Перейти до змісту

Де є великий вибір нових дитячих колясок?


dance4life2

Рекомендовані повідомлення

Підскажіть, де у Луцьку є магазини з великим вибором нових дитячих колясок? У Тигресі і Пелікані був.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є ще інтернет-магазин agugu-shop. Знаходиться ніби в Луцьку, але контактні телефони, що є на сайті не відповідають. Хтось знає, чи цей магазин працює взагалі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інет-магазин Тосі-Тосі (луцький). Рекомендую (мав справу). А вживу на варшавці (подивитись, поговорити) приблизно в цьому місці (гугл карти) 50.758847, 25.354728. Словесний опис: від центрального входу на Кравчука прямо, минути "Шанс", наступний ряд ПРАВОРУЧ, по ньому приблизно до середини, і там же справа дві точки. В другій (де або старша жіночка, або молодий чоловік) толково все пояснять. Точка зразу ЗЛІВА від входу - ПОГАНА (хамовиті, самовпевнені і часто п'яні продавці). Відпишетесь. ;-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще є на Північному базарі магазин \біля продуктових\ - колись був непоганий вибір, зараз точно не скажу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... Точка зразу ЗЛІВА від входу - ПОГАНА (хамовиті, самовпевнені і часто п'яні продавці)...

Брав у них коляску. Коли вибирав, то в колясках не розбирався абсолютно, тому і повівся на "казки" цих продавців.. Розрекламували, що весь модельний ряд з Польщі, все надійне... Пізніше виявилось, що таки брешуть! Точку не рекомендую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми вибрали собі у Twins на Кравчука 15а, тел. з їх візитки 0994046655 або (0332)713177, це біля колізею, вибором задоволені, сходіть подивіться, мо й собі що підберете.

Правда не скажу , що там дешево але у них єдиних тоді була потрібна нам модель.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

краще kidstaff

Знайшов тільки одну нову у Луцьку

Ви в Луцьку придивіться, пощупайте, а там замовляйте - якщо в нас за 2000, наприклад, то на кідстафі за 1800-1900 з доставкою. Ми, наприклад, свою Capella S-802 green checkers (див. відгук від 03.05.2013) брали в цього користувача. Проблем, крім спочатку повідомленої меншої ціни (ціни за модель 2010 року) :) , не було.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інет-магазин Тосі-Тосі (луцький). Рекомендую (мав справу). А вживу на варшавці (подивитись, поговорити) приблизно в цьому місці (гугл карти) 50.758847, 25.354728. Словесний опис: від центрального входу на Кравчука прямо, минути "Шанс", наступний ряд ПРАВОРУЧ, по ньому приблизно до середини, і там же справа дві точки. В другій (де або старша жіночка, або молодий чоловік) толково все пояснять. Точка зразу ЗЛІВА від входу - ПОГАНА (хамовиті, самовпевнені і часто п'яні продавці). Відпишетесь. ;-)

Сьогодні був на варшавці, зайшов в точку, що на вході зліва, продавець випивший, модель коляски знає, а марку не пам*ятає. Я заціквлений своїм вибором, а він змушує дивитися на іншу, яка зовсім не цікава. Потім пішов у дитячий магазин (контейнер) "ЛІ лі", там зрозуміло і грамотно мені розказав продавець (молодий чоловік), що як і куди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продавець, що зліва, говорив що коляска Zarina - Польща, а насправді http://www.angelivka.te.ua/ru/opys-kolyasky/?id=23 виробник Україна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Ми купували собі коляску в Ярмарку навпроти Старого ринку. Купували нову Адамекс польського виробництва, але там ще і б/у коляски продаються. Продавець, молодий чоловік, все зрозуміло пояснив і показав. Ціни в нього дешевші ніж на Варшавці і на Північному. Так що рекомендую ще і таку точку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Недавно завітали з чоловіком в магазин дитячих товарів "Дитячий Сон", що знаходиться по вул. Гулака-Артеморського 15 а (біля Пологового будинку). Були приємно вражені великим асортиментом товару.Товар різноманітний і якісний, можна підібрати на свій смак і, що дуже важливо в наш фінансово нестабільний час ціни помірні та доступні. Дівчатка, продавці-консультанти консультацію надали професійно та зрозуміло. Велике їм ДЯКУЮ! Також великим плюсом для мене є те, що всі товари можна переглянути на сайті www.dson.com.ua.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Через і-нет магазини не рекомендую брати, краще вживу потрогати, перевірити на якість, скрипи, цілісність, стан та комплектацію, недобросовісних продавців вистачає. Ще питання гарантії є, в і-нет магазинах (дрібних) поняття гарантії розмите, в магазинах же по факту приходите і вирішуєте питання на місці, а різниця у ціні не настільки аж відрізняється щоб забути про гарантію, піти на ризики якості тощо.

