Перейти до змісту

shopogolikUK

Рекомендовані повідомлення

<br />На Теско знижка на самому сайті мінус 20% + Ваших мінус 10 - виходить мінус 30%. Чи Ви просто зі знижки в 20%, що є на сайті забираєте собі 10% ? <br />

Шановний конкуренте! Якщо Ви цим постом вирішили прорекламувати свої послуги, то це, мабуть, не надто вдала спроба... Попри те, що Ви добре вмієте "додавати" "мінуси", на своєму сайті не спромоглись дати навіть -10% (незарах :0157: )

А тепер по суті запитання: 10% додаткова знижка від ціни на сайті, і то тільки для учасників групи...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 192
  • Створено
  • Остання відповідь
<br />На Теско знижка на самому сайті мінус 20% + Ваших мінус 10 - виходить мінус 30%. Чи Ви просто зі знижки в 20%, що є на сайті забираєте собі 10% ? <br />

Шановний конкуренте! Якщо Ви цим постом вирішили прорекламувати свої послуги, то це, мабуть, не надто вдала спроба... Попри те, що Ви добре вмієте "додавати" "мінуси", на своєму сайті не спромоглись дати навіть -10% (незарах :0157: )

А тепер по суті запитання: 10% додаткова знижка від ціни на сайті, і то тільки для учасників групи...

Шановна пані!

Повторю тут те, що написав Вам у відповідь на запитання в особисті повідомлення : "Я задав запитання, на яке хотів би почути відповідь, в тому числі, щоб прийняти рішення що мені вигідніше - замовити у Вас чи купити напряму. "

Дуже приємно, що Ви слідкуєте за нашим сайтом, але дуже прикро, що тільки поверхнево. Бо якби детально слідкували, то побачили б, що нашими умовами передбачено, що усі знижки, які офіційно анонсовані в інтернет магазинах - в повному обсязі належать нашим клієнтам.

Так, ми не спромоглись дати навіть 1 %, тому що на даний момент ніяких акцій не проводимо, точно так само, як і не займаємось відвертим розводом(що робите Ви з своєю акцією). Ми вважаємо, що наші клієнти люди розумні, з зором в них проблем немає і рахувати вони теж вміють.

Не бачу змісту, знижки, які анонсовані самим інтернет магазином анонсувати як власні, причому забирати їх частину - це суто Ваш профіль.

Повторюсь(як і в особистих повдомленнях) - Робіть справжні акції, а не відвертий "розвод" і не будете боятись конкуренції.

П.С. Хочете конкурувати - поконкуруємо, але робити подібні лохотрони на рідному мені форумі я Вам не дам. Робіть це з учасниками своєї групи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, ми не спромоглись дати навіть 1 %, тому що на даний момент ніяких акцій не проводимо, точно так само, як і не займаємось відвертим розводом(що робите Ви з своєю акцією). Ми вважаємо, що наші клієнти люди розумні, з зором в них проблем немає і рахувати вони теж вміють.

Зауважте, будь-ласка, що знижка на Tesco, була анонсована днем пізніше мого анонсу (ми на жаль не змогли узгодити свою акцію з супермаркетом Tesco :0158: )

що мені вигідніше - замовити у Вас чи купити напряму

Вам раджу скоротити кількість посередників між Вами і Англією - тоді, мабуть, не буде необхідності обслуговувати власних клієнтів за допомогою конкурентів

Хочете конкурувати - поконкуруємо, але робити подібні лохотрони на рідному мені форумі я Вам не дам. Робіть це з учасниками своєї групи.

Лохотрон - це Ваша істерія в моїй темі.

Робіть справжні акції, а не відвертий "розвод" і не будете боятись конкуренції.

Весь тиждень поза графіком – Pumpkinpatch, додаткова знижка 15% від ціни на сайті, в т. ч. на Sale, тільки для учасників групи!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я доречі так і не знайшов позитивних відгуків.

