Перейти до змісту

Порядні агенства нерухомості.


Рекомендовані повідомлення

9 хвилин тому, rrid сказано:

як, плін, рієлтор може настукати в податкофу на того власника, який вирішив продати або здати в оренду майно? орендодавець і орендар домовились напряму, без ріеєлтера - звідки той має про це довідатись?

 

Як оредодавець має знайти клієнта? Зараз по оголошенню шукають.

 

От є оголошення, наприклад на олх, яке подав власник. Рієлтор бачить незнайомий номер, дзвонить і виясняє, що продається не через ріелтора. А далі здає.

  • Ха-ха 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Alex S сказано:

Я в тему і абсоютно серйозно хочу запитати.Раз мова про ..сертифікованих.. риелторів...Який ВНЗ чи коледж випускає даних фафівців? Де і хто вчить на ріелтора?

який колЄдж?

маєш пару штук баксів? ну хоча б від 500? тобі москальські курси ас(ф)ну з радістю допоможуть ;)

http://www.asnu.net/pages/445/

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, rrid сказано:

який колЄдж?

маєш пару штук баксів? ну хоча б від 500? тобі москальські курси ас(ф)ну з радістю допоможуть ;)

http://www.asnu.net/pages/445/

Перестань нести ахінею...

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

48 хвилин тому, rrid сказано:

... ніякого співчуття до ас(ф)ну не викликає...

тебе в свій час не прийняли в АФНУ ? Не пройшов по моральним якостям?    )))

Змінено користувачем Volyniaka
  • Ха-ха 1
  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, Volyniaka сказано:

тебе в свій час не прийняли в АФНУ ?

 

25 хвилин тому, Volyniaka сказано:

Перестань нести ахінею...

:rotate:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

А ніхто не підкаже, де на сьогодні най краще шукати оголошення від власників про продаж?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
On 01.11.2021 at 17:03, NeoN сказано:

А ніхто не підкаже, де на сьогодні най краще шукати оголошення від власників про продаж?

Знаю, але не скажу! ;)

І це не тому, що хочу на Вас заробити. Навпаки! Я працюю на власника (продавця) і шукаю йому найкращого (читай: найвигідньошнього покупця). Тому рекомендую звертаючись в будь яке агентство, запитувати: Перше: Ви працюєте по ексклюзивним договорам з власником? (для Вас комісії немає).

2. А ви з колегами співпрацюєте? (по їхнім ексклюзивам Ви теж не платите!).

У цих випадках власник наймає рієлтора для продажу його квартири, отже послуги оплачує Продавець!

Якщо Ви продаєте, запитатйе, чи гарантує це агентство включення Вашого ОБ'ЄКТА в спільну базу рієлторів Луцька? Якщо ні, то Вам вони, мабуть, щось шукатимуть, але ВСІ мої потенційні покупці пройдуть пов Вас. (Це дуже стисло про принцип МЛС, тобто Системи Спільних Продажів.)

  • Дякую! 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И какой процент продавцов квартир не хочет заниматься продажей жилья и  отдает ключи и копии документов риелтору? В других случаях я не вижу смысла заключать договор эксклюзивности с риелтором.

Змінено користувачем romanc
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, Volyniaka сказано:

Знаю, але не скажу! ;)

І це не тому, що хочу на Вас заробити. Навпаки! Я працюю на власника (продавця) і шукаю йому найкращого (читай: найвигідньошнього покупця). Тому рекомендую звертаючись в будь яке агентство, запитувати: Перше: Ви працюєте по ексклюзивним договорам з власником? (для Вас комісії немає).

2. А ви з колегами співпрацюєте? (по їхнім ексклюзивам Ви теж не платите!).

У цих випадках власник наймає рієлтора для продажу його квартири, отже послуги оплачує Продавець!

Якщо Ви продаєте, запитатйе, чи гарантує це агентство включення Вашого ОБ'ЄКТА в спільну базу рієлторів Луцька? Якщо ні, то Вам вони, мабуть, щось шукатимуть, але ВСІ мої потенційні покупці пройдуть пов Вас. (Це дуже стисло про принцип МЛС, тобто Системи Спільних Продажів.)

Дякую хоч за якісь поради, я на вас надіявся ;)

То виходить, якщо всі комісії на продавцеві, це те ж саме що я і куплю в нього напряму?

Ще підкажіть по питанню оплати, всі розрахунки в грн через банк, чи є варіанти при вторинному ринку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 минуты назад, NeoN сказал:

Дякую хоч за якісь поради, я на вас надіявся ;)

То виходить, якщо всі комісії на продавцеві, це те ж саме що я і куплю в нього напряму?

Ще підкажіть по питанню оплати, всі розрахунки в грн через банк, чи є варіанти при вторинному ринку?

Комиссия в цене.

