Перейти до змісту

Обмін валют


vagus

Рекомендовані повідомлення

Опубліковано
9 минут назад, Volun сказал:

А хіба Приват по 26.50 не бере?

Тому що цей, Puma_BMW, напевно барига, на вестфінанс можна здати по 26.3 долар, а він хоче за скільки само купити. Треба таких бариг банити.

Опубліковано
29 минуты назад, Polystar сказал:

Тому що цей, Puma_BMW, напевно барига, на вестфінанс можна здати по 26.3 долар, а він хоче за скільки само купити. Треба таких бариг банити.

Тихесенько там, на той момент це була робоча ціна, а потім обмінки попереставляли, я попрошу не розкидуватися такими словами, типу барига, якщо не знаєш значення цього слова в наший час!

Опубліковано
1 час назад, LukeN сказал:

продам 1000 доларів по 27,00 тел. 095 489 05 07095 489 05 07

не актуально

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...