Стосовно магазинів то один із найбільших за вибором то маг.Дитячий Сон на Гулака, постійні акції та знижки, дисконти і т.д. гарантія 100%, якість, асортимент тощо, також можливість доставки, отримання товару в кредит у різних банках. Пересікаюсь з ними досить часто, тож про порядність та ввічливість колективу теж можу позитивно сказати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Недавно завітали з чоловіком в магазин дитячих товарів "Дитячий Сон", що знаходиться по вул. Гулака-Артеморського 15 а (біля Пологового будинку). Були приємно вражені великим асортиментом товару.Товар різноманітний і якісний, можна підібрати на свій смак і, що дуже важливо в наш фінансово нестабільний час ціни помірні та доступні. Дівчатка, продавці-консультанти консультацію надали професійно та зрозуміло. Велике їм ДЯКУЮ! Також великим плюсом для мене є те, що всі товари можна переглянути на сайті www.dson.com.ua.

Не знаю,як зараз - заходила я в цей магазин кiлька мiсяцiв тому

На 2 позицii,якi конкретно мене цiкавили - цiни були завищенi

На дитяче лiжко Верес - на пiвтори сотнi,а на каляски cam - на кiлька тисяч

Так,магазин у них гарний ,дуже хорошi консультанти - але треба добре дивитися на цiни

Все необхiдне купувала в iнтернетi,менi було так зручнiше.I вигiднiше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оці півтори сотні різниці на ліжку Верес платяться за доставку кур'єру, от і виходить один до одного. А припустим у вас шарнір зламається, що робити будите? Сервісного Верема немає, на завод особистого прийому немає, в кращому випадку просити і-нет маг.щоб вирішив притання, але це лишні проблеми. Ще нюанс, кур'єр може покоцати ліжко під час доставки навіть з обрештуванням, сам регулярно стикаюсь з такими проблемами.

Наскільки я знаю, Cam це Італія, і ціни там немаленькі по ''умолчанію'' веазана ціна в і-нет незавжди відповідає дійсності та є поняття старих залишків. Оскільки деякі організації мають великий запас поодукції, котрий купувався за старим курсом, вони й ставлять старі ціни, а магазини, в яких оборот великий ціну встановлююиь відповідно до ціни постачальника (євро) та нинішнього курсу.

Так, звичайно рівняти ціни треба, але я дав пораду відповідно теми і застереження щодо халеп, котрі можуть статися. Незавжди та сотня гривень вартує тих нервів та проблем котрі можна отримати купуючи ''кота у мішку''.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оці півтори сотні різниці на ліжку Верес платяться за доставку кур'єру, от і виходить один до одного. А припустим у вас шарнір зламається, що робити будите? Сервісного Верема немає, на завод особистого прийому немає, в кращому випадку просити і-нет маг.щоб вирішив притання, але це лишні проблеми. Ще нюанс, кур'єр може покоцати ліжко під час доставки навіть з обрештуванням, сам регулярно стикаюсь з такими проблемами.

Наскільки я знаю, Cam це Італія, і ціни там немаленькі по ''умолчанію'' веазана ціна в і-нет незавжди відповідає дійсності та є поняття старих залишків. Оскільки деякі організації мають великий запас поодукції, котрий купувався за старим курсом, вони й ставлять старі ціни, а магазини, в яких оборот великий ціну встановлююиь відповідно до ціни постачальника (євро) та нинішнього курсу.

Так, звичайно рівняти ціни треба, але я дав пораду відповідно теми і застереження щодо халеп, котрі можуть статися. Незавжди та сотня гривень вартує тих нервів та проблем котрі можна отримати купуючи ''кота у мішку''.

Сама працюю в торгівлі - і знаю,що таке ціни по-старому курсу і по-новому

ціни порівнювала на той момент по новому курсу

я розумію,що Ви співпрацюєте з магазином ,тому і будете на їх стороні

і магазин дійсно гарний і великий,але мені здається що то просто якось не солідно ,коли ціна в магазині ВИЩЕ рекомендованої роздрібної виробником

я ж звичайний покупець

так, сотня гривень можливо і не вартує тих нервів,але коли тобі потрібна не одна позиція,то сотні перебігають в тисячі

речі я купую для того,щоб служили ,а не ламалися

але якщо вже щось станеться,то в чоловіка руки ростуть звідки треба і в більшості випадків справляємося власними силами

і як п.с. ліжко приїхало до нас Делівері - було перевірене на місці ,з ним все гаразд

А якщо вже покупка дороговартісна ,і в інтернеті вона суттєво дешевша - завжди є 2 варіанти : наложенний платіж і організувати зустріч

