Перейти до змісту

Порадьте електрочайник


INVICTUS

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня! Потрібна порада по вибору електрочайника додому. Матеріал тільки метал, або кераміка(на крайняк скло), ємність не менше 1,7л. І чи варто брати щось типу цього http://bt.rozetka.com.ua/saturn-st-ek8035/p225639/#tab=characteristics ?

Підкажіть, наперед вдячний!)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чекаємо тем "Порадьте туалетний папір!" та "Порадьте господарче мило!"

ха-ха, Петросян. До чого це сказано?

якщо я ними не користувався практично(лише на офісі чай п'ю і то рідко) і не розбираюся в них, тим паче "термопот" - такого взагалі не бачив, то чому я не можу спитати поради у тих людей, які в цьому розуміються і можуть щось підказати??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Я б Сатурн не брав собі

2. Матеріал чайника не має значення, пластиком не чути навіть у дешевих моделях. Зате пластиковим майже неможливо обпектися (об корпус), на відміну від металевих чи скляних/керамічних.

3 Чи є потреба в термопоті? Імхо дисковий тен краще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Я б Сатурн не брав собі

2. Матеріал чайника не має значення, пластиком не чути навіть у дешевих моделях. Зате пластиковим майже неможливо обпектися (об корпус), на відміну від металевих чи скляних/керамічних.

3 Чи є потреба в термопоті? Імхо дисковий тен краще.

за Сатурн згоден

а по матеріалу - не довіряю пластику... в нас на офісі металевий і при повному закипанні теж не обпечешся.. гарячий, але не настільки

термопот доволі зручна. я так зрозумів, штука... часто хочеться попити просто холодної кип'яченої води, а часом швиденько чайок зварганити, плюс помпа

а за спіральні навіть мови нема - нізащо не візьму, лише дисковий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за Сатурн згоден

а по матеріалу - не довіряю пластику... в нас на офісі металевий і при повному закипанні теж не обпечешся.. гарячий, але не настільки

термопот доволі зручна. я так зрозумів, штука... часто хочеться попити просто холодної кип'яченої води, а часом швиденько чайок зварганити, плюс помпа

а за спіральні навіть мови нема - нізащо не візьму, лише дисковий

Якщо металевий не печеться, значить всередині він пластиковий, лише обшивка металева, для декору. А пластику не довіряєш зря.

Термопот в Сатурна - це лишній привід відвідати їхній сервісний центр.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nickel, вибач за офтоп.

Суто цікаво: чому не сатурн? так, на майбутнє знати

на роботу купив чайник сатурн (що перше попалось на очі з "недорого")

працює вже третій рік абсолютно без нарікань. кип"ятить воду 2-3 рази в день.

Мені просто повезло? (я нічого не хочу доказувати - просто на майбутнє відгуки згодяться)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за Сатурн згоден

а по матеріалу - не довіряю пластику... в нас на офісі металевий і при повному закипанні теж не обпечешся.. гарячий, але не настільки

термопот доволі зручна. я так зрозумів, штука... часто хочеться попити просто холодної кип'яченої води, а часом швиденько чайок зварганити, плюс помпа

а за спіральні навіть мови нема - нізащо не візьму, лише дисковий

Якщо металевий не печеться, значить всередині він пластиковий, лише обшивка металева, для декору. А пластику не довіряєш зря.

Термопот в Сатурна - це лишній привід відвідати їхній сервісний центр.

ні, я загалом питав, чи нормальна штука термопот... не тільки виробництва Сатурна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Беріть термопот і не турбуйтесь, я собі привіз з Росії, всі задоволені, бо не потрібно вранці чекати доки закипить вода. Економічний, бо потужність 800 вт, при тому що це майже термос, при охолоджені догріває воду, або самі самі можете нажати кнопку для догріву. Буває, що вранці воду відключать, а так хоч в термосі-чайнику є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В чайниках надаю перевагу марці Тефаль . Запаха пластмаси не відчуваю,служить роками ,тихо працює,гарний зовні.

Що ще потрібно ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Термопот - єт ж просто чайник + функция термоса. Ничего сложного я думаю в технологии там нет. Так что берите любой, только не самый дешевый. Посмотрите нижний ценой придел, и так примерно средненькое что-то берите и не прогадаете. Ну типо такого . Но это Сатурн как-то даже по виду стремноват :_40:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Незнаю, як в кого, але в мене дисковий, пластмасовий Сатурн служить вже 7-й рік, ніколи, ніяких проблем з ним не було.

P. S. сама в шоці, вже хочеться обновку, а він справно працює))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я б радив скляний з функцією підігріву, якщо треба постійно гаряча вода, метал і пластик додають у воду свої мікроелементи однозначно, скло найбезпечніше, щодо марок - майже всі виготовлені в китаї, saturn, vitek, scarlett, clatronic і багато інших одного поля ягоди, дорожчі за 500 грн. можуть бути також китайцями але якіснішими бо брендові

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nickel, вибач за офтоп.

Суто цікаво: чому не сатурн? так, на майбутнє знати

на роботу купив чайник сатурн (що перше попалось на очі з "недорого")

працює вже третій рік абсолютно без нарікань. кип"ятить воду 2-3 рази в день.

Мені просто повезло? (я нічого не хочу доказувати - просто на майбутнє відгуки згодяться)

Бо стільки браку як у них, майже ні в кого немає. З чайником не повезло, просто всі чайник рідко ламаються, там немає чому ламатися, на відміну від термопотів (помпа). В самого є техніка Сатурн, також з розряду "немає чому ламатися" плюс мав можливість вибрати. Наприклад тепловентилятор, включив зранку і до вечора не виключав, якщо він день відпрацював і не здох, то буде робити ще довго, зазвичай заводський брак в них вилазить ще в перший день роботи. Так і сталося тепловентилятор працює вже років 5.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ні, я загалом питав, чи нормальна штука термопот... не тільки виробництва Сатурна

Термопот - чайник з помпою. А це двигун + трубки (страшні не самі трубки, а їх з'єднання) + клапани + додаткові кнопки. Все це рухається, треться, вкривається накипом, барахлить, заклинює і ламається. Не вів статистику, але так на око, на гарантійний ремонт попадав кожен 10 термопот і, для порівняння, 1 з 100 чайників. А в класичному чайнику всього три запчастини, тен, термостат, кнопка включення. Ну ще корпус, який можна побити, якщо скляний чи фарфоровий, пластик б'ється вкрай рідко, метал гнеться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...