Перейти до змісту

Подарункові сертифікати в облмуздрамтеарт


Irochka

Рекомендовані повідомлення

Нещодавно мала розмову із заступником директора Ігорем Петровичем щодо започаткування такого милого і дорогого серцю "Подарункового сертифікату" на відвідування вистав нашого театру.

Ми запустили "пілотну версію". Поки такі сертифікати мають лише дві іменинниці.

Ігор Петрович попросив вивчити попит на таку річ, щоб більш досконало відладити механізм видачі та продажу.

От, власне кажучи, шановні форумчани, чи цікава вам така пропозиція.

Сертифікат, для прикладу можна буде придбати у касі театру за якусь енну суму = середній вартості квитка. У подарунку буде прописано кількість оплачених (подарованих) відвідувань на к-ть осіб.

Далі щасливий власних приходить з сертифікатом у касу театру та обмінює його на запрошення або квиток, у якому уже в день вистави касир буде вписуати місце та ряд.

Ну якось так.....

Щоб думати над цим більш детально хочу дізнатися наскільки це актуально та цікаво...

Заздалегідь дякую! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене, цікавий подарунок вийшов би. А то подарунокві сертифікати у ватсонс чи сільпо, вже не то, а в театр оригінально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже маю принаймні 2 знайомих яким охоче зробив би такий подарунок. Аби лише з репертуаром не підвели :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наступні прем'єри:

"Ромео і Джульєтта" Вільяма Шекспіра

"Назар Стодоля" Тараса Шевченка

на камерній сцені - "Замовляю любов" Тетяни Іващенко

і сертифікат буде дійсний до повного його використання...... правда на сезон 2013-2014

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не зрозумів: їх уже можна придбати чи ідею лише планується втілювати в життя?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не зрозумів: їх уже можна придбати чи ідею лише планується втілювати в життя?

поки у продажу їх немає. але з початком сезону планують запустити в масу :) якщо, звісно, буде попит.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вони стосуватимуться лише вистав нашого театру чи також гастролерів?

думаю поки лише наш театр, оскільки буде трохи загайно потім проводити розрахунок з іншими касами театру....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікава ідея. Над тим чи запускати у продаж чи ні - не варто навіть і думати, запускати. Витрати мінімальні, а за рахунок того, що сертифікати будуть даруватися, в тому числі і людям, які не надто часто ходять у театр - зросте відвідуваність та виручка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Апну темку.

Сертіфікати можна уже замовляти.

Їх вартість складатиме:

на 3 відвідування (одна особа) = 120 грн.

на 5 відвідувань (одна особа) = 200 грн.

на 10 відвідувань (одна особа) = 400 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Апну темку.

Сертіфікати можна уже замовляти.

Їх вартість складатиме:

на 3 відвідування (одна особа) = 120 грн.

на 5 відвідувань (одна особа) = 200 грн.

на 10 відвідувань (одна особа) = 400 грн.

Чи можливий варіант використання сертифіката, припустимо, на 3 відвідування однією особою, трьома особами на одну виставу? Бо одноосібно йти до театру - якось не комільфо, а от разом - інша справа. ІМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Апну темку.

Сертіфікати можна уже замовляти.

Їх вартість складатиме:

на 3 відвідування (одна особа) = 120 грн.

на 5 відвідувань (одна особа) = 200 грн.

на 10 відвідувань (одна особа) = 400 грн.

Чи можливий варіант використання сертифіката, припустимо, на 3 відвідування однією особою, трьома особами на одну виставу? Бо одноосібно йти до театру - якось не комільфо, а от разом - інша справа. ІМХО

схема так, що сертифікат обмінюється на вказану кількість відвідувань - видаються запрошення. Тому як їх використовувати - уже Ваше право :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чому некратна цифра? якось мені, наприклад, досить логічно купити сертифікат на 1 відвідання на двох - це ж гарний подарунок друзям на річницю весілля чи щось таке. а маючи опцію Три чи 5 - якось незрозуміло, що вони мають з одним відвідуванням робити? а так - ідея просто супер...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тобто ви вважаєте, що варіанти 2, 6 та 10 відвідувань будуть більш затребуваними?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отож:

2 відвідування = 100 грн

6 відвідувань = 250 грн

10 відвідувань = 400 грн.

Сертифікат потрібно буде обміняти на вказану кількість запрошень. Безпосередньо перед початком вистави підходите до каси та Вам вписують наявні місця. Це за замовчуванням 4 ряд фойє театру.

Будемо раді пропозиціям, цікавим ідеям та вдосконаленню системи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це за замовчуванням 4 ряд фойє театру.

Партер театру. Фойє, це зал для очікування і відпочинку.

Ідея чудова, тільки не до кінця розумію систему.

Якщо мені подарували сертифікат на 2 відвідування за 100 грн., то я можу обміняти його на 2 квитки і відвідати одну виставу з кимось?

Враховуючи що це 4 ряд, виходить дешевше купувати самі квитки.

І чи розповсюджується сертифікат на камерну сцену. А там квитки ще дешевші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це за замовчуванням 4 ряд фойє театру.

Партер театру. Фойє, це зал для очікування і відпочинку.

Ідея чудова, тільки не до кінця розумію систему.

Якщо мені подарували сертифікат на 2 відвідування за 100 грн., то я можу обміняти його на 2 квитки і відвідати одну виставу з кимось?

Враховуючи що це 4 ряд, виходить дешевше купувати самі квитки.

І чи розповсюджується сертифікат на камерну сцену. А там квитки ще дешевші.

ну наразі ціну встановила адміністрація з розрахунку на те, що подарувати квитки - це одне, а сертифікат - це якось цікавіше.

п.с. за виправлення дякую... сонна була)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слухай... ми на радіо Луцьк робимо новорічний марафон.... а чи можна було б домовитися з театром щодо надання цих сертифікатів як подарунків нам на розіграш серед слухачів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слухай... ми на радіо Луцьк робимо новорічний марафон.... а чи можна було б домовитися з театром щодо надання цих сертифікатів як подарунків нам на розіграш серед слухачів?

давай в приват. думаю все можливо! дайош культуру в маси! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...