене однокласник - теплоенергетик, завтра спитаю точніше.

А Ви почитайте про котли конденсаційного типу http://ekonomteplo.com.ua/2012/02/15/kondensatsijni-hazovi-kotly/, а тоді побачим хто з нас загнався, поцікавтесь, погугліть перед тим як когось в чомусь звинувачувати.

sirgo, шота ви заганяєтесь, шановний. Про ККД 107% це ви Джоулю розкажіть , а про 18-кіловатний котел, який зимою буде тримати 20(тим більше 25) градусів.... можна я побуду трохи Станіславським?

А про котел я промовчу. Хоча я це бачив у власному будинку, і нікого ні вчому переконувати не збираюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А Ви почитайте про котли конденсаційного типу http://ekonomteplo.c...i-hazovi-kotly/, а тоді побачим хто з нас загнався, поцікавтесь, погугліть перед тим як когось в чомусь звинувачувати.

Сам читав по посиланню?

Таким чином ККД 109% – це не реальний ККД, а порівняльний, або умовний.

такий собі рекламний трюк))) про 109%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А Ви почитайте про котли конденсаційного типу http://ekonomteplo.c...i-hazovi-kotly/, а тоді побачим хто з нас загнався, поцікавтесь, погугліть перед тим як когось в чомусь звинувачувати.

Сам читав по посиланню?

Таким чином ККД 109% – це не реальний ККД, а порівняльний, або умовний.

такий собі рекламний трюк))) про 109%

Ну що за народ? А самому ручки болять пошукати інші джерела?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там це КПД в конденсаційних котлах "хітро" рахується, там рахується отримана теплота від згорання газу + теплота від конденсації пари і це все відноситися до питомої теплоти згоряння газу, того і виходить більше 100%, хоча з фізичної точки зору нема там ніяких 100%.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб запобігти цьому, димохід треба загільзувати, тобто вставити в димохід спец.трубу

Загільзувати димохід з азбестоцементної труби? Як ви собі це уявляєте? Поставити трубу Ф100 мм? Не малувато?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...