Перейти до змісту

Базальтове озеро. Грунтами 21.07


Dgura

Рекомендовані повідомлення

21.07.2013 Базальтове озеро. Грунтами

Маршрут: Клевань-Базальтове-Луцьк

Збір: Ж/д вокзал 8:20

Старт: 8:40 (відправлення електрички)

Час фініша: вечір

Місце фініша: Рівненська

Кілометраж: ~130

Грунт/тверде покритя: 70/30

Темп: літній матрас

Брати з собою: каску, воду, гроші, перекус, хороший настрій, купальники

Техніка: мтб і найнери

Запланований трек

VwX7m.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шикарно же! но боюсь после субботней тренировки восстановиться не успеем.. потом весь понедельник как с будуна :dont: вот если скипнуть тренировку, то конечно да :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

130км це програма максимум - якщо буде не гаряче і східний вітер

А якщо погода інакша то назад в Клевань і на електричку

Мінімальний трек ~80км

dFC.jpg

P/s: Суботній трейл буде (поматрасим)

Запостив тему на Rivelo, якщо з Рівно приєднаються, то скоріше всього мінімальний трек буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сорі за тупість, що собою представляє тепм "літній матрас" (швидкість, грунти, піски, ліси) ? Хочу прикинути, чи докручу до фінішу :0162:

P.S. Гібрид 28

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"літній матрас"

ніхто не буде гнати, всі будуть їхати в комфортному для себе темпі. хто відстав того почекають

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та поїдем як поїдеться.. перти не будем.. але й 15 км/год теж не будемо сунутись.)

Орієнтовний темп 23-27.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Cherman, средняя скорость такая, чтобы кто-нить по дороге укатался в котлету. им и перекусят потом :smile3: иначе никакого стимула вкручивать

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Несподівано (!!!) виявив, що останні 3км до Клеванні будемо їхати через так званий "Тунель кохання" http://vsviti.com.ua...levan-ukrajina/

те що виглядало дорогою на спутнику, на карті виявилось залізницею.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ліса сдригнуться...

тіко не проспіть ) 8:40 відправлення електрички.

P/s: Зубрю супутникові знімки, тільки там видно існуючі хороші лісові дороги і переправи через річки, струмки і т.д.

Новий трек (70км по карті),

з врахуванням доріг геншатабовської кілометровки які видно на супутникових знімках, тобто реально існуючих тепер.

45MnD.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лекс едь к нам))) шо ты там не видел, озера со столбами или комаров в лесу?))) А как тренировка оно тебе вообще не упало... у нас будет настойка на елочках, елочки обрывали в мае, на высоте овер 1500м н.у.м :) Вспомнишь вкус карпат :))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Орг проспав електричку (містичним образом будильник не спрацював), розбудили дзвінком за 5хв до її відправлення.

Ітого покатуха на Базальтове переносить на невідомий строк.

А замість цього находу зіпровізував те шо можна назвать Південно-східні грунти, без підвіса чи найнера туди навіть не суньтесь тіко нирки відіб'єте, пломби повилітають, сухожилля надірвете.

Дякую учасникам, що не закопали мене по дорозі за просип.

Пройдений трек (103км по гугл карті)

GO1Es.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мало того, що Dgura проспав електричку, так він до кінця дня так і не прокинувся.

Чомусь повів нас не у Клевань, а на південь, не попередивши нікого...

Але покатались класно :)

9436653_bigthumb.JPG 9436654_bigthumb.JPG 9436655_bigthumb.JPG 9436656_bigthumb.JPG 9436657_bigthumb.JPG 9436658_bigthumb.JPG 9436659_bigthumb.JPG 9436661_bigthumb.JPG 9436662_bigthumb.JPG 9436664_bigthumb.JPG 9436666_bigthumb.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мало того, що Dgura проспав електричку

аха,не він один вчора проспав електричку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шик покатались... і посиділи кльово. ))))

Всім дякую.. неділя пройшла чудово.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мало того, що Dgura проспав електричку

аха,не він один вчора проспав електричку

ти краще розкажи на яку кількість електричок ми запізнилися)))

а катнули всеж таки круто)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

RIDE TO HELL!