На вашому сайті їх і бути не може, а на форумах тільки ваші пости і пости з запитаннями, що скільки вартує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зауважте, будь-ласка, що знижка на Tesco, була анонсована днем пізніше мого анонсу (ми на жаль не змогли узгодити свою акцію з супермаркетом Tesco :0158: )

Ну от нащо робити з людей дурнів. Манія чи що? Знижка на Tesco була анонсована магазином всім зареєстрованим користувачам на пошту за день до публікації на оф. сайті. Тому не треба ля ля.

Вам раджу скоротити кількість посередників між Вами і Англією - тоді, мабуть, не буде необхідності обслуговувати власних клієнтів за допомогою конкурентів

Своє "раджу" тримайте при собі. Ми працюємо напряму, без посередників. І наша ціль - задовольнити потреби клієнтів. Те, яким чином ми їх обслуговуємо - це наша особиста справа, головне, щоб вони були задоволені. І якщо конкуренти пропонуть ціни, які дешевші від магазинних, то чому б не купити в них - клієнти від цього точно не постраждають

Лохотрон - це Ваша істерія в моїй темі.

Істеріія? Ви про що? Що з мною написаного - лохотрон?

Весь тиждень поза графіком – Pumpkinpatch, додаткова знижка 15% від ціни на сайті, в т. ч. на Sale, тільки для учасників групи!

Промовчу. Чи бажаєте про UKP***С3 поговорити?

Працюєте - працюйте, тільки будь ласка подібні лохотрони, типу Tesco не анонсуйте як власну супер акцію, або хочаб пишіть, що магазин дає 20% офіційно, а 10% я забираю собі.

П.С. Я просто задав питання по акції, а у Вас бачу одна конкурентофобія

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я доречі так і не знайшов позитивних відгуків.

і до речі про відгуки, дівчата мені їх пишуть на пошту все

Але тепер я бачу, що це є страшенно важливий критерій для декого, тому буду казати хай пишуть мені їх в темці

Знижка на Tesco була анонсована магазином всім зареєстрованим користувачам на пошту за день до публікації на оф. сайті. Тому не треба ля ля.

ну і.....ви хочете сказати ,що ваші клієнти отримали зараз знижку 20% ?

Я доречі так і не знайшов позитивних відгуків.

На вашому сайті їх і бути не може, а на форумах тільки ваші пости і пости з запитаннями, що скільки вартує.

на сайті і неможе бути відгуків, у мене там немає відповідного розділу.

А на форумах їх повно, ви може дивитися гілку тільки вашого форуму, тут темка ще новенька тому немає, хоча можу дати вам телефони дівчат з вашого міста, хто в мене вже замовляв і зможете поспілкуватися з ними

. І наша ціль - задовольнити потреби клієнтів. Те, яким чином ми їх обслуговуємо - це наша особиста справа, головне, щоб вони були задоволені

от і задовільняйте своїх клієнтів, для чого ви лазите по чужим темках, при том, що я у вашій не сиджу

Чи може просто ви немаєте клієнтів?

от як ви і вказала, що як ви обслуговуєте своїх клієнтів ваша особиста справа, аналогічно це моя справа і не потрібно мені в цьому ділі допомагати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я доречі так і не знайшов позитивних відгуків.

На вашому сайті їх і бути не може, а на форумах тільки ваші пости і пости з запитаннями, що скільки вартує.

Шановний Kot. Я позитивні відгуки у клієнтів не випрошую... Подивіться будь-ласка перший в списку форум на моєму сайті... 251 сторінка і 2 роки існування гілки - це все запитання з цінами? :_08:

Мужчини, будьте хоча б толерантнішими по відношенню до жінки :0164:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановний Kot. Я позитивні відгуки у клієнтів не випрошую... - палитесь, я такого не писав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну і.....ви хочете сказати ,що ваші клієнти отримали зараз знижку 20% ?