Я обрала 2 варіант

Розумієте,бажання - тисячі можливостей . Не бажання - тисячі причин !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сама працюю в торгівлі - і знаю,що таке ціни по-старому курсу і по-новому

ціни порівнювала на той момент по новому курсу

я розумію,що Ви співпрацюєте з магазином ,тому і будете на їх стороні

і магазин дійсно гарний і великий,але мені здається що то просто якось не солідно ,коли ціна в магазині ВИЩЕ рекомендованої роздрібної виробником

я ж звичайний покупець

1. Щоб порівнювати ціни потрібно знати чи актуальна ціна виставлена в інтернеті. Щоб це дізнатися потрібно спробувати купити дану річ да даною ціною.

2. На коляски CAM, в магазині "Дитячий Сон", не можу бути вища ціна ніж в інтернеті, тому що є ОДИН офіційний дистрибюто цих колясок в Україні, і в нього і ми притримуємось МІНІМАЛЬНИХ рекомендованих цін. Якщо в інтернеті дешевше КАМ, або його там немає по факту, або це контрабанда.

3. Якщо ви працюєте в торгівлі то повинні були б знати, що максимальні рекомендовані ціни можуть бути на певну групу соціальних товарів (курупи, м'ясо, молочка, хліб і тд.). Но ні як не на дитячі товари. У всіх інших випадках виробник дає МІНІМАЛЬНІ роздрібні ціни. Щоб деякі "умнікі" не демпінгували в інтернеті ставлячі націнку на коляску КАМ 100-200 грн. Повірте таких даже в Луцьку вагон.

Повірте ціни як для Луцька у нас дуже нормальні. Звичайно на ринку ви зможете десь знайти коляску на 100 грн дешевше ( і то зараз наврядчи). Але там вам не нададуть якісну консультацію, непосміхнуться та не привітаються при вході, там немає такого асортименту та таких додаткових сервісів як безкоштовна доставка до дверей, там не завжди вирішать проблему з поломкою, навіть через рік-два часу можна зробити ремонт безкоштовний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось тут: http://rozetka.com.ua/prams/c100389/view=tile/

Взагалі все продають.

Є ще й інші, крім анекса, заводи на наших просторах, але про них говорити не стану, ібо потім мене ругати будите за те що гівно неякісні вироби придбали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сама працюю в торгівлі - і знаю,що таке ціни по-старому курсу і по-новому

ціни порівнювала на той момент по новому курсу

я розумію,що Ви співпрацюєте з магазином ,тому і будете на їх стороні

і магазин дійсно гарний і великий,але мені здається що то просто якось не солідно ,коли ціна в магазині ВИЩЕ рекомендованої роздрібної виробником

я ж звичайний покупець

1. Щоб порівнювати ціни потрібно знати чи актуальна ціна виставлена в інтернеті. Щоб це дізнатися потрібно спробувати купити дану річ да даною ціною.

2. На коляски CAM, в магазині "Дитячий Сон", не можу бути вища ціна ніж в інтернеті, тому що є ОДИН офіційний дистрибюто цих колясок в Україні, і в нього і ми притримуємось МІНІМАЛЬНИХ рекомендованих цін. Якщо в інтернеті дешевше КАМ, або його там немає по факту, або це контрабанда.

3. Якщо ви працюєте в торгівлі то повинні були б знати, що максимальні рекомендовані ціни можуть бути на певну групу соціальних товарів (курупи, м'ясо, молочка, хліб і тд.). Но ні як не на дитячі товари. У всіх інших випадках виробник дає МІНІМАЛЬНІ роздрібні ціни. Щоб деякі "умнікі" не демпінгували в інтернеті ставлячі націнку на коляску КАМ 100-200 грн. Повірте таких даже в Луцьку вагон.

Повірте ціни як для Луцька у нас дуже нормальні. Звичайно на ринку ви зможете десь знайти коляску на 100 грн дешевше ( і то зараз наврядчи). Але там вам не нададуть якісну консультацію, непосміхнуться та не привітаються при вході, там немає такого асортименту та таких додаткових сервісів як безкоштовна доставка до дверей, там не завжди вирішать проблему з поломкою, навіть через рік-два часу можна зробити ремонт безкоштовний.

а половина ваших польських товарів не та ж сама контрабанда?якщо людина чи інший магазин співпрацює з виробником/постачальником на кращих умовах чим ваш магазин це вже "барига" чи також контрабандист або "кидала"?

порадили людині свій магазин та й годі,вона візьме це до уваги й зробить свої висновки.ато аж прям навязуєте його всім.на мою думку цим ви лише відлякуєте людей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...