Перейти до змісту

Де є великий вибір нових дитячих колясок?


dance4life2

Рекомендовані повідомлення

а половина ваших польських товарів не та ж сама контрабанда?якщо людина чи інший магазин співпрацює з виробником/постачальником на кращих умовах чим ваш магазин це вже "барига" чи також контрабандист або "кидала"? порадили людині свій магазин та й годі,вона візьме це до уваги й зробить свої висновки.ато аж прям навязуєте його всім.на мою думку цим ви лише відлякуєте людей.

Доречі, майже весь товар, по тій ссилці я давав вище експортуюсь за кордон

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Ми в "Дитячому сні" зазвичай все купуємо. Подобається швидкість обслуговування і асортимент, поки ніяких нарікань немає)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Підніму тему,  на сьогодншній день де найширший вибір калясок в Луцьку?  Мене цікавлять магазини

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, GalinkaS сказано:

Підніму тему,  на сьогодншній день де найширший вибір калясок в Луцьку?  Мене цікавлять магазини

Див.пост вище.

Це мій клієнт, більше ніж там знайти у Луцьку буде важко. Стосовно цін - є дисконти, своїм та постійним "знижки" (пишіть мені в пп, допоможу), ну і там професійний колектив, що шарить в калясках і дівчатка скажуть всі сильні та слабкі сторони кожної з моделей, а не "впарять" саме дороге.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз теж це піднімав питання. В Луцьку для себе відкрив 2 магазини - перший, це Дитячий Сон, де і придбав коляску для дитини, а другий це твінс - що на набережній. Тільки в ТВІНС не сподобалось обслуговування. В дитячому сні - на вищому рівні! Але обидва магазини заслуговують уваги!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коляску купували в "Дитячий сон" (Verdi) - коляска не дешева, але вона того варта, на "базарах" таких нема ))) дуже якісна, через рік - продали трохи дешевше )))

Колиску, не пам'ятаю де купували, але здається виробництва @woodwork ....;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто він сам займається виробництвом колисок,  і завозом в цей магазин колясок? 

4 хвилин тому, Bliksss сказано:

 здається виробництва @woodwork ....;)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@NeoN не буду стверджувати, але здається він...

точно знаю що хтось з бордівчан, якщо треба - можу фото колиски скинути, може хтось впізнає свою роботу ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, Bliksss сказано:

@NeoN не буду стверджувати, але здається він...

точно знаю що хтось з бордівчан, якщо треба - можу фото колиски скинути, може хтось впізнає свою роботу ))

Так, ми їх виготовляємо.

З борди не менше 30ти людей зверталось за весь час...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 14.07.2017 at 13:41, GalinkaS сказал:

Підніму тему,  на сьогодншній день де найширший вибір калясок в Луцьку?  Мене цікавлять магазини

В свій час ,коли шукала коляску,заходила в Дитячий сон - ціни були вищими,ніж аналог в інтернет-магазині на кілька тисяч гривень

На CAM

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, kroha сказал:

В свій час ,коли шукала коляску,заходила в Дитячий сон - ціни були вищими,ніж аналог в інтернет-магазині на кілька тисяч гривень

На CAM

 

 

Я зразу в магазині, перевіряю ціну з інтернету. Не знайшов інших цін. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...