Звичайно отримали. Це ж знижка від інтеренет магазину і анонсована на сайті магазину(це не промокод, кешбек чи знижка за обсяги замовлень). Точно так само наші клієнти до 7 жовтня отримують знижку 15% на Mothercare при замовленні на суму понад 100 фунтів - це теж анонсовано на оф сайті, нащо нам його дублювати і видавати за власну акцію.

для чого ви лазите по чужим темках, при том, що я у вашій не сиджу

Шановна, я в першу чергу користувач форуму і де мені "лазити" і що робити я якось сам вирішу, ок?

Мужчини, будьте хоча б толерантнішими по відношенню до жінки

Жінка занадто підприємлива і має дещо незрозумілу реакцію на стандартні запитання. І клієнтів мабуть в Вас бракує, якщо в кожному, хто задає питання вбачаєте конкурента і замість того, щоб нормально відповісти пишете незрозуміло що.

аналогічно це моя справа і не потрібно мені в цьому ділі допомагати

Я не обговорюю Ваші умови(коефіцієнт і т.д), який дуже вигідний для ботів вагою 3 кг і ціною 10 фунтів, і точно так само "вигідний" для дитячого одягу. Я задав запитання тільки по акції Tesco - анонсованої Вами до речі, чи Вашим потенційним клієнтам це заборонено робити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені залишається тільки Вам подякувати: стільки АПів в темі за 12 годин... За таке люди гроші платять, а хлопці мені безплатно влаштували...

Сподіваюсь я відповіла на всі ваші запитання?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні вечором поза графіком викуповуємо New Look.

Знижки до 50%!

nxDQg.jpg 00W9z.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купував у них неодноразово, все без проблем - приходить все як описано і ціни доступні. Дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щодня до вечора середи (9.10.2013) включно викуповую Matalan з додатковою знижкою 10% для учасників наших соціальних груп (віднімати від ціни на сайті)

Нова осіння колекція. Сезонний розпродаж.

YHOdj.jpg bPAFf.jpg

NitYn.jpg hCWnU.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В суботу вечором поза графіком викуповую Sportsdirect. Знижки до 90%!!!

RVNm1.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В неділю вечором 20.10.2013 викуповую Маталан по спецумовах: учасникам групи -10% додаткова знижка на все крім розділу Sale.

Для отримання знижки скидайте замовлення і "лайкайте" або коментуйте повідомлення в групі.

GlV8b.jpgaNJBI.jpg3kDIs.jpg3kP6C.gifV8cRF.jpgdw5hj.jpgc8xFX.jpgVeqZm.jpgKOUlt.jpgaPwIk.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні ввечері поза графіком викуповую GAP. Фінальний розпродаж, знижки до 75%!!!

Ox2f0.jpghM9e3.jpgTNEfU.jpgvE4RX.jpgehYD1.jpgKf4kz.jpgtJkjo.jpgC24GF.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нащо тему захаращувати картинками, все в очах рябить.

щодо конкуренції, кожен вибирає що йому зручно і все, думаю сперечатись тут смислу немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нащо тему захаращувати картинками, все в очах рябить. щодо конкуренції, кожен вибирає що йому зручно і все, думаю сперечатись тут смислу немає.

Ви з миром чи з війною? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нащо тему захаращувати картинками, все в очах рябить. щодо конкуренції, кожен вибирає що йому зручно і все, думаю сперечатись тут смислу немає.

Ви з миром чи з війною? :)

мені всеодно, в англії нічого не купую, купую в США

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені всеодно, в англії нічого не купую, купую в США

Там де Ви купуєте, ніхто не робить фотопропозицій по магазинах?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Збираю компанію на Gap для безкоштовної доставки. Сьогодні до кінця дня знижка 15% на речі з повною ціною.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені всеодно, в англії нічого не купую, купую в США

Там де Ви купуєте, ніхто не робить фотопропозицій по магазинах?

я купую на пряму з онлайн магазинів без посередників

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...