Olesya Опубліковано 5 Жовтня, 2012 в 05:33 #351 Опубліковано 5 Жовтня, 2012 в 05:33 Шкодер, вітаю! Будь щасливим!
HWman Опубліковано 5 Жовтня, 2012 в 05:35 #352 Опубліковано 5 Жовтня, 2012 в 05:35 Приєднуюсь до вітань, щоб велосипед ніколи не ламався...
nikolas Опубліковано 5 Жовтня, 2012 в 05:35 #353 Опубліковано 5 Жовтня, 2012 в 05:35 Вітаю Діма всього тобі найкращого!!!!!!!
Oksana04 Опубліковано 5 Жовтня, 2012 в 05:57 #356 Опубліковано 5 Жовтня, 2012 в 05:57 Радій життю, посміхайся - будь щасливим!
Zheny@ Опубліковано 5 Жовтня, 2012 в 05:58 #357 Опубліковано 5 Жовтня, 2012 в 05:58 Вітаю Бордівського Хатуль М`адана із Днем Наолдження. Нехай в житті буде якомога більше позитивних моментів. Нехай дітки радують, а дружина кохає. Будь здоровий!
laska Опубліковано 5 Жовтня, 2012 в 06:15 #358 Опубліковано 5 Жовтня, 2012 в 06:15 Велокоту, що вміло насолоджується життям, певно треба бажати тільки одне, лишатися таким, зберігати і далі так вправно примножувати своє щастя! Гарного свята, Дім! Ну і без коте ніяк
mix_forever Опубліковано 5 Жовтня, 2012 в 06:19 #359 Опубліковано 5 Жовтня, 2012 в 06:19 Поздравляю! Всех благ!
Boromir Опубліковано 5 Жовтня, 2012 в 07:13 #361 Опубліковано 5 Жовтня, 2012 в 07:13 Вітаю. Всього самого-самого найкращого ... і побільше.
Dr.Martenz Опубліковано 5 Жовтня, 2012 в 07:17 #363 Опубліковано 5 Жовтня, 2012 в 07:17 Самые искренние поздравления
sweetlena Опубліковано 5 Жовтня, 2012 в 07:18 #364 Опубліковано 5 Жовтня, 2012 в 07:18 Діма, будь! Здоров"я, позитиву, любові!
odna Опубліковано 5 Жовтня, 2012 в 07:20 #365 Опубліковано 5 Жовтня, 2012 в 07:20 В этом случае никак не отделаться стандартным "Будь!" "Юбиляр" - человек крайне неординарный и интересный. Умеет извлекать из всего, с чем встречается по жизни, радости и удовольствия на 150%. Этому можно не только радоваться, но и должно учиться. Ты, Димка, живи, как это только ты умеешь, до-о-олго, а мы подтянемся, по мере способностей.
Phoinix Опубліковано 5 Жовтня, 2012 в 07:24 #366 Опубліковано 5 Жовтня, 2012 в 07:24 Мої вітання з найщирішими побажаннями. За Ваше здоровя.
Tolik_lt Опубліковано 5 Жовтня, 2012 в 07:24 #367 Опубліковано 5 Жовтня, 2012 в 07:24 так як ти розмножився у досить серйозному віці, то я побажаю тобі і надалі зберігати молоду душу, щоб у твоєї доні завжди був молодий тато
GalinkaS Опубліковано 5 Жовтня, 2012 в 07:26 #368 Опубліковано 5 Жовтня, 2012 в 07:26 ВІТАЮ!!!!!! Всього самого найкращого!
Адміністратори t0rik Опубліковано 5 Жовтня, 2012 в 07:33 Адміністратори #370 Опубліковано 5 Жовтня, 2012 в 07:33 Присоединяюсь к поздравлениям! Будь!
shooter Опубліковано 5 Жовтня, 2012 в 07:48 #371 Опубліковано 5 Жовтня, 2012 в 07:48 HB!Щоб задумане і бажане збувалось і приходило легко, без потуг і зусиль!А якщо і доведеться потрудитись, то тільки в задоволення для "душі та тіла" ))
vanus Опубліковано 5 Жовтня, 2012 в 07:58 #372 Опубліковано 5 Жовтня, 2012 в 07:58 Мяв мяв мяу, мяу мяу, мяу муррр!!!!!!8--)))
mike525 Опубліковано 5 Жовтня, 2012 в 07:59 #373 Опубліковано 5 Жовтня, 2012 в 07:59 Гарного каденсу )) !!!
Vika Опубліковано 5 Жовтня, 2012 в 08:14 #374 Опубліковано 5 Жовтня, 2012 в 08:14 Діма, вітаю! Удачі тобі у всьому!
Climber Опубліковано 5 Жовтня, 2012 в 08:17 #375 Опубліковано 5 Жовтня, 2012 в 08:17 Вітаю зі святом!!!
Рекомендовані повідомлення
Заархівовано
Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.