Перейти до змісту

Наші домашні ФОТО:)


Fiore

Рекомендовані повідомлення

Виложуємо тут фотки наших домашіх звірушок!!!! Як показала практика, такі фото сильно піднімають настрій!!!! ;):)

Такщо давайте робити позітівчік :rolleyes:

Тімафей можна просто Тіма :)

post-825-1190920161.jpg

post-825-1190920181.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 590
  • Створено
  • Остання відповідь

Перший раз попробував працювати в фотошопі, от шо з цього получилось:smile3:

post-825-1190927110.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Это Котя, он же - Вася, он же - Прохор и т. д.

post-2946-1191249099.jpg

post-2946-1191249246.jpg

А это Дебора, или просто - Деби. В отрочестве

post-2946-1191249739.jpg

post-2946-1191249790.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Остання фотка сподобалась, таких два "друга" сіли мріють;) да й всі загалом прикольні:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Остання фотка сподобалась, таких два друга сіли мріють:) да й всі загалом прикольні:)

Самой нарависа ;)

Где-то есть еще Деборины щенки - умора

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Снежный Барсик :D

post-2946-1191268045.jpg

Ужик красавчик

post-2946-1191268394.jpg

post-2946-1191268536.jpg

post-2946-1191269019.jpg

Тоже зверушка

post-2946-1191269078.jpg

Деби поднесла открытку с Восьмым марта

post-2946-1191269164.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А что это за птеродактель в руке ? Крысенок какой-то, судя по хвосту ? И зачем их две фотки? Или это братья-близнецы ? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А что это за птеродактель в руке ? Крысенок какой-то, судя по хвосту ? И зачем их две фотки? Или это братья-близнецы ? :)

Пардон, эт я чет напартачила.

А вообще-то это землеройка. Я ее в Карпатах подобрала. Она была немножко не живая :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Снежный Барсик :)

post-2946-1191268045.jpg

В тебе часом цей кіт не загубився? Бо я вчора бачила такого біля свого під'їзду. Задивилася на його дивовижні різнокольорові очі! ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Этот котик был замечен моим знакомым на горе Тростян непосредственно. Может это и он тебя вчера очаровал. Снимок сделан в декабре, вполне мог за это время добрести до твоего подъезда. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Fiore: :otk: Свинка не моя, а из зоопарка нашего местного=) Им единственным, травоядным, неплохо там живется...

А кошечка - моя, самый дорогой член нашей семьи:ura: Звать -Лиза :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А кошечка - моя, самое дорогой член нашей семьи^_^ Звать -Лиза :D

Да видно, бідна киця замучена така на фотках, напевно любите на руках її поносити:ura:помучити:otk:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

она не замучаная, она сонная=) Спит постоянно, наверное от старости..уже 10 лет как - никак=)

Тем более, с ее то характером на руках особо не потаскаешь..=)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

она не замучаная, она сонная=) Спит постоянно, наверное от старости..уже 10 лет как - никак=)

Тем более, с ее то характером на руках особо не потаскаешь..=)

В моїх знакомих тож є така "мадам" нікого крім хазяйкі до себе не підпускає:otk:(Анфіса звати) така вредна киця капець просто:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

она не замучаная, она сонная=) Спит постоянно, наверное от старости..уже 10 лет как - никак=)

Тем более, с ее то характером на руках особо не потаскаешь..=)

В моїх знакомих тож є така "мадам" нікого крім хазяйкі до себе не підпускає:((Анфіса звати) така вредна киця капець просто;)

ага, это из тойже оперы=)

Если сама сядет (потопчет минут 5 перед тем как сесть/лечь) - значит все ок. А если кто то начнет брать наруки и принуждать к сидению - сьест одним взглядом..=)

Кстати, вот интересно, когда коты топчут тебя, перед тем как лечь,это что значит?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

она не замучаная, она сонная=) Спит постоянно, наверное от старости..уже 10 лет как - никак=)

Тем более, с ее то характером на руках особо не потаскаешь..=)

В моїх знакомих тож є така "мадам" нікого крім хазяйкі до себе не підпускає;)(Анфіса звати) така вредна киця капець просто:)

ага, это из тойже оперы=)

Если сама сядет (потопчет минут 5 перед тем как сесть/лечь) - значит все ок. А если кто то начнет брать наруки и принуждать к сидению - сьест одним взглядом..=)

Кстати, вот интересно, когда коты топчут тебя, перед тем как лечь,это что значит?

Ой да, а якщо ще когті випускають то ;) Просто вони напевно думаю, що так можуть відімстити нам за то шо ми їх мучаєм;) і шо саме головне коли вони так роблять і зганяти їх неохота ;) Но чому дійсно вони це роблять я без поняття... Ааа ше є один прикол, правда то може тільки мій кабан таке творить:) коли хтось готує їсти на кухні, він може зі стола вискочити на спин тому, в нас зрасу десь така реакція :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...