Jump to content

Фільм Володимира Ар‘єва про донецьку мафію


Recommended Posts

20.09.2007 17:53

Сьогодні в агенції УНІАН Володимир Ар‘єв презентував новий фільм про походження капіталів Ріната Ахметова та Віктора Януковича. Однак, незважаючи на те, що напередодні було оголошено про показ фрагментів фільму, "5 канал" не наважився їх транслювати у прямому ефірі. Відеокамера "5 каналу" показала лише максимально середній план, через що деталі кадру не були помітні.

Відеофільм, отриманий журналістами, цілком можна назвати сенсацією. Вперше Володимир Ар‘єв демонструє кадри, зняті оперативниками МВС, з кримінальних сходок за участі донецького авторитета початку 90-х років Ахать Брагіна та його подільника Ріната Ахметова. Завдяки численним документальним зйомкам та інтерв‘ю глядач уперше зможе оцінити масштаб кримінального "бєспрєдєла", який охопив Донбас і дав фінансовий базис для донецького кримінального клану.

Фільм містить реальні спогади колишніх міліціонерів, які брали участь у затриманні Віктора Януковича. Один з оперативників прямо звинувачує теперішнього прем‘єра у зґвалтуванні. Глядачів не залишать байдужими і документи МВС Російської Федерації, які підтверджують, що судимості Януковича не погашені.

Вже найближчими днями Володимир Ар‘єв планує звернутися до всіх телекомпаній України із закликом надати ефірний час для демонстрації фільму. "Це щира правда, і моє право як журналіста про неї розповідати, - підкреслює автор фільму. - Якщо хтось зніме фільм про мене – я готовий до цього."

Взяв тут

Фільм в інеті тут

На фтп тут

Link to comment
Share on other sites

Ой боюся що автор фільму недовго ще проживе... :)

Link to comment
Share on other sites

Ой боюся що автор фільму недовго ще проживе... ;)

Якщо випустив в нет з гарною якістю. То вже невигідно його вбивати і Яника підставляти. А от недопустити до розгласу це ТАК. Наприклад поставити афтара в таке положення щоб сам все погасив ;)

Link to comment
Share on other sites

Правильно, главное успеть опубликовать. А вот 2 часть уже подвопросом, будут грузить.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Зараз на фтп нова папка з мафією - то продовження, так? бо файлу мафія, шо був спочатку вже нема

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.×
×
  • Create New...