Перейти до змісту

Художні вироби з дерева


Lembas

Рекомендовані повідомлення

в 5-му класі нас ввели курс трудового навчання і незадовго після того були практичні начання токарної деревообробки. незанятні такі роботи і вироби в результаті -- ручки до напильників. Але чомусь так приїлось... шкільний токарний деревообробний верстат СТД-120М залишався в захмарних мріях, і я став ритись по кутках, шукати моторчики, спершу були двигунчики від старих радіол, побутових витяжних вентиляторів, насаджував на вал деревяшку і з горем пополам точив колесики до машинок ну і все таке. з часом спромігся купити промисловий трифазний двигун, стало веселіше -- кружки, підсвічники, ручки, макети різних фасонних поверхонь -- гранати, міни, поршні. Потрошку металеві вироби став точити -- рукоятки, плунжери... пройшло 16 років. маю двигунів зо 5, декілька спроб саморобних верстатів, один заводський верстат. Признаюсь чесно -- не точив років 3-4, але так руки сверблять що небуть виточити. І наче нічого художнього в моїх творіннях нема, ну як... намагався вводити якісь красоти, -- тороїди, бочкоподібні, корсетоподібні форми, пазики, врізочки, випали тертям... але викладати якось стиднувато)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А нарды сделать сможешь?

Ніколи раніше їх не робив, але якщо прикласти трішки зусиль, то будуть гарні нарди :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А нарды сделать сможешь?

Ніколи раніше їх не робив, але якщо прикласти трішки зусиль, то будуть гарні нарди :_02:

Если возьмешся за роботу, не бесплатно конечно, скинь свои контакты в ЛС
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

загнав мене в глухий кут своєю логікою)) експортуєш в потрібний формат (OBJ/ STL)чи потрібну программу і все.

мені звично в максі робити,а далі як замовник скаже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

макс, особливо останні версії рулить тим, що має багато форматів експорту, зазвичай пластмасові технологи вимагають 3дс формат. Просто я знаю, що більшість ЧПУ верстатів метало і деревообробки вимагають спеціального формату. ну це старіші верстати і технологи в спецформат переганяють намісці безпосередньо перед обробкою.

У макса бездоганне асоціювання з більшістю 3Д програм і модулів, а з рідним автодесковським АвтоКАДом якось карявенько співпрацює.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дуже гарно. сам вссе намагаюсь спробувати різати по дереву, але все боюсь що в мене нічого не вийде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сам вссе намагаюсь спробувати різати по дереву, але все боюсь що в мене нічого не вийде.

боятись не варто. просто треба спробувати. да, може не вийти зразу - це нормально, не потрібно опускати рук і пробувати знову і знову. отаке наприклад теж не зразу вийде, навіть при обробці на верстаті:

tokarnaya-obrabotka-drevesinyi.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виставляйте фото і свіоїх робіт.

робив десь 2-3 роки тому

A0dm6.jpg
MszkR.jpg

дещо лінь дороблювати :)

lPfgk.jpg

І цього б доробити :)

AxMD.jpg

Таке рахується? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та по різному, залежно від призначення виробу. Вішак, тарілку і брошку з вільхи, накладку з липи. М'якші породи легше ріжуться :_02: Для декорування використовую прозорий нітролак, або ж на масляній основі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 11 місяців потому...

Накладка, в даному випадку на холодильник.

Це сучок зверху? таке нічим не шпаклюєте?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Накладка, в даному випадку на холодильник.

Це сучок зверху? таке нічим не шпаклюєте?

Так, невеличкий сучок. Особисто мені так більше подобається, коли без шпаклівки, суто дерево, а якщо на продажу, то звісно треба шпаклювати (робив для себе).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...