Перейти до змісту

В Києві викрали позашляховик головного слідчого України


Harddriver

Рекомендовані повідомлення

В Киеве угнан автомобиль Range Rover, который находился в личном пользовании нового руководителя Главного следственного управления Министерства внутренних дел Украины (ГСУ МВД) Николая Чинчина.

По информации источников «Ракурса», угон авто, на котором ездил полковник милиции Чинчин, был совершен в прошлую среду, 4 сентября, в районе бульвара Леси Украинки.

По телефонным номерам ГСУ МВД в настоящее время никто не отвечает. В пресс-службе МВД не смогли ни подтвердить, ни опровергнуть информацию о похищении автомобиля Чинчина.

preview_w240zc0.jpg

da8f87140b9f58e41b79282faf00ff78.jpg

http://racurs.ua/new...vatelya-ukrainy

Вперед, пінкертони :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

погибло чи пропало? В нього ще треба не одну таку скомуніздити щоб усьо пропало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене в цій статті здивувало наступне:

По телефонным номерам ГСУ МВД в настоящее время никто не отвечает.

. Це як - в начальника угнали авто і всі слідакі шукають чи як? Ніпанятна?!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене в цій статті здивувало наступне:

По телефонным номерам ГСУ МВД в настоящее время никто не отвечает.

. Це як - в начальника угнали авто і всі слідакі шукають чи як? Ніпанятна?!

Но таки да!

"Не знайдете, падли - мінус премія і всі скинетесь мені на нову машину!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Не знайдете, падли - мінус премія і всі скинетесь мені на нову машину!"

Знайдеться "Меценат" та й подарить, як церкві. І будуть прощені гріхи "Мецената". Амінь. Діло № закрито у зв"язку з відсутністю .....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайдеться "Меценат" та й подарить, як церкві. І будуть прощені гріхи "Мецената".

Вже є такий кандидат - сьогодні вручено повідомлення про підозру екс-начальнику департаменту ДАІ МВС України Коломійцу. Це фігня, що справу веде прокуратура Києва. Ще ж є колишні підлеглі...)))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як головний слідчий може заробити на "лендровера"????? КАК??!!!!! Як прийшло так і пішло!) Дай боже шоб все в нього спиздили!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як головний слідчий може заробити на "лендровера"????? КАК??!!!!! Як прийшло так і пішло!) Дай боже шоб все в нього спиздили!

Тю, та легенько! Наколядував....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Вести" связались с руководителем Главного следственного управления МВД Украины Николаем Чинчином и поинтересовались, не нашелся ли его внедорожник.

"Какой Range Rover?", – с ходу выпалил главный следователь страны.

"Сегодня появилась информация, что угнали ваш Range Rover", – отвечаем.

"Вы обратитесь в ГАИ, пусть скажут, мой это Range Rover или не мой", - отрезал милиционер.

В ГАИ Киева эту информацию не комментируют.

В пресс-службе МВД "Вестям" не подтвердили информацию о похищении автомобиля Чинчина.

А некоторые сотрудники Киевской прокуратуры, где он до недавнего времени работал заместителем прокурора города, припоминают, что иногда видели его на черном Range Rover. "Но его ли это машина, или на кого-то записана, мы же не знаем", - добавили его бывшие сослуживцы.

По нашим сведениям, угнанный автомобиль оформлен на женщину. И ездил по городу с номерами донецкого региона.

http://vesti.ua/kiev/16789-glavnyj-sledovatel-ukrainy-rasskazal-ob-ugone-range-rover

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По нашим сведениям, угнанный автомобиль оформлен на женщину. И ездил по городу с номерами донецкого региона.

Правильно - це не його авто: машина оформлена на племінницю його троюрідної бабці по лінії тещі. А він їздив по довіреності. А ви як думали? Звідки в бідного працівника МВС (нехай і нач.слідчого департаменту) гроші на таку машину?!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аси працювали, таку машину не так легко спи*дити :D це щоб не платити утилізаційний збір :_16:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, я б сказав що взагалі схоже на сплановану показову акцію, дуже чітко прораховану :smoke:

Не здивуюся, якщо того рейнджа так і не знайдуть.

В любому випадку бажаю фарту тому пацану :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, я б сказав що взагалі схоже на сплановану показову акцію, дуже чітко прораховану
мол, народ, не купуйте Рейндж-Ровери, підтримайте вітчизняного виробника.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сui prodest, тут ти Рома правий, вітчизняному виробнику це якраз дуже вигідно :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...