Перейти до змісту

Продам раму, заднє колесо!


TommyEmmanuel

Рекомендовані повідомлення

ТЕРМІНОВО продам раму Cube AIM 29, у ростовці 23". Рама нова, на неї ще нічого не ставилось, ще навіть в упаковці.

FmTbp.jpg

ФОТО НЕ МОЄ, просто зараз немаю змоги сфотографувати. Хто буде купувати обов'язково фото скину.

Ціна 1200 грн.

Та два колеса, також нових, ще нікуди не ставились, на ободах Weelman(якось так) 622х21,купувались та збирались на "Велозоні".

Переднє колесо на втулці Shimano Deore M-595, 32 шпиці, під v-brake 280 грн.

Заднє колесо на втулці X-7, 36 шпиць, 7-рик, під v-brake 310 грн.

Фото колес викладу також пізніше.

Всі питання в ПП.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та, блін, зайшов на байк-дісконт, там вели в зборі з'явились, (напевно навіть вже давно, сайт не моніторив), побачив і логіно подумав, що сам такого в Україні, за таку ціну та комплектуючі, ніколи не складу. Тим більше, що з'явилась можливість привезти з Німеччини майже за безцінь. От тільки думаю чи встигну я все продати, щоб в 21-й ростовці не проґавити. Хоча я в це не вірю :_03:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чекай.. ти взяв 23" ростовку.. а другий вел береш 21"?

Який в тебе зріст?..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

185, хоча суть не в тому зараз. катав на гібриді з такою ж ростовкою (23") і нічого, живий)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну олені.. ми тут розпинаємось.. обговорюємо.., а люди навіть зарегані на борді.. купують 23" найнерські рами на 185 зріст.

Мож тобі якийсь велобаран який в сідлі 100 днів.. король форумів... це порадив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Новачку.. не страшно.. продасиш.. купиш своєї ростовки..

Я просто прозрів, як прочитав.. Вибач.. емоції.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну олені.. ми тут розпинаємось.. обговорюємо.., а люди навіть зарегані на борді.. купують 23" найнерські рами на 185 зріст.

Мож тобі якийсь велобаран який в сідлі 100 днів.. король форумів... це порадив?

Тут сколько не распинайся, если человек ищет трудностей, он их найдет. Сегодня, например, мне один, давно зареганный, объяснял, что гидропаки (кемелбеки) плохие, от них вода резиной пахнет. Потому что ему другой, давно зареганный, об этом сказал. У него вода три дня в кемеле побыла и завоняла. Что ему до того, что столько народу пользуются кемелами годами? Он себе выбрал авторитет авторитетней :)

185, хоча суть не в тому зараз. катав на гібриді з такою ж ростовкою (23") і нічого, живий)

А никто ж и не говорит, что это вопрос жизни и смерти. Конечно - живой

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Новачку.. не страшно.. продасиш.. купиш своєї ростовки..

Я просто прозрів, як прочитав.. Вибач.. емоції.

нічого, я розумію.

та наче і читав, і знав. але емоції взяли верх і замовив раму, хоча навіть Ярик зауважував на цьому

ну нічого, на помилках навчусь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 2 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...