Чтоб не через банк сейчас у нотариуса в договоре купли-продажи пишут, что расчет уже состоялся ;)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, romanc сказано:

И какой процент продавцов квартир не хочет заниматься продажей жилья и  отдает ключи и копии документов риелтору?

складно відповісти сходу, дуже різнотипні власники:

1. Повна довіра і потреба в агенті. Підписують договір не читаючи, по визначенню ціни повністю довіряють спеціалісту (який це робить по декілька разів на місяць, а не 2-3 рази за життя), на показах об'єкту не присутні і ключі теж, доречі, віддають (їм не потрібно гаяти час на шлеперів, які під видом покупців приходять глянути на планування чи ремонт в приміщенні). Їх не цікавить процес, потрібен лише результат.

2. Недовіра і ненависть до агенств та агентів. Всіх чешуть під одну гребінку, бабки під під'їздом краще знають яка зараз актуальна ціна; нічого не підписують (ніяких договорів), бо знайомий юрист його дядька сказав що квартиру зразу заберуть і винними будуть ще 3 наступних його покоління; оголошення на олх я і сам подам. ...І врешті-решт такі власники таки приходять зі своєю нерухомістю, бо не продається, і шукають як то визначити правильну ціну, куди ж подати оголошення, оскільки з олх не дзвонять і як киданути ріелтора, адже треба на шару...

а з приводу копій - це якісь страшилки з минулого. Зараз за 33 грн. з відкритих реєстрів можна зробити витяг по будь-якому об'єкту нерухомості та визначити хто і на якій підставі є її власником, навіть без відома власника.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, Sandro сказал:

складно відповісти сходу, дуже різнотипні власники:

1. Повна довіра і потреба в агенті. Підписують договір не читаючи, по визначенню ціни повністю довіряють спеціалісту (який це робить по декілька разів на місяць, а не 2-3 рази за життя), на показах об'єкту не присутні і ключі теж, доречі, віддають (їм не потрібно гаяти час на шлеперів, які під видом покупців приходять глянути на планування чи ремонт в приміщенні). Їх не цікавить процес, потрібен лише результат.

2. Недовіра і ненависть до агенств та агентів. Всіх чешуть під одну гребінку, бабки під під'їздом краще знають яка зараз актуальна ціна; нічого не підписують (ніяких договорів), бо знайомий юрист його дядька сказав що квартиру зразу заберуть і винними будуть ще 3 наступних його покоління; оголошення на олх я і сам подам. ...І врешті-решт такі власники таки приходять зі своєю нерухомістю, бо не продається, і шукають як то визначити правильну ціну, куди ж подати оголошення, оскільки з олх не дзвонять і як киданути ріелтора, адже треба на шару...

а з приводу копій - це якісь страшилки з минулого. Зараз за 33 грн. з відкритих реєстрів можна зробити витяг по будь-якому об'єкту нерухомості та визначити хто і на якій підставі є її власником, навіть без відома власника.

В принципе все правильно расписал. Но это крайние случаи, сколько таких? 

На каждый товар есть цена, риелтор примерно знает за сколько он сможет продать квартиру быстро и при этом риелторские объявления висят месяцами, а квартиры от собственников уходят за неделю. 

500 долл, они и в Украине 500долл...

Я понимаю, что прощупать рынок нужно потратить несколько дней и быть в курсе расценок на те же ремонты.

И не все даже в олх не могут выставить. И обстоятельства продажи,  и "смотрины" отнимают время и нервы.

Реально приятней общаться с хозяином, который продает СВОЮ недвижимость, чем с человеком, который продает  товар. Недавно общались и с хозяевами и с риелторами и с перекупами, им отдельная уважуха.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, romanc сказано:

В принципе все правильно расписал. Но это крайние случаи, сколько таких?

В цілому щось середнє по типажах. Скільки? Та залежить від того як працюють: я агенти які закривають 2-3 угоди в рік, є й такі що 2-3 в місяць...

16 хвилин тому, romanc сказано:

На каждый товар есть цена, риелтор примерно знает за сколько он сможет продать квартиру быстро и при этом риелторские объявления висят месяцами, а квартиры от собственников уходят за неделю.

...ринкові відносини. Є агенти які вцепилися за договір і не аргументували власнику що ціна завищена, от і торгують місяцями. Звісно що є і власники які продали самостійно, ще й без рієлторів і за тиждень - тільки от на 10-15% нижче від ринку. Все відносно. Є вдалі продажі власником за правильними цінами.

 

Щодо того, що приємніше спілкуватися з власником, кому як :)

є таке поняття, як не допускати зустрічі 2-х принципалів: в одного кровні гроші, який збиває/гасить, а в іншого сокровенне майно в яке вкладено душу/життя/здоров'я який тримає удар (у вас тут рипить, свистить, а ще он там тече і тут смердить).