Маршрут: Луцьк-Базальтове-Клевень

Збір: 9.00 Фонтанти на Волі, навпроти ВНУ

Старт: 9.15

Час фініша:18:00

Місце фініша: Клевень

Кілометраж: ~130км (90 до Базальтового, 40 після)

Грунт/тверде покритя: 85/15

Темп: літній матрас

Брати з собою: каску, воду, гроші, перекус, хороший настрій, купальники

Техніка: мтб і найнери

Hell Trail (І живі будуть заздрити мертвим)

yecdM.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пекельна покатуха в пекельні поліські ліси в спеку вдалась!

Сліпнів тьма, піт на зупинках тік, находу навіть точпадом не міг користуватися, пальці мокрі були, піт з пальців залив весь екран.

Полімери всі були виригані. На електричку на 5хв раніше приїхали, ітого 8-м годин в сідлі.

В прохолодному Базальтовому озеря досягли екзистенці.

По маршрути відхилились на північ, і до озера доїхали через Берестяне.

Назад до дізеля видали групову розділку парами, а потім по-одному.

Скинув 4кг, ранком 80.5кг був після пів кг вівсянки, вечером 76.5 після вечері в Solo.

Пройдений трек (128км по пташиному польоту)

Fy0K2.jpg

P/s:

Ще планується цього літа поїзд на Базальтове маршрутом Клевань-Базалтове-Клевань чисто рівненськими грунтами. До Клеваня туди і назад дізельому

І хто захоче свої грунтові покатухи проводити достатньо великого кілометра, шоб не були десь в глуші група в повні дрова, запрошую приводити свої групи на мої трейли http://board.lutsk.u...nnja-vechorami/, хай розкатується, під 200км асфальт це одне, а от наприклад 140км переважно грунтами це зовсім інша справа, особливо невідомі грунти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Это не грунтами, а покатушка злоебу... зыбучими песками.

В этих местах всегда грузнешь, если не в болоте, то в песках.

Первое приключение на 5-м км поездки. Мальчик, лет 3-х, циганского вида, сидел у дороги в Борохове. Я объезжала его, как и обычно детей, по дальше. Но из-за колдобин отдалилась метра на 1.5. Но и они его спасли. Этот малчик, оказывается, не сидел у дороги, а затаился в низком старте. Когда я с ним поровнялась, он рванул с места, как бегун, пытаясь меня протаранить башкой. Я увернулась, Студент позади меня тоже смог увернуться. Но испугалась я сильно.

Всегда можно прикинуть, как поведет себя собака, кошка, курица. Но дети, шоб они были здоровы...

Дальше все пошло по сути гладко, только не под колесами. Гладенький асфальт нам попадался только в глухих местах, полях и лесах.

Экспресс-отдых на озере. Минута на покупаться, минута на поесть, минута на полежать. И бегом, в разделочном темпе, на дизель. Я не верила, что успеем, чувствовала себя неважно. Как оказалось, не я одна. Но с такой бандой возможно все. Даже с остановками, чтобы набрать воды и облегчиться ;)

Мой редкий отгул прошел удачно. Хоть и было душновато сегодня. Я угадала, когда его лучше брать. Спасибо за это всем, кто поехал. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скинув 4кг, ранком 80.5кг був після пів кг вівсянки, вечером 76.5 після вечері в Solo.
Я вже бачу новий рекламний слоган: :_07:

"Зкинути за день 4 кг -- реально, запитай мене як" :_07:, Dgura, це золота жила ;) , фітнес клуби нєрвно курять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна сказати, задача виконана. До Базальтового доїхали, грунтами, хоч і не тими, котрими планували.

Швиденько скупнулись в озері, перекусили і на електричку, до якої залишалось менше ніж півтори години і 40 км (як дехто був переконаний).

Встигнули, звичайно, адже реально там було лише трохи більше 25 км.

Накатались вдосталь і гарно посиділи в СОЛО. Всім дякую за компанію! :)

9452368_bigthumb.JPG 9452369_bigthumb.JPG 9452370_bigthumb.JPG 9452371_bigthumb.JPG 9452372_bigthumb.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на електричку, до якої залишалось менше ніж півтори години і 40 км (як дехто був переконаний).

Встигнули, звичайно, адже реально там було лише трохи більше 25 км.

:)

Дело не в том, что кто-то ошибся. От Клевани до Базальтового, действительно, 40 км. Но мы вовремя сообразили, что нам достаточно доехать до рельсов, чтобы сесть на дизель. Мы ж не токо можем долго крутить, а еще и соображаем. И опыт не пропьешь. :_06::)

Хотя, и когда начинали, не ехали кругалями если спешили, или устали, например, через Ровно из Дубно ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...