Перейти до змісту

paksivatova

Рекомендовані повідомлення

В мае этого года сам лично видел в Кракове Porshe Cayenne на киевской регистрации с номером А777А, как он там рассекал?..... ХЕЗ

Оффтоп: В Канаде моему другу его друзья на Д.Р. подарили номер DENIS, без его участия внесли в полицейскую базу и закрепили за его авто, цена вопроса 130 канадских у.е.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 55
  • Створено
  • Остання відповідь

Короче деньок треба потратити, а то і 2.

Кхм, я 5 дней потратил, правда, просто поставить на учет авто. Второй раз за один день сделал, воспользовался услугами решал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мае этого года сам лично видел в Кракове Porshe Cayenne на киевской регистрации с номером А777А, как он там рассекал?..... ХЕЗ

Оффтоп: В Канаде моему другу его друзья на Д.Р. подарили номер DENIS, без его участия внесли в полицейскую базу и закрепили за его авто, цена вопроса 130 канадских у.е.

Чесно кажучи, мав би я Porshe Cayenne на киевской регистрации с номером А777А, то певно і сам так їздив. Тикнув би кому треба на таможні стольнік, якщо б вже реально до..балися. А по Польщі їздити хоч на яких номерах - звідки поліцаї польські знають які на даний час в Україні єдино правильні (в нас що не день, то пАкращення) - аби тільки не було букв кирилицею.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю "тигрес 1", "тигрес 2" - це лице компанії , і правила поведінки навчанні водії. Не так як номер "МАХ")))) (нічого особистого)

це машини власників.

А номер "МАХ" був колись у того пана, який зараз в депутати міськради балотується і на бігбордах разом з Юльою сфотографований. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачив у Запоріжжі черевички із номерами "Кур'єр-1" 2 3 і т.д. Чи то "Наталі-1" Наталі-2 . Доставка журналів "Наталі".

Це да.

Номери будуть пов'язанi з роботою :g14:

Так що розчарую всiх критикiв,номерiв "Катька" не побачите

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...