Перейти до змісту

Художні вироби з дерева


Lembas

Рекомендовані повідомлення

  • 2 тижня потому...

Якось так

Я далекий від цього, але мені здається, що тут має бути щось легше.

Якщо для себе чи не серійне виробництво то цілком достатньо, чпу штампує серійні партії, хоча для себе колись думав придбати недорогий варіант (20 тис.грн).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

ЧПУ це добре, але лише в тому випадку, коли виробник вказує, що ним користується для виготовлення різьби.

А коли заходиш на ринок, бачиш різьбу зроблену на ЧПУ, незашліфовану навіть, і клянеться що то ручна робота - аж верне :0152:

Щодо мене, користуюсь різцями і стамесками фірми Stubai, Pfeil, Franko (трішки гірші). Інструмент недешевий, від 275 грн/шт, але він того вартий. "Франко" трішки дешевші, але і "писати" по дереві він починає набагато раніше.

Можна робити інструмент самому, звісно він буде менш якісним. Я колись робив з напильників, автомобільних ресор, ще кільце підшипника розгинав. Думаю головне вгадати з закалкою, і щоб м'який не був, і щоб не кришився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В процесі навчання...

це, напевне, в процесі роботи а не навчання, слишком уж класно вийшло, навчаючись хлопці какашьки роблять, в основному...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хрест цікавий, можна більше фото? Якої товщини? Чим випилюєте по контуру?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цей хрест використовувався як форма для лиття, він двухсторонній...одна сторона має десь 3-4 мм. Випилював його звичайним ручним лобзиком. Фото нажаль більше немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 4 тижня потому...

Можливо не в тему, але ось таку пораду дам, знайомі, котрі займаються різьбою по дереву беруть цікаву нітро пропітку, сохне за 3-5хв в залежності від товщини нанесення, легко шліфується, дуже гарно дивиться та поверх цієї пропітки можна нанести фарби та лаки на водній основі (!). Дає пристойний сухий залишок та стійка до пошкоджень, ціна в районі 80грн/л. Є ще просто лак на водній основі прозорий, якість трішки гірша, але ціна 38грн/л та відсутність будь-яких запахів.

Пи.си. то не реклама, я не зацікавлена особі і нічого не продаю. Кому цікаво дам телефони та скажу де брати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Натільний декоративний хрестик, вирізьблений з сливи, лак, вощений шнурочок, ціна 40 грнpost-16012-0-70849400-1417131849_thumb.jpost-16012-0-78257400-1417131867_thumb.j

Натільний декоративний хрестик, вирізьблений з вільхи, морілка, вощений шнурочок, ціна 40 грн

post-16012-0-74269900-1417131941_thumb.j

Можливе виготовлення хрестиків, кулончиків з інших порід дерева.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Натільна підвіска, вирізьблена з червоного дерева, лак, вощений шнурочок. Можливе виготовлення з іншої породи дерева. Ціна 50 грн.

post-16012-0-03948500-1417279274_thumb.j

post-16012-0-10214400-1417279284_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Столярам адресовано: маю контакти людей котрі реалізовують віск, так, саме віск. Без запаху, натуральний (відносно) котрим можна покривати вироби з дерева. Захищає від забруднення, легих пошкоджень, зберігає натуральний колір деревини, не піднімає ворс тощо. Кому цікаво контакти людей в пп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...

Народ, а тут є ті хто ганяє фрезер по дереву на ЧПУ станку?

є користувачі, я в них замовляв деталі деякі, а що конкретно треба?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...
  • 1 рік потому...

Доброго дня. Підкажіть, будь-ласка, хто працює на ЧПУ по дереву. Дайте контакти. Дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

Підкажіть де у Луцьку можна купити різці по дереву,більш меньш норомальної якості.Звісно професіональний поки не потрібний,хочу щось спробувати зробити своїми руками

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Адреналін сіті зараз якраз #korsakcarvingfestival, є на що подивитися поціновувачам...

image.thumb.png.2e24a0b1692022ba171662bf02341ba6.pngimage.thumb.png.3395835cdd97928532930d57c457c4ad.pngimage.thumb.png.ee170bc950bdf611cf977c8a96da067c.pngimage.thumb.png.bf5eef39e780abb38a24ec133114ff73.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Всім привіт. Підкажіть будь ласка , до кого можна звернутись щоб виготовив пару шкатулок, нарди і т.д. , з мягких порід дерева, для подальшої різьби. Матеріал можу надати, а може вже є готові заготовки. Бурса №2  не можливо домовитись ,в них зараз аврал, сказали в кінці січня підходити.Великі столярки цим займатись теж не хочуть.Можливо в когось є знайомі яких це зацікавить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...