Перейти до змісту

Автор першого укр. технотриллера Максим Кідрук везе у Луцьк свою нову книгу


Forever Autumn

Рекомендовані повідомлення

Він їздить по світу. Читає лекції. Пише книги. Подорожує. Живе.

У минулому році його книга БОТ зірвала мізки шанувальників сучукрліт)).

Автор першого українського технотриллера

Максим Кідрук приїздить у Луцьк. УРАААААААААА!!!!

З презентацією книги ТВЕРДИНЯ.

U9ldxciVyoo.jpg

Зустріч відбудеться 28 вересня у Кофеїні.

Час та деталі - згодом напишу ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З прехентацією книги
що то таке, а то відстав я від сучукрліту.

Це не сучукрліт, а опечатка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в мене вже є дві його книжечки Бот і Твердиня. Загалом не погано, сміливо і незвично. Поєднання жахіття амазонської сельви і Рівенського університету водного господарства відбулось досить органічно. Прочитав вже 35 сторінок.

Колись читав Амазонія Джеймса Ролінза, щось схоже, але загалом дуже професійно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

УВАГА. Подію скасовано.

Прошу модераторів видалити тему

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Укрсучліту, сучліту в принципі не існує, є речі цікаві, захоплюючі, професійні, а є щось вторинне, на що просто взападло витрачати дорогоцінні години життя. Якщо ти не вмієш писати цікаво, ідея сприймається важко, або просто відсутня, чого горланити про зникаюче українське книговидання, що книги ніхто не купує, що читають зараз мало. Десь чув, що в Росії ліберальніше законодавство до книговидавців, книжки дешевші і вони наші витісняють. Ясно, якщо друкувати ті ж самі книжки, то куплять дешевшу, але коли різні, то конкуренція розвивається в якості виробу, а не в ціні. Ми купили малим "Кресало" А-ба-ба-га-ла-ма-ги за 70грн, купили б її якщо б вона була за 80-100грн. Бо це книга-шедевр Владислава Єрка, якою захоплюєшся кожного разу як береш в руки. Вона має бути в колекції і нічого кращого ні Раіся ні Європа ще не створили і не створять. Дружина з задоволенням читає "Соло для Соломії" Володимира Лиса, я "Твердиню" Макса Кідрука. Читаю і розумію, що українську книжку фіг завалиш, завжди будуть знаходитись творчі люди, які будуть того ровера пхати через віки.

п.с. Ви б бачили як безпорадно виглядало на форумі якесь потужнє пітерське видавництво з своїми російськими книжками, як біля них було пусто. Ну кому в Україні захочеться купити своїм дітям книгу про рускаго багатиря Ілюшу Муромца, навіть з мегапрофесійними ілюстраціями. Не все втрачено і фіг втратиться:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прочитав:) Витягнула трохи часу, прийшлось трохи змінити свій графік. Все ж 580 сторінок дрібним шрифтом. Сподобалась. Буду читати Бота.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в Луцьку він буде 24.09 в Східно Європейському університеті, ще б знати о котрій та в якому залі?

http://md-eksperiment.org/event.php?id=8365

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...