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Sandro сказал:

складно відповісти сходу, дуже різнотипні власники:

1. Повна довіра і потреба в агенті. Підписують договір не читаючи, по визначенню ціни повністю довіряють спеціалісту (який це робить по декілька разів на місяць, а не 2-3 рази за життя), на показах об'єкту не присутні і ключі теж, доречі, віддають (їм не потрібно гаяти час на шлеперів, які під видом покупців приходять глянути на планування чи ремонт в приміщенні). Їх не цікавить процес, потрібен лише результат.

2. Недовіра і ненависть до агенств та агентів. Всіх чешуть під одну гребінку, бабки під під'їздом краще знають яка зараз актуальна ціна; нічого не підписують (ніяких договорів), бо знайомий юрист його дядька сказав що квартиру зразу заберуть і винними будуть ще 3 наступних його покоління; оголошення на олх я і сам подам. ...І врешті-решт такі власники таки приходять зі своєю нерухомістю, бо не продається, і шукають як то визначити правильну ціну, куди ж подати оголошення, оскільки з олх не дзвонять і як киданути ріелтора, адже треба на шару...

а з приводу копій - це якісь страшилки з минулого. Зараз за 33 грн. з відкритих реєстрів можна зробити витяг по будь-якому об'єкту нерухомості та визначити хто і на якій підставі є її власником, навіть без відома власника.

Що за 33 грн? Витяг же безкоштовний.

 

П.С. Куплю двокімнатну в Луцьку. Не вище третього поверху.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Sandro сказал:

...

а з приводу копій - це якісь страшилки з минулого. Зараз за 33 грн. з відкритих реєстрів можна зробити витяг по будь-якому об'єкту нерухомості та визначити хто і на якій підставі є її власником, навіть без відома власника.

А остальные? А паспорт-доверенность? Прописаные неполнолетние, долги жкх, техпаспорт. Обтяження?

Змінено користувачем romanc
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, nickel сказал:

Що за 33 грн? Витяг же безкоштовний.

 

П.С. Куплю двокімнатну в Луцьку. Не вище третього поверху.

Это цена вытяга не на свою недвижимость

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, romanc сказал:

Это цена вытяга не на свою недвижимость

Я брав безкоштовно не на свою квартиру

А нотаріус хоче за довідку 100 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, romanc сказано:

А остальные? А паспорт-доверенность? Прописаные неполнолетние, долги жкх, техпаспорт. Обтяження?

діти, борги, комунальні - це все похідне від першочергового: з'ясувати що ви це ви (паспорт) і у вас є право на це нерухоме майно (свідоцтво на право власності, договір купівлі-продажу, дарування, міни, рішення суду і т.д.). Тільки після підтвердження цих 2-х пунктів можна рухатися далі - обтяження, заборони, іпотеки. Наступним етапом вже будуть схемні питання типу: виписки, військомати, прописки, діти, комунальні, розписки, долари в руки, гривні на рахунки, оцінки, податки, комісійні...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

56 хвилин тому, nickel сказано:

Я брав безкоштовно не на свою квартиру

А нотаріус хоче за довідку 100 грн

колись було безкоштовно, зараз витяг платний, хіба у вас якісь виходи чи ip-шка спеціальна... продавайте нотаріусам по 20 :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Sandro сказал:

колись було безкоштовно, зараз витяг платний, хіба у вас якісь виходи чи ip-шка спеціальна... продавайте нотаріусам по 20 :)

Я таки наполягаю що зараз довідка про оцінку майна безкоштовна

image.thumb.png.17bc91521e5a9d2919dc275916201613.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, nickel сказал:

Я таки наполягаю що зараз довідка про оцінку майна безкоштовна

image.thumb.png.17bc91521e5a9d2919dc275916201613.pngто

А треба о право власності

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 минут назад, Sandro сказал:

діти, борги, комунальні - це все похідне від першочергового: з'ясувати що ви це ви (паспорт) і у вас є право на це нерухоме майно (свідоцтво на право власності, договір купівлі-продажу, дарування, міни, рішення суду і т.д.). Тільки після підтвердження цих 2-х пунктів можна рухатися далі - обтяження, заборони, іпотеки. Наступним етапом вже будуть схемні питання типу: виписки, військомати, прописки, діти, комунальні, розписки, долари в руки, гривні на рахунки, оцінки, податки, комісійні...

Я о всех бумагах спрашивал, каждая может стопорнуть процесс или изменить цену..

Мы покупали не у собственника.

Вы еще пропустили согласие супруга.

Гривни на счет зачем? Пенсионный? Военкомат тоже не обязателен, новый собственник выпишет и так.

Змінено користувачем romanc
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

romanc, я вцілому про проблематику. Конкретні випадки треба розрулювати індивідуально, в пп. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, romanc сказано:

 

Вы еще пропустили согласие супруга.

 

Це якщо приписаний він(чи будь хто ще), чи байдуже де приписаний, потрібна згода?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...