Перейти до змісту

Правда, чи "наколка"?


Doctor

Рекомендовані повідомлення

Недавно побачив в продажі "Нейтралізатор торсіонного поля" для моб. телефонів, а також і для компів, СВЧ-печей, тощо

Детальна інформація є на http://spinor.kiev.ua/

Чи то просто дурять "нашого брата", чи й справді в цьому щось є.

Мені чомусь мало віриться, що проста голограма, приклеєна до мобілки, може якось на щось впливати.

Цікаво що і хто думає з цього приводу.

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але ж все таки цим займався не один інститут.

Крім того є підтвердження працездатності цього винаходу.

І ніби то виглядає все правдиво.

Але чи то наука так далеко зайшла вперед, чи... просто видає, що вона так далеко зайшла :excl:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

что такое "эффект плацебо" надеюсь знаешь? причем есть теория, что лечебный эффект прямо пропорционально зависит о суммы уплаченной за "волшебную таблетку" :excl:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот-вот!

ХЕРбалайф тоже проходил неоднократные исследования и подтверждения своей уникальности и незаменимости!!! :excl:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

отмотаем на 30-50-100 лет назад..

кто знал что такое радиация? ни вкуса, ни запаха, и если не злоупотреблять - поплохеет не сразу...

даже те кто изучал это всё работали безо взяких защит (грузили уран лопатой и т.д.)

а сейчас... любая бабка знает что такое радиационный фон, и имеет дозиметр под подушкой...

так что, возможно, через Хцать лет что то похожее будет с торсионными полями.....

вывод: есди можеш потратить 100$(такая цена раньше была, сейчас незнаю сколько) без ущерба бюджета - токупай

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю, еслиб зевс имел 100 уей, он бы купил...

а я бы -нет, даже имея миллион..

дело в здравом смысле и в отсутствии паранойи.....

а если пройти по сцылке, все станет абсолютно понятным.....

полей таких нет в природе, а если даже есть, то я пойду к ворожке, потому как она про них расскажет больше...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок ефекту плацебо згоден. Але в цьому випадку наводять докази не тільки суб"єктивні, але й об"єктивні.

Існує прилад (ИГА-1), який позволяє вимірювати ті самі ж торсіонні поля, і яким проводилися заміри до і після використання захисту.

Хоча...

Торсіонні поля ще дуже мало вивчені, і це все може бути лише теорією, а покази приладу можуть спотворюватися просто через недосконалість самого приладу (а може він не торсіонні поля вимірює, а щось інше).

Ніхто ж не може точно доказати, що ці поля нейтралізуються, чи змінюють направленість.

До того ж хто дає гарантію, що ці ж самі поля, після впливу на них, не переходять в більш небезпечну для здоров"я форму і т.п.

Наскільки мені відомо з курсу фізики: "Ніщо не виникає ні з чого, і ніщо не зникає безслідно. Просто енергія перетворюється з одного виду в інший."

Отже й торсіонні поля нікуди не діваються.

Питання звичайно спірне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

УАУ! Дохтур(звиняйте за фамильярность ), более лаконичного и научно обоснованного объяснения парадокса трудно придумать!!!!

Так что +18 к рейтингу!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виходить, що сам питання задав, сам і відповів :)

І все ж питання так і залишається відкритим.

А може хтось докаже :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виходить, що сам питання задав, сам і відповів :)

І все ж питання так і залишається відкритим.

А може хтось докаже :)

сагласен с Зевсом....

вопрос закрыт.....

ни один из нас не имеет достаточной компетенции для ответов...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тикніть мене носом в реальний підручник в якому про торсіонні поля хоч щось написано. А до того буду вважати шарлатанством.

Це ж треба, на чистому місці стільки всього навигадувати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я працюю в одній веселій державній канторі, :)

так вот у нас на всі нащі управління по вісій україні для кожного працівника закупили "ГЕНЕРАТОРИ ЛІВОСТОРОННЬОГО (!!!!!!) ТОРСІОННОГО ПОЛЯ", якщо не помиляюсь по 140 грн за штуку !

ми колись один розковиряли: пласмасова коробочка залита силіконом

О КАК!!!! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Doctor:

присоединяюсь к последнему абзацу -- если поля все-таки существуют, то пост-эффекты могут быть вредны как человека, так и для окружающих. и не факт, что вред проявится сразу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

IMHO, бред все это,типа циркониевых браслетов. Вред конечно есть от всего (солнечная радиация, природное радиационное излучение гранита(щебня), огромное вредное влияние вредных людей, е/м излучение мобильников, вредная среда, некачественная пища,... и т.д.), но если от всего экранироваться (за такую цену), то... и почему именно такое внимание именно к торсионным полям?

Даже не разбираясь что это такое, на основе школьного курса физики можно зделать вывод - маленькая наклейка НЕ МОЖЕТ нейтрализовать вредное излучение ВСЕГО бытового прибора, разве что со всех сторон обклеить ^_^.

А деньги на ветер - ИМХО, преступление против себя...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Не знаю що це за іграшка, але коли проводилась остання радіотрансляція (1986р!!!) за допомогою торсіонних полів вилізло багато ..... потонув адмірал нахімов ..... рванув чорнобиль .......

І взагалі не треба пхати "немиті" руки куди не слід, а то може підзатильників надавати :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а тебе не кажется что очень просто безалаберность людей слить на какие-то торсионные поля? :) не спорю, многие природные факторы имеют на человека как положительное, так и отрицательное влияние, например цикл приливов-отливов и солнечная активность, но решающим фактором все равно остается человек

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто може сказати хоч щось про шкідливість торсіонних полів???

Киньте лінк, якщо маєте.:)

Взагалі на людський організм шкідливо впливають будь-які випромінювання, при умові великої інтенсивності.

Так чому такий ажіотаж???

Ми ж не ховаємося від магнітних полів і від електричних. Працюємо біля потужних магнітів, електродвигунів і т.д. :/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дайте сцилку плз. також на інфу по теорії торсіонних полів, з формулами та виведеннями з класичної теорії, або ж з обгрунтованими поправками до неї. Якщо ж доведеної експериментально теорії не існує, то це всього навсього гіпотеза.

Зі: краще б зробили прилад для відлякування барабашок та гремлінів, може тачка менше віснути буде :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...