Перейти до змісту

Домашня малина


andriy1983

Рекомендовані повідомлення

Маємо невеликий клаптик малини. Собі уже наморозили і варення наварили - на зиму запаслися :_04: . Маємо надлишок. Вирощена виключно "як для себе". Тому кого цікавить можемо продати. Але пишу на перід - малини не багато - думаю зможемо привезти десь по 4-5 кг два рази в тиждень. На неділю матимемо. Фото можна побачити тут - http://board.lutsk.ua/topic/136200-rozsada-sunic/ Вартість - 15 грн/кг

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 150
  • Створено
  • Остання відповідь

якщо цікавить то в с. Маяки приймають по 13,5 грн кілограм оптом скільки завгодно, але точних координат скупки не маю, треба запитати в селі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маємо лише надлишки по 4-5 кг,тому здавати не зовсім зручно.Та все ж дякую.Але стосовно конкретних контактів у Маяках буду дуже вдячний,так як на наступний рік,якщо все буде добре,матиму багато малини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

andriy1983, потрібно запитати в селі в місцевих вони там всі повинні знати, зараз на жаль тудою не їжджу і нема часу, по можливості розпитаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

малину продано. наступна буде в понеділок на вечір - думаю кг 5 буде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На понеділок уже замовлено.Наступний врожай скоріш за все будемо збирати у четвер. Звертайтеся))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Новий врожай))

Малинка супер, взяв вже з 20кг., рекомендую!

Смачна, гарна, майже одна в одну, в мене на дачі така не виростає, вже які тільки саджанці не пробував!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...