Перейти до змісту

Все про Хлібопіч


Рекомендовані повідомлення

Всім привіт.

Маю хлібопіч Liberton LBM205.

Виникла проблема з правельною рецептурою. Хліб чи булка не завжди виходить вдало. Буває що підніметься, а у кінкі вершок падає, або хліб дуже крихкий.(було кілька разів що хліб був супер і розмір і не кришився, ось тільки сам не знаю як так вийшло )

Хочу запитати Вас власників цих апаратів по яких Ви печета рецептах?

Пробував випікати два рази з таким рецептом:

450г борошна (брав Вінницьку ВКХП)

0,5 ч.л солі

6 стол. ложок цукру

2,5 ч.л сухих дріжджів (брав львівські)

3 яйця

100 мл. води

1 пачка вінілін.

6 стол. ложки Олії

Родзинки 100 грам.

Засипав:

Спочатку дріжджі, борошно, цукор,сіль, олія, ванілін, яйця, родзинки , воду добавляв у кінці.

Програму ставив - Солодка випічка, вага 750 грам, корочка темна.

Проблема у тому що цей хліб не піднімається як треба, виходить дуже збитий та клейкий у середині місцями.

Прошу Вас У цій темі писати свої рецепти з який виходить смачний та гарний хліб, булка чи кекс. Ну і дати мені пораду. (Мій рецепт взятий з http://www.hlebopechka.net/)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажу з власного досвіду, по одному і тому ж рецепту хліб не завжди виходить однаковим. Все залежить від муки (вміст вологи і клейковини) і від дріждів (якщо сухі дріжджі трішки постоять відкритими то хліб меш піднімається (це з моїх власних спостережень)). Особисто для мене лвівські дріжджі, найгірші з усіх що я пробувала, випічка підіймається, але має різкий дріжжовий запах. П о співвідношенню ціна/якість, як на мене, то непогані сухі дріжджі тм Премія (продаються в сільпо), а також сафмомент, та чемпіон. З вашого рецепту видно відразу що випічка вийде важкою (яйця, цукор, родзинки),я пробувала пекти випічку по рецепту паски для хлібопічки два рази раз вдалася,раз не дуже, а так печу в основному хліб і кекс, або замішую тісто для пончиків,пельменів, вареників, піци. Щодо порядку закладки продуктів, то вона вказується виробником ( в мене спочатку наливається рідина, а потім борошно), а в вас як? Коли замішується тісто то я інколи на нього "заглядаю", якщо тісто туге, то добавляю трішки рідини, якщо рідке,то борошно,трохи відступаючи від рецепту. Поділюся простим рецептом смачного хліба, особисто моїй родині він подобається, підходить на щодень.

Отже: Вода 310мл, мука 450гр (або 3 стакани без верха), сіль 1,5 ч.л, цукор 2 ч.л, дріжджі сухі 1,5 ч,л. Випікаю на 2-гій програмі (французкий хліб) вага 750 гр, корочка під настрій ))). Цей хліб вдавався завжди, поїдався на ура))).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось ще рецепт смачного кексу "Столичний" (по ГОСТу) : Масло 175гр, цукор 175гр, яйця 3 шт, ізюм 175 гр ( я даю трошки менше, бо як на мене - забагато), мука 240гр, роспушувач 1 ч.л (я даю до 1,5) щіпочка солі, ванільний цукор за бажанням. Випікати приблизно 1,5 години.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за рецепти, завтра попробую зробити Ваш хліб. Про результат неодмінно відпишу .

Пишіть будь-ласка ще цікаві рецепти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім привіт.

Маю хлібопіч Liberton LBM205.

Виникла проблема з правельною рецептурою. Хліб чи булка не завжди виходить вдало. Буває що підніметься, а у кінкі вершок падає, або хліб дуже крихкий.(було кілька разів що хліб був супер і розмір і не кришився, ось тільки сам не знаю як так вийшло )

Хочу запитати Вас власників цих апаратів по яких Ви печета рецептах?

Пробував випікати два рази з таким рецептом:

450г борошна (брав Вінницьку ВКХП)

0,5 ч.л солі

6 стол. ложок цукру

2,5 ч.л сухих дріжджів (брав львівські)

3 яйця

100 мл. води

1 пачка вінілін.

6 стол. ложки Олії

Родзинки 100 грам.

Засипав:

Спочатку дріжджі, борошно, цукор,сіль, олія, ванілін, яйця, родзинки , воду добавляв у кінці.

Програму ставив - Солодка випічка, вага 750 грам, корочка темна.

Проблема у тому що цей хліб не піднімається як треба, виходить дуже збитий та клейкий у середині місцями.

Прошу Вас У цій темі писати свої рецепти з який виходить смачний та гарний хліб, булка чи кекс. Ну і дати мені пораду. (Мій рецепт взятий з http://www.hlebopechka.net/)

Я печу без яєць,але у вашому рецепті,мені здається,мало води і багато дріжджів(краще брати саф-момент).І старайтесь сіль та дріжджі сипати в різні кути.

І ще треба знати точно в якому порядку для Вашої печі закладаються інгредієнти.В мене навпаки спочатку рідина,а потім сухе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вітаю. Теж маю піч Liberton, не памятаю модель, найкраще виходить французький хліб. Як навчили мене розумні люди - спосіб замісу :

спочатку заливається вода, бажано тепла,

розчиняємо сіль і цукор

насипаємо через сито муку, я використовую спеціальну кружку-сито, яка на ринку коштує 25 грн,

на вершині муки робимо лунку, у яку насипаємо сухі дріжді,

вмикаємо програму і старт,

як трохи перекалатає додаємо згідно рецепту олію,

під час всього процесу випикання не можна відкривати кришку, може впасти тісто, у моїй хлібопічці є на кришці скло для огляду.

Смачного ! :0135:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...